Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Átlagban amúgy olyan 350-380 körül szoktam tankolni 14-15 liter között
Hát gyermekeim az Úrban, ma reggel gyulladt ki a lámpa 408 km-nél... Én most városon kívül nem nagyon használtam, 1-2-szer voltam a 0-ás egy rövidebb szakaszán és nem nem is pörgettem nagyon (ilyen időjárás mellett lassan melegszik fel a motor és nem mentem hosszabb etapokat, ezért inkább kíméltem, 7-8 ezer fölé nem is nagyon vittem). Kíváncsi leszek, hogy ha beszerzek egy sportlégszűrőt (még nem tudom, hogy csak légszűrő betétet vagy a teljeset lecserélem), akkor az mennyit számít.
Na erre én is kíváncsi leszek. Én 320 km környékén szoktam tankolni. 110 km/h ig huzatom és intenzíven közlekedek és ilyenkor 14-15 liter megy bele. De legközelebb pontosabban megnézem
A hétvégén mindenképpen tankolok, majd megírom, hogy mi az eredmény, amúgy lehet, hogy a hideg levegő és a tiszta légszűrő is közre játszik, úgyhogy most elkezdtem sportlégszűrőket nézni...

Amúgy nagy változások nincsenek, kb 500-1000-rel kevesebbet forog sebességtől függően, nem kell többet váltanom, és szinte alig érezhetően lomhább a motor (de ha ennyivel kevesebbet fogyaszt, akkor ám legyen)
Na kíváncsi leszek a végére. Amúgy nem érzed gyengébbnek a motort, nem kell sokkal többet kapcsolgatnod?
NINJA 250R Eladó 2008 12 hó 11000km magyar szervizkönyves! idomsérülésekkel

550000ft

STEELHORSE MOTOR KAWASAKI PÉCS
Most tartok 345 km-nél egy tankkal és még nem világít a lámpa... elvileg nem romlott el a benzin jelző de azért minden nap megnézem a tankot
örvendjen az mi szívünk, hiszen az hőmérő, melynek szála higanyból lészen, emelkedék!
Ha valaki kért tőlem valamit és még nem kapta meg, akkor nézze már meg a spam-ek közt is, mert egyes "okos" spam szűrők kiszűrik a levelemet.

Továbbá F. Zsoltnak üzenem, hogy a vacak citromail visszadobja a levelem, mert ilyen nagy méretű csatolmányt nem tud fogadni. Nincs egy másik címed? Ha nincs, megpróbálom szétdarabolni a file-t.

Rajta kívül már mindenkinek válaszoltam.
En mar megtalaltam a magyar hasznalati utmutatot, ha kell, adj egy mail cimet, es elkuldom Neked is.
25., bocs, utananeztem.
En is ugy tudom, hogy a fenyezest leszamitva nincs kulonbseg. A Ninja modell evfordulojara adtak ki (20.?), azt hiszem.
Tudomásom szerint nem, de nem 100%
sziasztok! Egy kis segítségeteket szeretném kérni. Érdekelne, hogy a '09-es ninjából létezik az a bizonyos special edition. Az a fényezésen kívül különbözik még valamiben a sima 250 R-től?
Azt majd én is elkérném, nem mintha másként kellene a légszűrőt tisztítani... :-)

Már második napja járok motorral dolgozni, s meg kell dicsérnem az autósokat, egyre többen veszik észre, hogyha a Hungárián sorolok előre. Csak így tovább.
Szia!

Hát sajna nem vagyok nagy motorszerelő; csörgős blokkról nekem is egyből a vezérműlánc ugrik be (kopogósról meg a rossz benzin), de ilyen fiatal motoron kizárt, hogy az tönkremenjen; a szerelő is rendben találta... amúgy furcsa, hogy elvitted szerelőhöz, és nem tudott rá mit mondani, vagy ötletet adni. Meghallgattad, pontosan honnan jön a hang, a blokkból? Nem lehet mondjuk a hűtő, vagy a kipufogó? Egyszer egy 50-es motoron láttam olyat, hogy a kipufogóban szétesett valami, és attól csörgött, ráadásul csak bizonyos fordulat felett.

Kisninján ilyennel még nem találkoztam. Esetleg valami több infó, hogy kizárhassunk pár dolgot? Csak menetközben hallod? Üresben, esetleg bizonyos fokozatokban? Fordulatszámtól független a hang? Olajnyomás meg minden más gondolom rendben van, ugye?
Sziasztok!
2008as kis Ninjám van és a következő problémával, kérdéssel fordulnék hozzátok: 25800 km van benne és egy ideje elkezdett olyan hangot kiadni üzemi hőfokon,mintha szelephézagos lenne vagy mintha a vezérlánc csörögne. Tegnap hoztam haza egy szerelőtől, aki szintén ezekre gyanakodott, de mindkettőt rendben találta. Furcsa, ugye, hogy hidegen nem zörög, utána viszont kis csattogós hangot ad ki. Mi lehet ez? Segítségeteket előre is köszönöm :)))) széles utat, gumifákat :))
üdv. eladó 2008-as ninja 250 r alkatrészek. az első három képen az egyik teleszkópon kívül sérülésmentes minden. a többi képeken vegyes , sérült és ép is van. a képen látott alkatrészek 1 napot futottak összesen ! egyben az ár 40 eft. vagy darabonként is eladók. 0620/992-4528
Na végre van egy kis élet a fórumon! Egy nap alatt ennyi hozzászólás!

A papírjaimmal az lett, hogy érvénytelenítettem őket. Kiköltöztünk Belgiumba, és a motort otthon kivontam a forgalomból, mert úgy néz ki, hosszabb időt töltünk itt. Belga rendszám meg még nincs rajta, mert itt olyan lassú és komplikált a bürokrácia, hogy visszasírom a magyar ügyintézést. Úgyhogy egyelőre a feleségem motorjával közlekedem, azon még van (magyar) rendszám. De remélem hamarosan az enyém is róhatja a belga utakat!
Te nem kaptál kezelési útmutatót a kisninjához? Hát ez fura.

Egyébként nekem akkor nem az van, ami neked, mert nekem a 2008-as európai injektoros Ninjához van service manual-om.

Figyi, ha kell valakinek valami, vagy az angol service manual, vagy a magyar kezelési útmutató, írjon már itt a fórumon, vagy küldjön egy e-mail-t (adatlapomon megtalálható a cím) nekem, és leghamarabb ma este elküldöm.

Wapee-nak meg akkor elküldöm az "igazi" kisninjás service manual-t. De csak este, akkor jutok hozzá az otthoni gépemhez!
Igazad van, de sajnos csak ezt találtam a neten annak idején.A semminél ez is több mert én csak egy általános kis könyvet kaptam a motorhoz, amiben a kis ninjaról szó sincs. De ha nem a motorjához akarsz hozzányúlni akkor ez is megteszi.
Sziasztok!
Hát azért kérdezte hogy karbis-e, mert az európai piacon injektoros az amerikain pedig karbis változat van. De eleve nem jó a service manuálod mert 2007-es és ezt a modellt csak 2008 óta lehet kapni!
Nekem volt valahol a gépemen magyar használati utasítás ha megtalálom közé teszem.
Más Smice neked meg mi lett a motorod papírjaiddal ha szabad kérdeznem?
2007-es kiadás
karbis van benne. Miért?
Said7, a service manualben karbis vagy injektoros kisninja van?