Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az enyim pirosas narancsos és már találkoztunk
Nahát, még nem találkoztam senkivel, aki hozzám hasonlóan piros sisakban nyomul!
Persze, mikor legyen -5, amikor végre felszabadítanám a hétvégém...
Azért reménykedek, hogy nem lesz túl pontos az időjósok meglátása!
Másrészt Csutka zúzmarás képeit nézve nem nyafoghatunk az idő miatt ...
A hétvégére most néztem mínusz 5-öt mondanak napközbenre. De ha süt a nap és nincs lefagyva az út akkor mennnyünk.
Hali!
Nem ott igazgattam a sisakom, hanem még közvetlenül a kútról való kikanyarodáskor, ezért nem kezdtem el azonnal gyorsítani. Aztán az is lehet, hogy ha hamarabb gyorsítok akkor pont elsuhanok előtte. Mindenesetre a gatya telelett egy pillanat alatt...
Sziasztok!
Megesz a fene, hogy mindenki motoron ült a hétvégén !
Knapet!
Az a kereszteződés amióta én helyi lakosnak számítok (egy éve sincs...), már tudtommal "elkoptatott" 3 motorost.
Az autós ütközések számát nem is tudom, személyesen kettőt már láttam.
Merész húzás ott sisakot igazgatni
De fő az, hogy neked nem lett komolyabb bajod
A hétvégére megpróbálom a vasamat üzembe tenni, s ha hasonló jó idő lesz összefuthatnánk!
Szerbusz Csutka!
Öszintén ki a bubánatos túrót érdekel a Louis katalógus , vagy bármi amikor végre
dobtál egy képet a csinos pofidról /igaz bukóban/ .
De tényleg akit érdekl mégis az jó haverom lesz, és nem veszünk össze .
Már megérte fenmaradni .
Hali FIGU
KisZ tulajok láttátok már az idei Louis katalógus 646-647-es oldalát? "Zuperstar"...
Én. (mondjuk ez csalás, mert egy motorra megint ketten voltunk, úgyhogy hátrébb szorultam, annyi baj legyen, így is jót kirándultunk, de még milyen jót, jihííííí. )
Bagster rendszer működésben. A táska alaposan megpakolva kissé determinálja az egyenes vonalú egyenletes mozgást. Magyarul zavaróan belelóg a kormányon lévő ezmegaz, pl fékolajtartály. Sebaj, megpakolva úgyis főleg autópályára kell.
Hali Skacok!
Az idei telet végképp lezárandó a hétvégén kétnapos túrát tettünk. Klassz napsütéses idő, csak a völgyekben volt itt-ott hűvös. Nem is fáztunk nagyon, csak kicsit... Szegény Z viszont annál inkább didereghetett, mert ő bizony kívül maradt estére. Azt, hogy merre jártunk, elég nehéz lenne lokalizálni, leginkább a "zikk-zakk" útvonal volt jellemző, időnként még a GPS se tudta merre van az arra.
Szasz Knapet!

Most lássam csak hogy mik történnek Veled?!A lényeg hogy egyben vagy!Holnap én biztos motorral érkezem,és ezt tervezem egész hétre!

Üdv (mindekinek)
Hali!
Én is ismerek egy tatát aki 86 évesen hosszabbította a jogsiját , de hogy kétség ne legyen senkiben miért idegesít ez, az eggyik szeme ÜVEGBŐL van b@szki , .
Rosszabb mint a kamikáze mert az legalább tudja hova megy és mit akar .
Tévedés ne essék tisztelem az öregeket, de ez 1 potenciális gyilkos.
Az autóján /1 szer vettem a fáradságot/ 52 horpadás, húzás, idegen festéknyom van .
Régi tipusú piros corza.
FIGU
Hali!
Itt is csak az volt a szerencsém, hogy az autó mozgásán látszott, hogy a csaj nincs tisztában vele melyik filmre ült be.. Mire elindult már eleve a felezővonalon voltam... Még az az oltári szerencse, hogy nem kanyarodott más elé is pl szemből, mert akkor még helyem sem lett volna menekülni...

Agyrém. "Z" ügynökkel pénteken láttunk egy tatát, vadiúj suzuki-ba ült be a szemünk láttára, de hallod, komolyan mondom járni sem tudott már és olyan volt a mozgása, hogy jézusom... és beült, kiállt a sorból és gyí... rossz volt nézni, hogy megy a forgalomba...

knapet
Hali Knapet!
Hát komám nagy igazságot mondasz, én soha SOHA nem megyek 1 métertse anélkül h
felvenném a robotzsaru szerkót tokkal vonóval
/csak bőrgatyám nincs mer nem találtam elég hosszút eddig/ .
A szöke nővel azér kell vigyázni mer ha jobbra indexel, nem biztos h balra kanyarodik .
A csajszi meg örüljön h nem velem tanákozott, mer akkor rosszabbul jár, és nem csak új rendszámtartó kéne neki /hanem tükör vagy lámpa esetleg komplett ajtó/ a hülyeség nagyon kreatívvá tesz ilyenkor.
A lényeg h jól vagy, nagyapám mindíg aszonta / ő még 250-es Csepellel meg Panóniákkal nyomta/
a motorosnak SOSINCS elsőbbsége, és mindíg úgy figyelj a gépen mintha mindenki rád vadászna .
CSá FIGU
Szasztok mindenki!

Ma délután én is kihasználtam a jóidőt és mentem. Majdnem megvolt ezzel a kicsivel az első ütközés. A jobb lábam hozzá is ért a csaj lökhárítójához.... nem a melleihez sajna... Még itthon, mármint Vecsésen, induláskor befordultam tankolni. Miután végeztem kikanyarodtam, de az előzetes elgondolással ellentétben a másik irányba, a 4-es út felé. A benzinkúttol kb 50 méterre van egy kereszteződés. 1-es 4ezer, 2-es és abban a pillanatban jobbról elém kanyarodott a csaj... de úgy, rakná teherbe a jókurvaanyját aki jogosítványt adott a kezébe, hogy bazdmeg jobbra nézett, hogy onnan nem jön-e senki... Kurvanagyfékdudavillogás meg minden. Húzom balra amennyire csak lehet, de csak jön-jön-jön... mire elfordította a fejét már érintőt vettem az autója elején. Szerencsére még a sisakom igazgattam meg ilyesmi, kb 40-el gurultam, úgyhogy a 3 méter mély árok előtt meg tudtam állni, nem is estem el. Letámasztok, leszállok, a csaj is félreállt. Mögötte jött egy autó az is félreállt. Csaj kiugrik, nézi az autója elejét és kezd káromkodni. Most nézzem meg mit csináltam az autójával ( csizma oldala beleakadt a rendszámtartó kis kiugrásba, úgyhogy rendszám leszakadt, a müanyagból kiszakadtak a csavarok ). Mondom neki te hüye vagy bazdmegajókurvaanyádat, kikanyarodtál elém a stop táblánál. Ő rendőrt hív vagy fizessem ki a kárt. Addigra odaért a másik csávó, aszongya a csajnak ez szép volt. Csaj értetlenkedik, hogy én kúrtam szét az új autóját. Mondom jó akkor én hívom ki a rendőröket és majd megmagyarázhatja, hogy miért nem állt meg a stop táblánál és miét kanyarodott elém úgy, hogy majdnem széttörtem magam...

Hallod... én mit csináltam az autójával... Mit szólt volna, ha 50-el beleszállok a bal első ajtóba...

Ezt leszámítva egyébként minden faca volt. Jó sok motorossal tanákoztam. Már hazafelé a könyves kálmánon utolértem a sorok között egy régi fajta Ninja-val egy srácot. Melegítőnadrág, sima télidzseki, edzőcipő. Az egy dolog, hogy nem fázik, de úgy tolta neki, hogy éppen csak tudtam tartani vele a lépést...

Hölgyek-urak! A biztonság még az élvezetnél is fontosabb! Szerintem... mindenki vigyázzon magára.

Üdv
knapet
aztakurva Zoli

jéééé kisütött a napocska
Ez azér van mert eszi a vasad az olajat és ha beinditod,még a mühódrol is felhőnek látszik!
Nálunk ninc köd, kezd sütni a nap. Már be vagyok sózva.
csak erre van köd
Dehogy lett köd, csak felhőbe repültél Te bóka!
aztakurva mekkora köd lett 10 perc alatt
Megnyugodtam. Nem csak én járok bejáratós cipővel. . Még várok egy kicsit aztán megint megyek egy nagy kört.