Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nekem se csinálja ezt...
Hali!

Kifejtenéd egy kicsit részletesebben, hogy hol találom ezt a csavart? Hónap délelőtt lesz időm egy kicsit kézimunkaszakkörözni...

köszi!
üdv
knapet
Hali Jani!

Ezt tőlem kérdezed? Amióta ezt csinálja megkérdeztem és aszonták, hogy normális a jelenség. Monnyuk úgy megy a kicsike mintha kergetnék. ZX7-R nem bírt elhagyni... pedig azt hittem a kanyarban sem leszek.

Hamarosan következő szerviz aktuális lesz akkor majd rákérdezek.

üdv
knapet

ui: papa mi van veled?
Igy normalis. Plane, hogy van egy csavar a tank alatt, amivel az alapjaratot lehet allitgatni. Szerintem az uj Z-n is van. Na, azt hasznalni amire valo, az a normalis.... Tekerd lejjebb az alapjaratot.
Nekem nem csinálja
Szia Peti!

Neked ráhangolták az elektronikát a Leo-ra amikor ratettétek a dobot?
Nekem is ezt csinálja. De csak azóta amióta a nyitott LeoVince kipuff van rajta. Hidegen beindítom és pár másodperc múlva leáll. Újraindít és ennyi. Ráadásul az alapjárat is feljebb ment kb 500at. Nekem is aszonták a nálam okosabbak, hogy ez normális.

üdv
knapet
Helló!
Srácok nektek is van olyan hogy ha hidegen indítjátok a Z-t előfordul hogy az autómata szivató nem tudja teljesen korrigálni az alapjáratot és leáll? Kereskedő elindította a Z-t ( ami az enyém lesz), és pár másodperc után leállt, de egyből pöccre indult utána! Aztmondta ez természetes!
Igen volt egy majdnem U kanyar Szigetbecse után, amiben sóder volt kiszórva. Ép készültem egy kellemes döntésre, mikor az utolsó pillanatban megláttam. Satu és finom befordulás. Azért egy picit megijedtem, hogy a kicsikémet megkarcolom ha elcsúszok.
helló kicscsávó, honnan tudtál szerezni hátsó sárvédőt? nézek mindenhova, de 2006-os 750S-re sehun...
ismerem ezt az utat van egy-két jó sodrós kanyar benne, ahol már volt, hogy majdnem fejre álltam, hehe
basszus, hol vagyok én ettől a tudástól...
fent Dobogókőn szombaton
ma is gurultam egyet, de k hideg volt. de legalább a XENON bent van ! Igen-igen szigorú arcocskáját mutatja a mockos előre mostantól kezdve. Köszi Sneak és Zlipi!

majd teszek fel képet, ha vki kiváncsi rá
SZIASZTOK!

ÁÁÁÁ! Énis elhoztam Énis a telelőből a Z-ét!
Hát 60km-ert nyomtam le, nem volt melegem, de annyira nem volt vészes.
Mátol énis guruló képes vagyok és járok is vele rendesen mindenhova .

Mindenkinek jó gurulgatást és csak ÉSSZEL!

.coRo
Tudtam, el is küldtem privátban. (iwiw)
Még nem tudtam, az árakkal küzdök. Tudsz valami jó vételt?
Szasztok!

Ma gurguláztam egy sima 70 km-t!Az autósok ma sem voltak figyelmesek,némelyik azt sem tudja hogy elindult otthonról! Mindezeket leszámítva jól éreztem magam csak kevés volt.

Jó mocizást mindenkinek!
Plexit intéztél végül a Z-re...?
Most mehetek a vaterára, alkudozni egyre.
Ez nagy hiba volt! Így lecsúsztál a frissen szerveződő piros sisakosok fórumáról...
Bakker, most festettem át a piros űrhajós bukómat Kawa zöldre. Ha hamarabb mondod, megspórolom az árát.
Helló Mindenkinek!

Nem tud valaki Kawasaki ER 5-höz tükröt (eredeti kerek), Vagy is igazából eléglenne csak az a kis gumi "bigyó" ami a tükörlapot fogja. Előrre is köszi!

Jocc
Nem csodálom, mivel erősen zima volt tegnap éjjel...
Lehet, hogy öreg vagyok már ehhez, de ilyen időben jobban el tudok képzelni a kandalló előtt egy "menetet", mint a motoron.
Azért ma reggel igencsak elkeltek a futárzsebek! Tegnap elkövettem azt a hibát, hogy nélkülük mentem. Este 10-kor lefagyott ujjakkal érkeztem haza
Lehet, hogy evégett "találtunk egymásra" Bár a Tiéd nem teljesen piros!
Kellene egy új "Piros bukósok" fórumot nyitnunk!