Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Köszönöm!Holnap mindenféleképpen kereslek.
Szia nekem van de csak az egyik oldalra azt hiszem a bal oldali , hibátlan állapotban ha érdekes 06203244030 keress bátran. ÜDV Jani
Sziasztok!
2004-05-ös ZX-10R-hez keresnék, első ülés alatti kis oldalidomot jobb és bal oldalra,hibátlan állapotban. Ha valakinek lenne, kérem jelezze!
Sziasztok!

Ezekről a motorokról tud valaki valamilyen információval szolgálni?

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx-10
_r_ninja_ritka_szep-8203415

http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasak
i/kawasaki_zx-10_r_ninja-8208841

Köszi!
Kegyetlen jól néz ki ez a vas
Brembo monoblock fékrendszer eladó! Kifogástalan még motoron van, kipróbálható. Esetleg a főfékhenger külön is eladó.
Üdv 09-10 évj-hoz pár megmaradt alkatrész:Kipufogó dob 15e,hátsóvilla enyhén sérült használható 15e,hátsó sárvédő sérülésmentes 10e,Üléspúp egy fül letörve de így is használható de a fül is megvan 10e.Egyben 40e,posta oké.Érd:zoli_motor@freemail.hu
ismerősöm boldog tulaja egy 08' zx10R-nek, mivel friss a vas és sok benne a lóerő egy esetleges közeli perec reményében pálya idomot keresne a motorjára. utcán szeretné használni tehát a lámpa kivágás fontos lenne, + olyat keresne amit nem kell faragni csak felszereli és góóóóó. telefon szám kellene ott megbeszélnék a részleteket. valakinek?
Szia
Kaptam képeket róla. De én sokalltam az árát. Azt hiszem 70euro/db volt.
Van javitó szettem bele ha kell
Ki kell olvasni KDs el
Szia! Te kaptál infót a Dunlop gumiról? Ha igen oszd meg velünk is! Köszi, Peti
zx-r,

felső munkahenger csere
'06-'07-es tizedesen "relatív fékgyengeségre" tud valaki megoldást? Fémfékcső, 5.1-es olaj megvolt...
sziasztok 2007-es zx10-esemen FI hibaüzenet villog mi lehet a baja?
Nem jött semmi gumival kapcsolatos... Mind1, már én is szereztem.
Lett e valami abból a Dunlop hakniból, ha esetleg kaptál címet, telefonszámot, dobd már át lécci! Igaz már vettem, de lesz még jövő is, remélem.... Addig ez úgyis kukára megy, ha a jóidő is engedi! Szii, Peti
Átadtam, neked is küldi.
Szia,
érdekel engem is. akle@citromail.hu
Köszi
Köszi az infot.
Köszi!
Nincs mit,
küldi majd neked emailben az infót.
Üdv.
Szia,
Kéne az infó. Köszi, h szóltál!
Mail:oszitrek@gmail.com
csak ismételni tudom hogy 3db van 200as d212 van. ha érdekel adok tel. számot mert nem az enyémek hanem egy barátomé. képpel, infóval árral ő fog tudni szolgálni.