Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Halli köszi a választ de már vellem levellezel
Ninja 250r ? Tudok segiteni Adatlpomon elérsz!
Megvolt a 24000-es nagyszervíz Yamaha-Máthénál (Debrecen)! Egy pár embernek megígértem, hogy beszámolok róla, így ennek most eleget teszek...

Szóval reggel 9-re vittem a mocit és du. 5-re készült el (tehát tényleg nem 1-2 órás dologról van szó) :D Azt mondták, hogy az egész elejét le kellett bontani a tankon át a hűtőig, hogy a szelephézagokat megmérjék és blokk állapotát megvizsgálják (biztos szépet küzdhettek vele). Minden folyadék cserélve lett, emellett olajszűrő, levegőszűrő is...gyertyát nem kellett cserélni mert még mindig hibátlan...tehát a mérleg pozitív oldala, hogy motorikusan hibátlan a gép (ennek örültem is nagyon) Viszont az üröm az örömben, hogy az első fékbetétem kb. 30%-os, bár azt mondták, hogy így is igencsak okosan gazdálkodtam vele, mert a gyártó kb. 10000 km élettartamot ígér, az enyémben ehhez képest majd 25000 km van, szóval az rövid időn belül csere :) A másik elszomorító dolog, hogy a lánc is eléggé viseltes, bár megtakarították, de ezt is rövid időn belül cserélnem kell!
A piszkos anyagiakról annyit, hogy meglehetősen korrekt árakkal szembesültem és emellett persze a hozzáállásukról sem lehet egy rossz szavam sem. Szóval összegezve nagyon meg vagyok velük elégedve és én is csak ajánlani tudom nektek!
halli lenne egy kawám sajnos törött azt szeretném meg kérdezni hogy idomokat főleg az elejére honnan lehet szerezni?
szia. ma délután megadta a címét valaki akinek el kell küldenem . ha mégsem kell neki esetleg lemondja akkor kereslek. természetesen minden ninja alkatrészemben 100 km van. egy motorról származnak. üdv.
Szia
Postai utánvételt nem merek bevállalni, viszont ha átutalod a pénzt akkor fel tudom adni.
Amúgy hol vagy helyileg? Nyíregyházára vagy Debrecenbe még le tudom vinni.
Hy Vör7!
A láncszett(első-hátsó fogaskerék + lác) érdekelne.
(gondolom 1értelműen ezek is csak 100km futottak)
Postai utánvéttel megoldhatnánk a dolgot - ha neked
úgy jó.
Hali!
Engem érdekelne!
Postai utánvéttel feladhatnád őket!
Ha neked úgy jó akkor írj vissza és megírom a címet!
Kösz!
Sziasztok,
Kawasaki Ninja 250R gyári 0km-es IRC ROAD WINNER gumik első 110/70 R17, hátsó 130/70 R17 újonnan eladók.
A gumikat 0km-esen a szervízben vették le.
Ár:25 ezer Ft/szett
elérhetőség: +36-70-7085804
személyes átvétel: Budapest(Debrecen esetleg Nyíregyháza)
Ki tudom vinni akár az M3 Kawához is, de akár postán is elküldhetem, ha előre átutaljátok a pénzt.
25ezer forintra levittem az árat, annyiért már tényleg ajándék.
eladó kawasaki ninja 250 r -hez 100 km-ert futott felnik és gumik (a tárcsák már elkeltek ) csak egyben 35 eft. láncszett 12 eft, ugyanitt komplett blokk szintén 100 km-es , kábelköteggel, fesszabályzóval, gyújt.modullal, injektorral egyben 130 eft. valamint még egy teleszkóp és néhány kisebb alkatrész is eladó. 0620/992-4528 aszód.
Szia utolsó kérdés hogy melyik szalonnál lehet átvenni mert a havernak az M3-as Kawa lenne a legjobb mivel nem kel átevickélni a várost, mivel tőlünk az M3-as autópályán kel be menni Pestre.
Sziasztok,
Kawasaki Ninja 250R gyári 0km-es IRC ROAD WINNER gumik első 110/70 R17, hátsó 130/70 R17 szalonból eladók.
Ár:30 ezer Ft/szett
elérhetőség: +36-70-7085804
személyes átvétel: Budapest
A hirdetés Május 6-ig, Péntekig érvényes!
Hi, 2009-es lesz, mért fontos a színe?
Ha kell neki kérlek szóljon Péntekig. Ha péntekig nem találok vevőt akkor megtartom és nem veszek másik gumit.
Szia köszi a választ a haveromnak oda adtam a számod és ha komolyan kell neki majd fel hív, de mivel ö is egri így nem biztos hogy fel megy majd ezért Pestre. Amúgy milyen színű lesz a mocid és 2009-es vagy 2010-es évjáratú?
Sziasztok,
Kawasaki Ninja 250R gyári 0km-es IRC ROAD WINNER gumik első 110/70 R17, hátsó 130/70 R17 szalonból eladók.
Ár:30 ezer Ft/szett
elérhetőség: +36-70-7085804
személyes átvétel: Budapest esetleg Nyíregyháza
Hello,
Budapesten lakom, igen én is kis ninja tulaj vagyok, pontosabban leszek. Jövő hét lesz meg a motor és egyből szeretném lecserélni a gumikat még kigördülés előtt, ezért hirdettem meg még most előtte.
Ha komolyan érdekel akkor amint megvan a motor, még a szalonban átveheted a gumikat, vizsont nekem is tudnom kell, mert akkor berendelem az új gumikat.
Szia és helyileg hol laksz hol lehet megvenni a gumákat a haverom GS500-asára kellene. És te is kis ninja tulaj vagy és egyből le cserélted a gumákat vagy honnan szerezted?
Sziasztok,
Kawasaki Ninja 250R gyári 0km-es IRC ROAD WINNER gumik első 110/70 R17, hátsó 130/70 R17 szalonból eladók.
Ár:30 ezer Ft/szett
elérhetőség: +36-70-7085804
Sziasztok,
Kawasaki Ninja 250R gyári 0km-es IRC ROAD WINNER gumik első 110/70 R17, hátsó 130/70 R17 szalonból eladók.
Ár:30 ezer Ft/szett
Szia

Igen én lennék az infóparkos.
Üdv
Tomi
Itt van a fórumon, aki az Infóparban dolgozik és egy fekete kisninjával jár be ( Bódis kipuff van a gépen)?
Akkor nem para :-)
szia. ezek sajnos elkeltek. bocsi de nem találtam az e-mailodat!