Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

R6RR

Csak simán R6
Sztem a kisebb lökettérfogat -> kevesebb nyomaték és teljesítmény miatt. No meg drágább.
1ébként az SBK-sok ahhoz képest, h a 636ot nem istenítették...aszonták a 6RR vmi nagyon jól meg lett csinálva 2005-re. Csak azt nem értettem, h a 636 miért nem olyan jó mikor gyakorlatilag majdnem uaz a futómű és a blokk is erősebb?!
1ébként a más márkáknál mást jelentenek a dolgok. Yamahánál tudtommal nincs R6RR, csak sima R6. Egyedül a Kawánál van ilyen megosztás, h sima 636 az utcára és 6RR a pályára, mivel a 636 utcán jobb de a pályán a 6RR tartja be a lökettérfogatkorlátozásokat.
Nem tudjatok miert van az hogy míg más márkáknál az RR (honda cbr 600RR, yamaha r6RR ) ajánlják, addig a kawasakinal kifejezetten ellenezték az rr utcai alkalmazását? és inkább a 636ra beszéltek rá? vagy inkább azt javasolták? enniyvel sportosabb lenen a ZX6RR mint a mint a 600asok özött a többi vetélytársuk?mi akokr a külömbség?
Igen be tudom vonni az eredeti tükröt karbonnal
Hajajj motorozik az:) nemkell félteni, van neki motorja bőven:)

lehet hogy engem akart valamitől megkímélni? akkor beszerzek egy kormánytelót!

amugy ma motoroztam robogón, 50ccm NRG és ugy megvezette az elejét az aszfalt hogy csak na, alig birtam ellentartani, szar utak vanank tényleg. jolessz a za kormányteló, ha nem ér szartsem, még akkoris johavan:) had legyen, legfeljebb nemkell:))
Dehonnem, hülye az a kereskedő aki a saját bizniszét rontja...mellesleg egy pancser is, lehet nem motorozik. Kormányteló a mai sportmotorokra, pláne ezekre a király utakra igenis kell!
Én nem lennék ennyire drasztikus hogy hülye a kereskedő de az tuti hogy kell!!!!!!

LX
Sziasztok!
azt szeretném megkérdezni hogy hallottam olyan autóról ami segédmotorkerékpár jogsival vezethető, multkor láttam a neten egy 400ccm-es autót és arra is azt irták hogy segédmotorkerékpár jogsival vezethető, ez vajon igaz lehet?tényleg lehet vezetni segédmotor jogsíval?
A kereskedő hülye! Magyar útra kötelező a kormánygáltó!
Regelni fogok egy Csaszii nicket mert ez a kawaninja ez borzasztó nemtom milyen pihent voltam mikor kitalaltam:) eredetileg is csaszit akartam csak az amr foglalt volt most lesz 2 ícvel:)


A boltban voltam benn aztmondták nem érdemes utcai használatra a kormánygátló. többmint 30 eladott motor után csak 1 volt aki vett hozzá igaz lehet nem ott veszik és lehet mindenki később jött rá hogy kell. Amugy állt benn egy ZX10R azon ott figyelt ám keményen:)
milyen kis vicces vagy. :o)

Kawa! mire akarod használni? rendőrnél lebukó ellen nem jó.
esésénél bukó helyett tuti nem jó
szemgyulladás megelőzésére, hogy ne legyen nagy bukó a szemműtét az ellen tökéletes.

nagyot koppan, aztán elhallgat.
míg a bukónál marad esély az ilyen hülye kérdésekre.
a látás ellen elég jól.....

LX
Bukó helyett hegegsztőszamüveg menniyre véd?:D
az tuti... "gatyarohasztó" meleget (időt! ) rendeltem 16.-ra de azért a beöltözés védőfelszerelésbe kötelező....

LX
nyugatis, motoros srácok. megállsz, s duma velük.
semmi extra. nekem nem jött be az sem. :o(
de én már csak ilyen finnyás gyerek vagyok....
a túrán majd elől megyek, így azt hiszem, hogy csak én motorozom. ha meg néha vsszanézek, jujj mennyien követnek, meglepődöm majd :o))

szóval gyertek Túra.
szép lesz, jü lesz. eső nem lesz.
LX intézi!
Kawaninja
Nyugatiban motorosok vannak :) Te is az vagy gyere batran! Van meg egy ket ZX-636R odakint! Tapasztalatcsere meg ilyesmi.
Motorosok osszegyulnek, beszelgetnek. Szerintem jo kis program! Akar ma! :)
szerintem semmit sem sinálsz rosszul, te is szerencsés vagy hogy 22 évesen már megvehheted, nekem mázlim is volt azért. dolgozok egy cégnél ahol jól fizetnek. ezen felül 3 éve van egy bt-m egy barátommal, vettem egy kocsit tavaly, beszámitották a motorba és a maradég összeg hitelre megy:) és most majd veszek télire egy kispolszkit:) vagy ilyesmit. nem érdekelnek már az autók:(
Ha nem vagyok indiszkrét akkor hogy sikerült annyi pénzt összeszedned egymagad?
én 22 vagyok és ahogy számolgatóm jövöre lesz annyi pénzem hogy hitelre ( )megyvegyek egy hasonlo kategoriáju gépet. mit csinálok rosszul?
barátnőméknek van egy babettájuk ha így folytatjátok a számokkal elcserélem a kawára Viccet félre téve Hát igen ismerem az ilyet amikor "nicns ennél jobb" "ez mindenképpen kell hozzá" meg az "én azt javaslom".

Amúgy én úgy vagyok vele hogy elég az a 136 LE és elég hogy egy Kawasakin ülök, azt hiszem ez magáért beszél. Szerintem Ez nekem épp ideális, (kurvasok az a 136 LE egy 164 kg-os motorhoz) szóval ez a gép ugy ahogy megépítették eszméletlen jó, csak a ahngját kell feldobni azt is csak azért mert élvezeti cikk, Zene füleimnek. egyébként eléggé szégyenlem azért magam vagyis nem akarok menő lenni vele mert engem zavar hogy 21 évesen megvehettem a motort saját pénzből, nem sok ember van evvel így.ha meg nem vesz valaki észre egy ilyen motort az vagy vak vagy süket:) tényleg a körúti banda azok kik ?:)) csak két dolgot látok: rengeteg motor a nyugatinál és menő manó az oktogonig:) csak érdeklődök hogy ők pl kicsodák?:)
s a kétszer akkora teljesítményű motorhoz, kell egy futómű.
persze öhlins, mert az a kurva tuti. ami nem igaz, csak mindenki ezt ismeri, így ezt mondja. nem kérdés, hogy van belőle nagyon jó, meg minden, de egy kalap szart sem ér, ha nem tudják beállítani....
na de ez mindegy, mert a lényeg, hogy kell mert ekkora erőt a gyáéri nem tud lekezelni..
szóval vegyél azt is. 400 hátra, 120 előre.
s ehhez kell egy tuti gumi is. Michelin Macadám 160-as, mert ez nem tapad, így gyorsabb a motor, mert kicsi a surlódás.
s a motoros, még mindig nem tud befordulni a sarki közérthez, mert nem tud motorozni, de már 2 millát elköltött. nincs is ennél jobb.
Hát én beruháznék egy Akrapovic Evolution komplett rendszerre(~450eft), hozzá egy Dynojet Power Commanderre(~125eft) és a biztonság kedvéért mindenképpen vmi jófajta hazai tunyingmesterrel megcsikargattatnám a hengerfejet(~100-200eft és gyakran semmi hatása)! Ez a minimum, enélkül nem fognak emberszámba venni...a körúton!!!

Szvsz amikor dobot veszel, akkor próbálnak majd komplett rendszert rádkenni mert azzal jóval erősebb ugye(szerintük). Sajnos a rendszerhez már illik a Power Commander, mert anélkül harákol a bringa a 60as leömlőkkel. :)
Na szal kábé ezek jöhetnek. Maradj a dobnál!
nyugi, úgy fogják javasolni, hogy ez szükséges! :o)
Hát én egyenlőre nem tervezek versenyezni:) Úgylátom akkor ezen a piacon is jelen vannak a kóklerek:) megynugodtam már szinte hiányoltam a jelenlétüket. nem hinném hogy bármit is rámsózhatnának, nem nagyon akarok venni mindenáron:) csak aszükségeseket...mint e za kormánygátló vagy a szép hang érdekében a kipuff:)
olvastam az irományom.
jaj.
akadályozza. jó jó, csak sietek, meg ááááá béna béna..

kawaninja!

utána meg bárki bármit rád akar erőszakolni, hogíy ilyen rendszer, meg olyan elektronika, küldd ela fenébe. amíg nem versenyzel, addig nem kell semmi ilyen. főleg hogy egy-két ember tudja mindössze beáálítani ezeket a kütyüket. így felesleges pénzkidobás minden ilyen lóerőnövelő csodaszar...
Jó persze kicsit off volt a téma? sebaj:)

Hát igen , tisztelni kell és én még tartok is kicsit tőle de szerintem ez a természetes.Remélem odáig is eljutok amikor majd a "motor tart a pilótától" (nem ma lessz)