Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát erről lehet vitatkozni... van is erről egy másik topic
máásrészt pedig nem azért írtam hogy vigyázz magadra hogy eztán ezen agyalj pusztán azért hogy tiszteld az erőt ami mociban lakozik

LX
Akkor egy ilyen kormányótlót mindenképp intézek, első a biztonság ezen nem spórolok soha egy frillért sem. Sajna nem tuti hogy jó a 16. a mert melózok (néha azt is kell) de ez még nem 100% szóval azn vagyok hogy el tudjak menni. A kilóméteren nem fog múlni, szerintem le sem lehet majd vakarni a motorról.

Amúgy ezen én is gondolkoztam mi van engem ér a balszerencse, de eddig mig motoroztam nem ért soha, és mindig jol ítéltem meg a helyzeteket, de sajan ez sokszor nem rajtunk múlik. Amit én megfigyeltem hogy a motorost szidják és az autós a fasz ez akkor is igy van ha a motoros gyorsan megy mivel nem 1 autó van ami legalább ugy száguld. S mivel a motoros nem olyan védett az autós kicsit jobban figyelhetne az épségére. Lehet velem vitatkozni de szerintem (én is sokat autózok) Ninncsenek tekintettel a motorosokra. Pl én mindíg lehúzódok ha középen motoros jön és meg szokták köszönni nekem:)
szóval ahogy Túró is írta, sajnos a motorosoknak nem könnyű manapság.... ráadásként jön a nagy teljesítmény, mert azért manapság a 6kilósok is nagyon sok pacit mozgatnak meg. Kormánygátló, vagyis kormányteló az pedig egy lengéscsillapító eszköz (ahogy Túró is írta) ami a kormány keresztirányú csapkodását hivatott megakadályozni, illetve kordában tartani. Sz"tem kötelező eszköz! Tapasztalat....

LX
rmánygátló. megakadájozza a kormány csapkodást erős kigyorsításnál, vagy szar úton....
80-tól felfelé lehet venni.
mindenképp érdemes!!

maradj éltben. menj túrázni sokat, mert csak a kilóméterekkel jönnek a tapasztalatok.
júli 16-án megyünk az első kawa túrára,
találkozó: Budapest, M3-as kivezető Shell kút, 10:00.
uticél Szlovákia tó.
350 km oda vissza. plusz a budapest és X város - falu távolság.
nem ezzel., hanem ma már minden motorral... nézd meg a baleseti statisztikákat.
hullunk mint a legyek.
ennek nagy része a mi hibánk. nagy része meg az autósoké
Tükröt is csinálsz karbonbol?

Mármint nem a tükröt tükröt hanem a keretét
Kösz ia jótanácsot! Én azt azonban még ne mtudom mi az a kormánygátló? most ne nézzetek hülyének A maradj életben az arra vonatkozott hogy evvel nehéz életben maradni?
Sziasztok Motorosok
Karbon idomokat készítek mocikra!

hhmmm... jó tanács?
Maradj életben!!!! És tegyél fel kormánygátlót! És motorozz jó sokat, és gyüjts sok élményt!!! Ja, és szerintem ha jösz velünk 16.-án akkor sok dolgot fogsz hallani és látni ami sokat segít majd.....

LX
Szasztok! Uj tag vagyok, tegnap vettem egy 2005ös 636 R-t. ujonnan. csodaszép vantasztikus stb...de mit kell tudni rola? az értékesítő elmondott pár dolgot de titeket is meghallgatnálak, mi az amit most igy elsőre érdemes tudnom a motorral kapcsolatban. infó: nem akarok vele versenyezni se száguldozni (bár lehet ezt idővel ne mfogom kibírni de egyenlőre az életem többet ér, egyenlőre :) ) szóval "csak" motorozni szeretnék egy kawasakin mert kb 6 éves korom óta erre vágyom, hát 21 évesen kurvanagy mázlim van hogy sikerülhet. mik a tapasztalatok? mire kell figyeljek? kérlek pár infóval segítsetek ki :) előre is köszi:

Csaszi
Kecskeméten még nem voltam szervízen, de a pécsi Steelhorse motort csak ajánlani tudom. Persze távolság az távolság, de nekem nem volt okom panaszra és a beállítások után egy pöpec gépett kaptam vissza Zsoltitól és Bélától!
Bp-en még nem voltam mostanában kawa márkaszervízben, csak jó pár éve.
köszönöm Urak!
Túró

Én Kméten vettem a mocit, és ott is szervizeltetem! Szerintem Laci teljesen korrekt. Én most is oda fogom vinni, pedig Fvárhoz azért nincs közel....

LX
Hát én is szívesen vinném Pécsre, mert onnan vettem de qrva messze van. Úgyhogy az ezrest már Papp Lacinál csináltattam Kecskeméten. Minden rendben volt vele, bár akkor még nem volt normális műhelye hanem bérelt egyet tán azóta már van. 6ezresre valszeg Szolnokra viszem nemsokára...ugyan totál új szalon de egy 6ezrest csak nem basznak el (kopp-kopp... ) meg ismerősön keresztül viszem úgyho megvárom helyben.
Szal sztem a pécsi rendben van, a szerelő is szvsz korrekt arcnak tűnik, a tulaj is. Esetleg Kecsót bepróbálhatod, Papp mit mond rá...egy telcsit megér, nekem szimpatikus volt a fazon. Feleannyi km neked...csak ezért mondom.
Urak! Hölgyek!

ki hol szervízelteti a Kawáját?
kötelező szervízre be akartam jelenteni a motort. Üllő út.
halló, jó napot, ez lenne, az lenne.... szelepek beállítása, mert ez kell, pici hangja is van...
24000 az hogy szétszedi s összerakja! plusz anyag.

köszönöm, viszhall.
felhívtuk a pécsit a cimborámmal.
válasz: 5-10 körül. plusz anyag.
szerintem megér 2 tank benzint. meg egy nap szabadságot....

szóval, ki hová hordja urak?
Köszi!
matris
akkor már csak azt kell kitalálnunk hogy honnan.... bár ez viszonylag 1xű.... mivel a lábaiból nem vághatunk le - mert kell a váltáshoz és ritkán a fékezéshez - ezért én azt javaslom hogy a fejéből vágjunk egy kicsit... az úgy sem okozhat neki sok problémát

LX
Én benne vagyok!
Atcsi,

ez azért nem igaz, mert én is kényelmesen elférek rajta a 176 centimmel
majd lefűrészelünk egy kicsit belőled....

LX
jah, hát énis megfigyeltem, hogy iylen 150 centis Japcsi kamikázéknak van tervezve....
Hi. Azt hiszem most akcióban vannak a TOBY stabilizátorok. Állítólag 50E körül.
Milyen márkájú a gátlód? Bitubo?
egy szó mint száz, magasabb sokkal, mint a gyári.
azt kis japánoknak teszik fel. nem európai embernek....
Jóez....:P