Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az ötlet megvan, kezdhetjük szervezni:)
Nem rossz ajánlat. :) DE: szerény számításaim szerint egy hátsó gumi 30e körül van. Ami már jó minőségű is! (Kicsit vissza olvasva pont erről beszélgettünk itt ) A szervíz egy 20as. Tehát 30 + 20 = 50. Ergo 900ezer. :)
De komolyan beszélve: 850ért néztem ki egy Z750es motort. Ha odaadom ennyiért nem marad az átírásra és biztosításra pénzem. Nos?
Na felvázolnám a jelenlegi tényállást.
A motorodban 17k km van, tehát nemsokára vinni kell 18-as szervizre, plusz a hátsó gumi cserés. Az ismerősöm esetében a keret 800k, de nagyon max 850k. Ha azt mondod meg tudunk egyezni, akkor még a héten kocsiba ülünk és irány Győr. Ha nem, akkor feleslegesen nem megyünk le. Tehát ezt tekintheted egy 850-es ajánlatnak
Így néz ki egy spanyolországi 250R tali :)
Ki jön Orfűre?
Bikers OPEN AIR július 12 - 15

A Kawa Kanyarról felkerült néhány kép:
Kawa face
Hegylakók face
videó: http://youtu.be/cwAnvIUaYxY
Íme az én eladó példányom: http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_ninja_250r-5942237
Kb 3 órától otthon szoktam lenni. Vannak délutáni elfoglaltságaim de biztos találunk olyan időpontot ami mindegyikünknek megfelel.
Győrben volt a műszaki az Autó klubnál. Őszintén megmondom, szerintem rá se néztek. Pedig végig ott voltam a motor mellett. Tegnap néztem meg és már egy két helyen a jelet is koptatom :)
Tényleg lacek, a műszakin szó nélkül átengedtek, a kicsit kopót hátsó gumi miatt? És hol műszakíztatád?
Korrekt válasz
Mikor tudjuk megnézni?
amióta megvettem a két kerék sose hagyta el az aszfaltot :) nem borultam nem csúsztam nem dölt el még a falnak sem dölt neki :) a használatból adodó kopásokon kívűl semmi egyéb hibája nincs! Lánchoz nem értek de rendszeresen fújtam, mosás után mindig, esős időben való motorozás után. meg persze 500-600km-ként is. elsőgumi remek állapotban van. a hátsó kevésbé. cserélni kell de gondoltam majd az új tulaj olyat vesz rá amilyet szeretne. de ha hamarosan nem viszik el akkor én cserélem le. bár idén még elmegy.
Pályázni nem voltam vele, közúton is 110 körüli tempot mentem általábsn. Autópályán is talán 2 szer voltam vele. Bejáratást betartottam. Sose forgattam pirosig. Rövidebb túrázásra,iskolába járásra használom. kék felni csíkot én tettem rá, mert tetszik :) rendszámtábla tartót én cseréltem le mert tetszik (eredeti meg van ) :)
Télen fűtött garázsban, letakarva felemelve várta a tavaszt mindig. Csak akkor indítottam be ha legalább 10 percet tudtam menni vele. Szórakozásból soha.
Amúgy is mindig felemelve várja a következő utat :)
Ár: szezon van így sokat nem engednék belőle. Nagyobbat szeretnék venni, igaz régebbi évjáratot. Szóval aprópénzért nem tudom eladni mert nem lesz másik neken
Szia!

Egy kedves ismerősömet érdekelné a motorod. Írnál róla légyszi egy pár plusz dolgot? Volt-e törve, sérülve? Milyen gumi van most rajta (milyen állapotban)? És hogy mennyit engedsz a feléből?

köszi
budaörsnél befele zöld ninja.kit láthattam?talán egy er6n-es kolegával volt.
Köszi Szépen!:)
Kösz a meleg fogadtatást!

Csak zöldeket néztem, a többi ki volt zárva! Ha már Kawa az első moccám, legyen szép színes!
Mázlid van, ha kicsit lejjebb olvasol, a [3127]-es hozzászólásban megtalálod álmaid motorját.
Hello
Szeretnék venni egy ilyen kis Kawasakit,ha valaki tudna eladót megköszönném ha szólna!:)


Azért a hátvédőm nekem is Kawa-zöld! Hiába, valami zöld csak kell, ha már egyszer egy Kawasakit ülök meg!
Akik tudjak, hogy mitol doglik a legy, azok meg zold olajat is ontenek a Kawaba.
Gratulálok és üdv a közösségben!

Amúgy anno nálam szóba sem jöhetett volna más, csak a fekete, de elég sok (persze fiú) ismerősömtől megkaptam, hogy miért nem zöldben vettem, az sokkal jobban néz ki... Amúgy a zöld is tetszik, szerintem valahogy sportosabb a kinézete, ezért választhatják a fiúk. A fehér meg tényleg gyönyörű, nagyon bejön, nem is értem miért csak a 2011-es modellévben gyártották. De mindent összevetve, akkor is még mindig a fekete a nyerő nálam, pedig tudtommal nem vagyok lány. És persze a krómszínű kipufogó is kell hozzá, szerintem sokkal szebb, ahogy csillog a napfényben, mint ezek az új matt fekete kipufogók.

Tényleg, valakinek van tapasztalata új (2011-) meg régi (-2010) dobos Ninjával? Másabb a teljesítménygörbéje, vagy csak a kinézete változott?
Sok örömöt a pacihoz Tényleg tök fura az a tendencia, hogy a lányok inkább feketét vesznek, a fiúk meg zöldet . Van fent használtautón egy fehér-fekete, hát az valami gyönyörű
Gratula, kiköpött olyan mint az én gépem:)
Sziasztok!
Nemrég lettem boldog tulaja egy kis ződnek.
Van kedvetek a közeljövőben - például vasárnap - egy közös guruláshoz? Budapesti vagyok.
Eladó lett a motorom. Ha van ismerősötök vagy akit érdekelhet akkor tessék: http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_ninja_250r-5942237
Sötét túraplexi érdekel valakit?