Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem lesz labilis vagy valami furcsaság?elejét is utána kell akkor engedni?
miért ne ?
Sziasztok!
Vette már ki valaki a hátsó teló hézagoló anyáját?2000 évjáratról van szó.Szabad így ültetni?
Bocsánat, összekevertem a rear és front szavakat.... . A helyes végsebesség ebben az esetben 237 km/h a táblázat szerint.
miért csinálod?
szereted ha emelgeti az elejét?
ha ezt szereted mindegy a végsebesség nem!? :) 20-30-al tuti kevesebbet megy majd mint most.
Köszi olyan volt de eladtam, valami mást szeretnék.
Köszi. Félreérthető voltam. Z750 van zx6 villával, fékkel. A zx6 munkahengerét nem tudom feltenni mert a fékoljatartályt nem tudom rögzíteni viszont a gyári fékkel nincs pariban a nyereg így nagyon rossz. nem a fékhatás hanem az adagolhatóság miatt. Az utángyártottat úgy értettem hogy valami brembo magura vagy braking radiális felső lenne. Kínai aliexpresszes fosra nem is gondoltam. A fékkel nem akarok játszani.
Az vicces lenne. Szerintem 240-245 körül van.
Szia, a csalát ahogy dnor írta, Speedohealerrel tudod kiküszöbölni.
A végsebesség az alábbi táblázat szerint, ha elől -1, hátul+2 lesz a fogak száma, akkor kb 308km/h lehet...

http://www.gearingcommander.com/
nem tudom megmondani neked... en csak palyan hasznaltam, igy nekem irrelevans volt mit mutat a muszerfal sebessegmeroje (racechrono-val meg meg lehetett nezni/elemezni, hogy pl mennyi volt a celegyenesben a max).
gyorsan ra-google-ztem, es van speedo healer hozza,, ami a gyari pontatlansagot es az attelezes / eltero gumimeretbol adodo sebessegelterest tudja korrigalni, de nincs tapasztalatom vele. https://www.amazon.com/Kawasak...
a vegsebesseg imiert fontos?
A csalást nem is lehet semmivel sem kiküszöbölni? A végsebesség kb mennyi lesz? csak tájékoztatólag érdekel nem 100% pontosan.
Előre is Köszi
a gyari pontatlansaghoz kepest meg +12%-ot fog csalni
dinamikusabb lesz, es valoszinuleg tobbet is fog enni valamennyivel.
Szerintem van hozza felso munkahengerem gyari...
Azt sajnos nem tudom, hogy milyen a merete, viszont miert nem veszel bele gyarit? Akkor megsporolsz egy adag problemat magadnak. :-)
Helló
Meg tudja valaki mondani hogy a zx6-os felső pumpájában ( 2008 ) hány mm-es a dugattyú? Ugyanis akarok venni egy utángyártottat,.
köszi
Sziasztok, Kawasaki új, ruházat eladó Féláron.
Kawasaki eredeti termékek , új, bontatlan csomagolásban.

Kawasaki SBK csapat téli sapka polár béléssel Ár: 5500ft
Posta ok
Tel.30/9068005
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, hogy nincs-e véletlenül valakinél egy ilyen benzincsap elfekvőben, amire már nincs szüksége?

Ha esetleg igen, akkor érdekelne megvételre...
HAli srácok van esetleg valakinek 2006 636 a tulajdonában ami le van áttételezve -1+2 -re? csak kíváncsi lennék mennyivel másabb és mennyit csal az óra. Előre is köszönöm.
Sziasztok, Kawasaki eredeti cipzáros polár pulóverek , új, bontatlan csomagolásban, bolti ár feléért eladók. Elöl- hátul himzett felirattal. Méretek: L/XL ; XL/XXL
Ár: 16000ft
Utolsó előtti képen mérettábla.
Debrecen- Nyíregyháza útvonalon személyes átvét megoldható, máshova posta ok.
Tel.:30/9068005
Sziasztok!
Már-már hagyománnyá vált, hogy két ünnep között enyhítve egy kicsit az elvonási tüneteinken, újra sisakot és kesztyűt húzunk, és mókázunk egyet egy kis gokartozás formájában.
Az esemény eredetileg a 7-es tulajok szervezésében és részvételével zajlott, de mindig szívesen láttak/láttunk bárki mást is, és idén sem lesz másképp.
Akinek van kedve, nézzen be a ZX-7R topikba, ott zajlik a szervezés. Idén úgy néz ki 12.29. az időpont, és Győrzámoly a helyszín, kis ízelítő itt:
http://www.gokartmania.hu/hu/g...
Nézd meg a fogaskerekeken lévő kapcsolókörmök állapotát. Ha sokat dobálja, vagy teljesítményleadás közben kapcsolsz akkor ezek a körmök elnyalódnak és nem tartják a fokozatban a váltót. Ezek a körmök ferdén vannak köszörülve, mindkét irányban ezért nyomaték hatására egymásba húzzák egymást, de ha ezek a köszörülések elkoptak akkor tengely irányban eltolják egymást, ezért van az, hogy kidobja a sebességet. Ha sokszor történik ilyen általában más is sérül, Pl kapcsolóvillák, kukactengely stb... A kapcsolóvilláknak a fogarkerékkel érintkező része kopik meg, a kukactengely inkább beverődik, érdemes lenne megnézned hogy ezek nem sérültek-e. Ha sok minden sérült, egyszerűbb bontott jó állapotú komplett váltót tenni bele, ebben tudok segíteni ha kapok pár adatot.
üdv nektek!2004 es zx636r mocim van.probléma, kidobálja, a 3 fokozatot, vagyis mikor 3asba teszem, nem marad bent, erössen kerreg.ha 2 böl 4 be teszem semmi probléma, ha 3 ba vissza engedem, kerreg,be veszi, kisfordulaton kissebeséggel.tavaj szétszedtem, ugyanezzel a bajjal, 1hézagolo,5 darabban volt, gondoltam, ez a baj, rendeltem, össze raktam hm, a baj maradt. a hézagolo a 3 fokozat mögül hiányzott.segitségeteket kérném mit szereljek?köszönöm (kawabálint).
Üdv!
06-os zx10r-hez van egy gyári új plexim és az érdekelne hogy ez jó a 06-os zx6r-hez is? Hátha valaki tudja biztosan mert nem tök egyformának tűnik a két fejidom csak a lámpa más. De hátha van okos aki tudja
Gyári kipufogó 05-évj-hoz a képen látható állapoitban 12e ft-ért eladó.Érd:zolimotor@gmail.com
Aha értem