Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!Ez nagyon komoly!Az elejét is vitted lefelé?
A galériáim között találsz egy másik "ültetési" megoldást. B verziónak, ha tavasszal úgy ítéled meg, hogy szükség van rá.
Én Fejér megyei vagyok, nem vagy messze, szóval, ha ki akarod így próbálni, akkor azt is lehet. Persze csak, hogy mennyire ér le a lábad. Elvinni nem engedem.
Szép!
De de,csak amikor válaszoltam az írásodra nem olvastam a nevet.
a sebfertőzés tényleg cudar dolog, személyes láttam amint egy cimbora lábából hiányzott tenyérnyi darab mert éppen fertőződött ! a szúrás vágás nem halálos csak nézd meg hogy ki teszi veled ! nekem egy bolgár faszi tette, élőben szar volt hallani ahogy kihajt 7 és 9 cm hosszú rajzer csavart a csontból. mondanom sem kell hogy neki már nem kell többet a csavarkáimmal foglalkoznia, találtam normálisabb embert erre.
Azt a 9-est én vettem !! Há nem emlékszel??
Minden ami szúrás vágás és a korházi sebfertőzéstől.
4db csavarod hosszú, az szúrhat
mitől félsz ?
még eccer
még eccer
Ott ahol látod,hogy kijön a sípcsont végén ott szúr.Kiszednék csak félek nagyon azt senki sem tudja hogy mennyire csak én meg a család :)
mivan
Fájt bizony!Hajlik,csak ha futok szúrnak a csavarok hegyei.
az fályhatot
neked is ? a lemeztől hajlik a lábad ?
Egy pár :)
Jaaaaaa te vetted meg :) :) :) :) :)
Most újra Kawa és ez is szép!
terminátor vagy ? te is ? csavar szám ?
Leér a lábam csak van egy vas benne és ezért gondolkodom,de ez csak gondolati szint.Tavasszal majd kiderül,hogy biztonságosan érzem e magam rajta így.
Szia!Igen megvagyok csak 2008-ban eladtam a zx9-et és áttértem egy 500-as robogóra.Na azzal csináltam magamnak egy jó kis balesetet 10km/h val ezért vas került a lábamba (a kis kerék miatt) és két év mindenféle motorozás kihagyása után most visszatértem. :) És természetes volt,hogy csak KAWA jöhet a számításba. :)
alacsony vagy a motorhoz ?
Hellóka! Hát te?? Megvagy még?? Látom vetté egy szép kis 6-ost!