Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

helló srácok kit láttam ma 17:30-kór a 17.kerületben 1 kék mocival a ferihegyi uton jött lefele?
Szia!
Tudok szolgálni 1pár jó tanáccsal! Az adatlapomon elérsz.
Szia!
Tudok szolgálni 1pár jó tanáccsal. Az adatlapomon elérsz.
Ezt kifejtenéd?
Ja míg el nem felejtem ha el mész megnézni egyet is az összes csavar fejét lesd meg nincs e rajta nyúzás vagy más kulcstól származó nyom főleg a blokkon,mert azért van aki meg tudja ölni a blokkot is. + még amit javasolt ninja henrik Pl: tárcsák stb stb
ciri a 03-04 között annyi a különbség,hogy semmi csak a 04 ben kijavított gyerekbetegségek vannak / ne gondolj nagyon műszaki dolgokra/ semmi más nincs.
maga a típus brutálisan jó és most nem azért mondom ,mert nekem is az van hanem mert tényleg így van. 5000 től ojat tól beszarsz nagyon könnyű irányítani kis test súly áthelyezéssel már tudod borítani 174kg saját tömege úgy hogy picsa könnyű kanyarogni vele . kanyarban stabil viszont könnyen berázza az elejét kigyorsittáskor és rossz útszakaszokon is ezért nem árt egy kormány sabi. rá és rövidebb féktávon a popója is táncikál rendesen. Féke bazi jó ,váltó pontos megbízható legalább is az enyém, motorja megbízható ismerek egy streetfighteres srácot (Tompika) Ő is ilyennel tólja hosszú ideje és a blokknak semmi baja azé egy adta világon . Alkatrész ellátottság fasza kapsz hozzá mindent amit karsz és SZTEM nem is túl drágán.

Ha esetleg további kérdésed lenne gyere ZX6R/RR topicba keresd crazy joe-t Ő tud neked segíteni még több mindenbe.
hali ez a matricázás nem egészen állja meg a helyét .
ja és néztem,hogy az első gumi 120/65 ezt merre érdemes váltani ,120/60 vagy 120/70?
volt esetleg valami műszaki váltózás 03-as és a 04-s között
Szia!

Nekem van egy 2003 -as B1H tipus. Csak dícsérni tudom a gépet, nekem nagyon bejön! Vásárlásnál figyelj nagyon a matricákra! Más a 03-as és a 04-es matricázása, ha ez nem stimmel ne vedd meg mert már kókányolt, törött, idomsérült lehetett... Nézd meg mennyire kopott az első tárcsa, hogyan illeszkednek az idomok, stb...
Ne dőlj be a 19e km futásnak, jó lesz az 35e nek is, ilyen korosztályban...
Helló srácok nagyon szimpatizálok 03-04-s-el mit kell róla tudi?
Hali! Egy 2003-as zx6, a morcosabb elejűben már csúszókuplung van?
Szia!

Tudok segiteni, adatlapomon elérsz!
ez hogy mutatna rajta?
Sziasztok!2004-es 636-hoz kellene nekem kuplug bowden.Tud valaki beszerzési forrást?köszi
nincs... :(
donorkölök fokozatjeladód nics 10 eshez ? ami ottan lennvan tudod izé..kicsi kerek és egy rézérintkező futkosik rajta..3kábeles
mi szamit olcsonak...?
Sziasztok! Van egy eladó üléspúpom 03-04-re való de ha jól tudom passzol az elsőszériás z-750 z-1000-re is! A púp kékszínű, gyári, sérülésmentes! Sötét-bubis plexi csere érdekel ugyan erre a típusra! Érdeklődni itt vagy tel:06306217608
Sziasztok!
Tud valaki 03-04 636-hoz műszerfalat?
Hello! Nekem 30 at mondott rá egrus
Szevasztok.
2004-es 636-oshoz tank,műszerfal és lehet,h első telók érdekelnének.Van valakinek valamije hozzá? Ill. mennyiért lenne.
Köszi.
Szeva tökéletes választás ,hogy mire figyelj oda háát inkább leírom inkább én mit néztem ok : csavarok mennyire nyúzottak,kopottak főleg blokknál ott kötelező, egyenes futás, csak hidegen indítsd be a motort ha meleg a motor várj vele, olajfolyás blokknál, idomok illesztése mennyire térnek el jobb és bal oldalt,első villa közelsége a oldal idomok találkozásához viszonyítva, meg hasonlók jól nézd meg.
Sziasztok. Nincs vkinek 2005 636-hoz sportkipuja olcsón eladó?