Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

100e magassagaban szokott mozogni egy hibatlan es komplett bontott darab.
És kb milyen árban van egy bontott váltó?
Lehet kapni ujat, de a gyari alkatresz annyi lesz hozza, mintha vennel egy jo allapotu komplett bontott valtot.
És ilyen alkatrészeket lehet külön kapni? Vagy komplett váltó csere?
Ez a muvelet a blokk megbontasaval jar. Es a megbontas utan latod mit kell cserelni. Fogaskerek par biztos ugy mint a leptetovilla. A kukactengely nem mindig megy el de ezt meg kell vizsgalni.
Együtt van a kettő. Amúgy kell mind a kettő. Csak hibátlan nem megtört állapotú érdekel jó feszítőkkel
Esetleg első futóműved? Két villaszár kellene csak. Jó állapotú tárcsáid előre hátra?
Hát jó neked. Sajnos nekem igen és valami megoldást érdekelne, hogy mit cseréljek rajta.
Nekem nem dobálja pl.
Sziasztok. Vettem kb egy hete egy 2004es 636ot. Sajnos dobálja a 3ast. Azt mondták nekem, hogy ez tipushiba. Milyen megoldás van az orvoslására? Köszönöm előre is a segítséget.
üdv! húzót vagy tolót !
Keresek 98-as zx6-r-hez gázbowdent,
Helló!

Gázbowdened van?
eladó egy gyári kipufogódob a belső tompító rész nélkül, helyette perforált cső van beszerelve, louis-ban vásárolt tömőanyaggal van megtömve. nem kókányolt, kipufogós készítette, bitang jó hanggal ami nem brutális de piszok jól szól . ára 25 000 ft + posta, kb olyan jól szól mint egy minőségi sport kipufogódob. postázom is kb 2690 ft utánvét költségért.
jó ár.
eladók zx6-hoz: 98-02
-fejidomtartó konzol
-kuplung és gázbovden
-műszerfal
-gyári keveset futott jó láncszett
-leo vince -mivv -gyári dobok
-első hátsó futómű
-első hátsó teleszkóp
-98-as első lámpa
-tükörtartó
-tükör
-oldalidom
-fejidom
-ram air takaró
-eke idom
-faridom
-ülések
-benzintank
-benzincsap
-lengővilla
-plexik -gyári és bubis-
-leömlő
-elektromos alkatrészek
-első hátsó felni
-akku tartó
-hátsó lámpa
-segédváz
-kapaszkodók
-gyújtáskapcsoló tanksapka hátsó zár
-karburátor
-légszűrőház
-gyári csavarok
-ram air dobozok
-kormánycsutkák
-villahidak
-fékmunkahengerek
- sok apró alkatrész
-első hátsó féktárcsák -új és használt 220mm-300mm használt braking hullámos tárcsák-
Sziasztok,
Vadiúj 0kms, 2015ös friss gyártású Bridgestone Bt016 pro gumik párban eladók.Ár 45 ezer fix.
http://www.kepesmotor.hu/sport...
98-02 ugyan az.
nekem 2002 -es van
Valaki?
Hello.2004es zx6r mociba befér a 8ah-s akksi helyett a 10ah-s?adatlapon ahogy néztem 3cm-rel magasabb a 10es.nem vagyok otthon nem tudom megnézni sajnos .a magasabb inditóáram gondolom inkább jobb mint rosszabb vagy tévedek?jp márkában néztem
Sziasztok!
Eladó a képen látható rugóstag. Teljesen felújítva. Hibátlan. 1998-tól
Nekem is ez volt. Termosztát csere megoldotta. Előtte raktam egy darab kartont a hűtő elé és úgy jó volt a hőfok. A termosztátomba elferdűlt a szelep nekem ez okozta a problémát
Sziasztok.

2007-es ninjám nem nagyon akar 65 fok felé melegedni. Tavaly nyáron vásároltam, akkor nem volt gond 80-85 fok körül volt a vízhőmérséklet. Termosztát döglött meg benne, vagy valami más oka lehet? Barátom 2005-ös 10-se sem akart a hétvégén 70 fok felé melegedni városon kívül. Ez valami kawa sajátosság? :D
Válaszokat előre is köszönöm.
Sziasztok. Eladó egy felújított 1998 -99 ZX6R hátsó rugóstag. Nem volt semmi baja, de elvittem a Zenit Racinghez hogy nézzék át. Azóta nem volt motorban.