Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jóvan , azért remélem találkozunk idén valamerre...mi tuti leszünk kakucson párszor meg hungaroringen
még az is lehet h utcán is előfordulok majd néha
Milyen vagy vaze áááá

Pályanap? Én minden évben eltervezem,hogy havonta 1x 2x elugrok Kakucsra erre mimdig becumizok valamit. Sosem jön össze nem hogy a havi de az éves 1x sem
Sőt mondom tavaly sehol sem nem voltunk. Drága cég az enyém nem hagyja, hogy túl pihenjem magam sőt már lassan pihenni sem hagy.
Hát ez van ezért nem ígérek semmit sem már.
Azé má csak ne tartsunk egy közös sírást

Mi van Go mester? LEsz idén valami pályanap féle?
Értem mit akarsz mondani.
Igen tudom, mert mi is asszonnyal kevesebbet megyünk mint eleinte. Azaz olyan sokat dolgozunk éhbérért,hogy nincs idő rá sajnos. Tavaly is szinte kizárólag dolgozni jártunk vele napi 40km szinte semmit. Összesen 3000 km körül jött ki valahogy.
De nem adom el, mert kis gyerek köröm óta ez volt az álmom hogy lesz egy ilyen bringám
Igen a mai közlekedés és utak minősége hagy nem kívánnivalót maga után de ha már ezt is elhagyjuk akkor milyen szorakozasunk marad? Szintem semmi .
Jó persze ugye neked ott a család az sokat jelent a motorozáson kívül van miért lenni Tudom nem jól fogalmaztam de érted mit akarok mondani
Én szerettem azt az időszakot mikor ide beléptem kőzetek és ellattatok sok jó tanáccsal illetve volt kivel beszélgetni egész nap
Mára már ez nem mondható el sajnade hát változunk és változik minden és mindenki.
Ez a dolgok rendje át alakulnak az értékek.
Azért én örülök,hogy írtál .
Nem rossz,persze nem akarom magamnak bevallani azért néha hiányzik a sor 4 ordítása,meg miegymás.
Ma ahogy közlekednek az emberek,na meg az utak minősége.
Legalább másfél milla volna megint be ruházni tokkal,vonóval.ÉS?? mikor volna idő rá el menni gurulni,hülyülni,húzni egy kicsit.
Egy pályázás ott kezdődik 30-40-e körüliben és még nem is buktunk.Ezzel vigyázni kell mert ez agyon verheti a szezont.
Próbáltam a robogózást,az a kis srácok hobbija nem az enyém.
Hello.milyen márkájú a dobod?a papir miatt kérdezem
Én még jelen, read only-ban kicsit. De, hogy előrevigyem a topikot gondoltam leírom velem mizujs mostanában. ;] Go veled ugyebár sikerült személyesen is megismerkedni, de a többieknek is tán érdekesség :) Személy szerint nagyon jól megvagyunk a 636-ossal, nagyon jó kis választás volt. Nemsokára olaj, fékfolyadékok, lánc... :) No meg a műszaki. Szerintem a dobot ki se cseréljük, bedobom a kis laminált TÜV bizonyítványt hozzá aztán kiderül... :) Májusban megyek még tréningre, aztán tényleg irány bele a nyárba!
Hát hallod a régiek közül senki nincs.
Mujahedin,perec,Janou84 és a többiek is eltűntek nem tudom mi van velük sajnos.
Crazy a 10- topicban szokott írogatni de eladta a motorját is aztán,hogy van e másik helyette nem tudom rég hallottam felőle is.
Műmajer meseírót én is látogatom

Nem rossz bringa nélkül? Nem is vágysz vissza a nyeregbe?
Élek még,de marhára nem vagyok már motoros.
Csak Műmájer mese író topikot szoktam meg nézni, ott szoktak jó seggek lenni.
Muja ,Perec,Krézi és atöbbi tudsz róluk valamit? mondjuk vagy 8 éve fórumoztunk itt
Én lekopogom, szerencsésen meg úsztam a sebesség bűvöletét. Ne is tagadjuk aki sport motort vesz az nem azért vesz ilyet,hogy a hóna alját szellőztesse
Hát jól el tűntél bakker érezd magad lecseszve
Ez a topic kihalt hallod vagy mindenkinek elkezdödött a szezon
Veled ( tek) helyzet?
Szevasztok Punetták
Mi a helyzet errefele mán? Jó rég írtam be
Nemsoká kezdődik a szerviz....aztán jöhet a móka
Hello!

10k az új gyári!
nekem van egy ha kell 3e ft, de meg kell keresnem!
Itt láttem egy 636- ost bontva apróban amit papírokkal együtt kvázi olcsó adnak.
Egy próbát meg ér már ha még van még persze.
Hívd a Kawasaki Ivanicsot Székesfehérváron 100 %- hogy kapsz.
Uram maga meg él
1000 éve még 1 mikor utoljára erre jártál.
És veled együtt még sokan mások is sajnos
Mesélj már mi van veled?!
vagy pályamotor lesz vagy ha találok okmányos vázat akkor leváltom a burgman-t ami csak keseríti az életem. több hónapig motorozok a burgman komplett hajtás felújításának árából.
Helló, hol tudnék venni 2004-es motorhoz szelepfedél tömítést?
Szeva!!!! TE még tartod frontot?
Sziasztok!

Némi infóra lenne szükségem. 2005-06-os 636-nak az első kerékbe a 2 csapágy közötti távtartó méreteit valaki meg tudja nekem mondani? Vagy is csak a hossza lenne a lényeg, mert a belső- külső méret megvan, csak sajnos a hosszát nem sikerült még megtudni.
Válaszokat előre is köszönöm.
Mi lesz belőle ha kész lesz?
Vagy csak sima felújítás miatt lett szét kapva?
az én 6-osom még nem kész
Végre valaki!!!!!!

Szeva akoor majdnem úgy vagy mint én!!!
Meló 1000 - el szaré hugyé .
A bringa is zsír vettem rá egy fasza dobot de a gyökér azt nem mondta össze van cseszve.
Hívtam sehol semmi pfff.
Így most kell egy másik palást. A dob 50 ezer volt picit mérges vagyok emiatt de megoldom.
Amúgy megy mint a diszno és jobb is lett mint a kis csutak genyó dobbal :-P
Vetünk asszonnyal kocsit az se jobb
De legalább a miénk
Jó lenne már ha jönne a kuva szezon mert be vagyok fordulva mintya csuklós busz.
Amúgy nálam is minden fasza ha nem szar semmi .
Halló Papa!
Jujjj de rég írtam már ide. Én személy szerint dolgozom mint a hüle, keresem a vagyonokat
Na jó, nem, de valamivel el kell ütni az időt.
A motort már kitoltam, futottam is vele pár kört. Még mindig veret az öreg, csak kicsit keni a hátulját.
Jó ez a gumi, mert hidegen csúszik a hideg miatt, nyáron meg csúszik a meleg miatt. 20 perc után katasztrófa...
Lesz egy karbi cserém tavasszal, meg le kellene veretnem a tavaly(előtti) bogarakat a másingóról.
Ez kicsit rossz érzés, mert már eléggé a szívem nőttek a kis dögök. Szerintem szerencsét is hoznak.
Ma leesett (ismét) a rendszámom, de a mögöttem jövő haver jelezte, hogy valami nem jó, barát.
Így szakszerűen rögzítettem barna tesa-val és csapattam tovább. A barna tesa nem egy cigány gyerek, hanem a "téza"... ugye....
Na, egy darabig így örökös lesz.
Amúgy velem minden rendben, csak kicsit fáradt vagyok és a hátam is sajog.
Egyenlőre ennyi. Ha szolgálhatok még valami roppant érdekes infóval, mindenképp megosztom Veled/tek
Píííszmegpacsi Mindenkinek