Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

szabályzóban tudok segíteni.
előbb a generátor fázisait/tekercseit ellenőrizd testhez zárlat vagy szakadás vizsgálattal, utána szerviz manuál szerint ellenőrizd a feszültség szabályzó értékeit. de lehet hogy össze olvadt a szabályzó csatlakozója kontakt hiba miatt és lehet ott a hiba . szervizmanuál : http://www.manualedereparatie.info/ kikeresed a motorod és letöltöd.
Sziasztok

Az lenne a problémám,hogy nem tölt a motor csak fordulaton ùgy 5000-től épül fel 13 volt 14.2 voltig a töltés. Kawasaki zx6r 636 A1P 2002. Válaszokat előre is köszönöm.
Sziasztok!
Keresek 03-04-es 636-ra fejidomot, gyári plexit, ram air dobozt, első gyári indexeket, első tárcsákat és egy első lámpát. A fejidom zöld színben érdekelne, sérült is szóba jöhet, ha meg van minden darabja. Köszi
14k
Ugyanitt,
Egyedi Stunt nagylánckerék 54/520 636 ZX6R
03 636-ra lett legyártatva, de máshoz is jó lehet. Időközben eladtam a motort így nem lett felrakva.
A közeljövőben lesz egy eladó hibátlan gyújtáskapcsolóm 05-06 636-ra, 1 db kulccsal ha esetleg valakit érdekelne. 17k

core1493@gmail.com
Rendbe, köszi azért.
Gumim már elkelt ha nekem cimezted.már csak a gyári dobom rendszámtáblatartó indexekkel és a leömlő van meg.
Szia!

Ha megvan még a gumi engem lehet érdekel.
Tudsz küldeni róla pár infot a sifib@freemail.hu email címre?

Köszi előre is!
Sziasztok.
2003-04 es Zx 6r hez keresek elsö lámpát lehetöleg töröttet csak a bal oldala kellene nekem a búra rész érdekelne ha valakinek van ijesmi irjon már köszi.
2008-as ZX6 R-ről beszélünk
Sziasztok.
Köszönöm a múltkori service manual segítséget! Ismét problémába ütköztem! A kipufogo aktuátor motort szeretném kiiktatni mert, a belső fogaskerékről hiányoznak fogok ezért fals jel miatt bizonytalan az indulása a motornak, van hogy fordulat emeléskor kivágja az ECU biztosítékát. Várom a segítséget, köszönöm!!!
SZia Carlo nekem van 1 gyári első lánckerekem zsir uj 15 fogas 2003 ashoz szerinte ma tiedez is jo ! nézz utána ha érdekel 3 ezerért odaadom.
180as gumit vettem végül igy van egy 190es pilot power3 gumim eladó jo állapotú és 15ezer kp.
Ja és 2202.-es 636.
Hello
Érdekelne egy gyári első zajcsillapítós kis lánckerék de állítólag csak szett-ben lehet megvenni.
Nekem csak az első lánckerék kellene!
Üdv.
Köszönöm.
Az 5.5-ös kerék jobban össze fogja húzni a gumit. Nem úgy fog rajta állni mint ahogy azt tervezték. Te ebből annyit érzel majd hogy a motort az eggyik oldaláról a másikra kicsit nehezebben, lassabban fogod átteni. Ha már 190-es, akkor a \55-öst válaszd, hogy nyerj a nagyobb felülettel
Hello.Ha 180as gumi helyett 190est rakatok fel menyire lesz rosszabb?Jelenleg csak ez van otthon.
Sziasztok van egy eladó komplett pályaidom 07 évjárat új
Szevasztok!
Szeretnék eladni nektek egy hátsó ülést.
9-eshez vettem volna, de tudás hiányában megvettem ami kicsi rá.
Az a pár mm miatt, nem passzol..
Az ülés hibátlan, szakadás mentes gyári!
Matricák az alján!
10.000Ft
Budapesten, de posta is ok.
Köszönöm.
20-431-15-11
Szia! Mi kellene? Adatlap!
Sziasztok! Szükségem lenne pár dologra. ZX600J 2001-hez. Ha valaki tud olyan embert akinek vannak cuccai, vagy bont az írjon már légyszíves vagy telefonszámot vagy egyéb elérhetőséget! Fontos! Bocsi az offért! Széles utat!