Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Igen, így azért valóban sok... Mit mondtak miért lett ennyi a vége?
Az össezg csak a fényezés volt nem a márkaszervízben. Mert ott nemhinném a gyári színeken kívül fényeznének olyat amilyet én szeretnék.
Az biztos, hogy hanyatt estem mikor meghallottam az összeget és erre még nem is mondtam a javítási költséget.

.coRo

Ui: az elején azt mondta nekem a srác, hogy az egész mocit 70-100 ból lenyomják nekem, namost, lett beőle 150+jav. És még a műszerfalam nem jó! Gyári ár 135.000 bontóban 60.000 ebay-en ha van akkor 15.000-től indúl max 30.000-ig. Emiatt innen vadáészok, csak nincs :((( Mert elég volna csak az üveg alatti kristályos egység, amit külön ki lehet cserélni (csepeli szervízesek mondták).
Nézd, ez relatív. Mit tartalmazott az összeg, s gyári szervíz volt?
igen... Kényes kérdés, ugyanis egész biztos hogy átkúrtak, nem kicsit, NAGYON! De cakum-pakk 150.000 . Mondjuk hozzá kell tennem, hogy eső osztályú! Se kis gomböcskék se megfolyás se egyenletlenség se más fénytörés vagy színhiba.

.coRo

Ui: kéretik nem szánakozóan nézni és írni
Szia!
Ha nem indiszkrét a kérdés mennyiért fényezték le narancsra a motort?
Hali!

Ezt a kérdést pont így s ebben a formában éns nyomban feltettem a márkaszervízesnek (csepel) és Ő/Ők is azt mondták érdemes előtte jól bejáratni, mert az öblítási viszonyok a gyári dobhoz vannak beállítva és itt még mondott sok okosságot de már nem emlékszem miket, csak azt tudom meggyőző volt és vártam. Én a 12000-dik km-nél cseréltem le a baleset után, mert a gyári dob csúnyán kapott, de mivel úgyis akartam már sport dobot rá így beruháztam egy Laser Extreme-re.

Ui: nem mondom hogy t eivárjál 12000-ret! , de szerintem érdemes olyan 4000 körül ledobni, addigra minden szépen összekopik, meg beáll a végleges értékekre.
Jah, én mondjuk kimondottan olyan modelt kerestem, amit az én gépemhez ajánlanak és mértek ki. És valószínűleg ezért sem fogyaszt pl többet! Meg ugyanúgy húz és jár a gép alapon mint a gyárival.
Olvastam visszább, hogy van olyan itt a fórumon, aki a sport dob feltétele után, azt tapasztalta, hogy leáll a gépe alapjáraton, szerintem ez azért lehet mert az öblítési értékek erősen eltérnek a kipuff miatt agyári értéktől, míg azoknál az auspuffoknál, amiket az adott modellre mértek, nincs ilyen jelenség.

.coRo
én nem ismerem, de azért gyanusan olcsó, megg kell nézni közelebbről
Legyél türelmes! Azt a kicsit még kibírod...
Erről nem tud valaki valamit...öcsém szeretne venni egy z750-et és ez elég esélyes. Gondoltam megkérdezem, hátha tudjátok az előéletét. Az r6-osokat néztük és az r6 topicosok 2 rongy gépet is kiszúrtak képről. Persze meg kell nézni, dehát több száz km nem utazok feleslegesen ha alapból gány a gép.
Ez jól néz ki, messziről.....nagyobb kép nincs?
Köszi Robis!
Frankó ez is.
Én türelmes lennék, nem tudom a tudományos magyarázatot,
/1 tanult kolléga segítsen ki ha tudja /
de az biztos h a gyári dobnak van folytása.
A nyitott bobnál állítólag jobban melegszenek a szélepek.
Ez a raptor milyen ?
Üdv FIGU
Hali FIGU,

Ez is Raptor.
http://raptorsport.hu/

Egyébként csak egy kérdés. Bejáratás alatt szabad kipuff. dobot cserélni? Vagy legyek türelmes.
Valóban gyönyörű, főleg élőben! A villája, a felnik, a dob (nekem még az is tetszik! ) ááá. Na mindegy is, ha mindenigaz, akkor jövőre már fatkó is lecseréli az er5-öt egy ilyen szépségre
(Már ment is egy "08as feketével, Kunmadarason, Hadnagy Józsi gépével )
Hali!
Frankó ez is!
KI csinálta?
FIGU
Tessék FIGU.

Mindezt korom feketében.
Hali KINGmidas!
Ha a fórumon vagy lépj át a kipu részleghez /alkatrészek, stb/ oda tett fel a srác képet
valami gixeren van szerintem de nadon fasza , igaz nem is 40-et írt árnak .
Még pontosítunk mi az elképzelés úgy alakul az ár, az a pegazus kicsit drágább /65/ de elég egyedi,
csak állítólag marha hangos.
Szomszédok lelőnek ha reggel 5-kor keltem őket.
Amikor eladtam a XT660X-et 2 nyitott csüvel tortát hoztak, meg pezsgőztek örömükbe .
Csá FIGU
Üdv!

Tényleg gyönyörű ez a fehér 1000-es Z! Pedig én fekete fan vagyok,de valóban szép ez a fehér!
Bár olyan érzésem van első ránézésre,mintha hiányozna róla egy fehér kis hasidom! akkor makulátlan lenne az összkép! Sztem
És igazán belerakhatták volna a kis Z-nek is a hűtőtakaró idomába az indexet!
Fogok is venni ER6-ét és fel is fogom faragni a gépre,persze szigorúan feketébe !
Gyűjtöm a dellát rá,már találtam bontóba,nem is kérnek érte sokat!Na de megint csak álmodozok itten

FIGU!
Hát a cimbim már 1 éve eladta a masinát,biztos nem rakott fel róla semmit.De ha az segít,én láttam és hallottam is.a hangja pont jó,mély tónusú,nem üvöltős,de ha pörgeted,akkor megjön a hangja is,de még az elviselhető határon belül. Sztem pont jó!
Saválló ovál volt és rizsmintás lemezből. tök jól nézett ki az ezüst Z-én.

De az a triovál kúpos végű nagyon szép lehet ,főleg ha tud belőle tiszta feketét!

Pacsi
gyönyörű ez a fehér
Ajjjajjjajjjj, ez nem "fair" ilyen gyonyoru napsutesben... Itt legalabb 10 fok van, en meg a laborban gurizek... Ki keresett multkor zold kisZ-t? Ott van egy a kepen... Bar lehet, hogy nem is elado... Csak mar majus lenne, motorozok majd annyit, hogy egy idore majd elmegy tole a kedvem... (jelenlegi terv: Aachen-Padova-Budapest-Aachen, egy A0 meretu poszter tarsasagaban... Nah, ez vicces lesz... )
Hello!
Megérkezett a nyíregyházi kawa szalonba az idei z1000! Gyönyörű (meg még pár zöldség)
Pár kép:
Szeva KINGmidas!
Köszi a kimerítő választ !
A gombák miatt ne aggódj, ha a héten sincs időd az se gáz kibírom még 1 kis ideig.
Amúgy is csak hétvégén érekrá, és ha az idő is passzol akkor megyek, de előtte mindenféleképpen kereslek ezér csak nyugi.
A haverod mikor csináltatta a dobot , véletlen nem rakott fel képet róla /nem fontos csak hátha/,
fenn van a fórumon?
Köszi FIGU
Üdv Urak!

FIGU komám!

Asszem én is a Csabáról tudok,h melyikük dobja szebb,azt nem tudom,de ő korrekt és a munkája is!Tényleg csak ajánlom,innen a városból és környékről sokan mentek már hozzá,árban is korrekt!
Az a triolvál,ami a képen volt nagyon szép és biztos jó a hangja is!

Pegasus-t is láttam már élőben,beszéltem is a készítő faszival pár percet!
De sztem drágább és semmivel sem jobb mint a Raptor.
Cimbim is lement ezüst Z-vel és ott választott palást lemez fajtát,mintát,formát ,méretet. 1 hét múlva lement és fel is rakta neki és asszem 40-et fizetett, és nem a legolcsóbb alu dob volt!
Szal tényleg csak ajánlani tudom!

Sajna nem volt időm gombeszt gyártani ,de a 7en meglesz komám!

Tengermély tisztelet és benyagőzös üdvözlet!
Itt a nyár?! Hol?
Még mindíg a kéthete guruláskor összeszedett fagyási sérüléseimmel birkózom... ...de monjuk megérte!
Hali!

Én kitartok azzal nincs gond. Decemberben is nyomtam amikor száraz volt az út. Nem zavar a hideg, csak igyekszem úgy szervezni, hogy a gurulás vége közelében legyen egy kád forró víz...

Hétfőtől itt a nyár állítólag... csak akkor ülök autóba ha nincs más lehetőség.

üdv
knapet
Háj! Én nem is kérdeztem a nevét és azt sem tudtam hogy klónozták egymást ! Abban az időben a póknak egy Zx10-ese volt és egy kis fáskamrában dolgozott. Nagyon szerény volt ellenben a munkája nagyon profi, mindenki csak dicsérte! Nem igérem mostanában az olaszból hozott pufót, mer ez a kis tüzvész rendesen lehúzta a kreditemet . Ha összetudok tolni egy kis lovát biztos megyek, de még nemtudom frankón mondani az idejét! Nézelődj hátha becsuszik vmi! Én is szeretnék a rotakapára vmi iszonyat kalasnyikovot ,ami szétrebbenti a bamba autósokat ! Z