Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hali!
olyan kérdésem lenne hogy kx 125 hol lehet kapni túlméretes dugót,mert nekem 57,4 kellene.
Előre is köszi..
haveré dettó ez 86os
kinézetre biztos nem 91 es 88 asnál öregebb a vázszám alapján pontosabat lehetne mondani.
Így a kép alapján 1986-ra tippelek.
Írj egy vázszámot és megmondom.
Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy ez a motor mikori évjáratú? Nekem azt mondta a tulaj, hogy 1991-es! Szerintetek?
Heló
Valaki csinált már (pl teljesítmény növelés végett) olyat hogy egy régebbi kx re rátette az újabb hengert és dugót? Megvalósítható lenne?
Üdv! Tapasztalataimat osztanám hogy az 1993-as kx 125 kuplung agy teljesen megegyezik a 89 kx 125 kuplungagyával akinek hasonló problémája volt mint nekem hogy eltört és nem talál az nyugodtan nézzen 93-as után! Remélem segitettem Üdv.:Zsolt
KX 250 89es évjáratúhoz való hátsó féknyerget keresek betéttel, csavarokkal.
Újban tudok segiteni!adatlap
Üdv. 1989 Kx 125-höz kellene nekem kuplung agy! Valakinek esetleg lenne?
Sziasztok keresnék kx125 1988-koz alkatrészeket váltósor blokk deknit jobbost kuplung kosarat meg oldal idomokat ha van valakinek legyen szíves írjon köszönöm előre is a segítséget .
Vele már beszéltem, sajnos a másik oldali van még neki 15000 ért adja.
De azért kösz az infót! Hali!
Itt próbáld meg,nemrég voltam nála úgy láttam mintha meglett volna még neki.2001-es a motor de úgy tudom 1994-től 2002-ig egyforma.Szerintem a 125-ösé is jó rá de mielőtt olyat veszel kérj róla pár fotót és akkor össze tudod hasonlítani.
http://olx.hu/hirdetes/kawasaki-kx250-alkatreszek-ID1ZIAh.html#70f81cd2a8

E szerint is egyforma.
http://www.ebay.co.uk/itm/Aluminum-Radiator-for-Kawasaki-KX125-KX250-1994-2002-93-94-95-96-97-98-99-00-01-/171540752130?pt=UK_Motorcycle_Parts_13&hash=item27f0a02702
Üdv Mindenkinek! kx 250 1996-os motoromhoz keresnék bal oldali hűtőt!Új vagyok még a témában esetleg tudja e valaki hogy a 125 hűtője felszerelhető 250 re?Passzolnak az idomok,felfogatási pontok a hűtőnél stb.Gerecsénél már kérdeztem 250 nekik most nincs!
Köszi ezt láttam, de kitudja mikor lesz ebből valami.
Hali
Valaki esetleg matricázással foglalkozik vagy tud benne segíteni?
Mivel sajnos a matricaszettek horribilis áron mozognak.
06702678127
teloszámot dobj már nekem
kX 125,95-ös @ motor @mibe volt!
455mm @ felfog pontok közti táv,80 mm rugó átmérö
ol@j@t nem ereszti,jó áll@potb@n
miben volt?évjárat?állapot?
16000,@lku nélkül!
szivesen,ha a hengerfej és az olajzás átvan alakitva egy egész megbizhato motor lesz belöle minöségi alkatrészekkel.énis nagyon szerettem mig ment,csak akkoriba horror áron adtak mindent hozzá és bontva sehol nemvolt.
Első dolgom a hengerfej volt,már meg is érkezett Dorogról
A DRZ egyezésről is tudok.a dugót viszont még nem néztem milyen van benne majd ellenőrzöm azt is.Úgy tervezem hogy az első pár alkalommal csak pályán fogom használni letesztelem hogy viselkedik,ha beszarik ott szarjon be ne egy piros lámpánál ,aztán ha minden rendben jöhet a papírmunka.
Köszi az infókat remélem nem lesz vele semmi gond.