Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok.
Eladó 1 db Laser Slip - on dob 2006-2007 - es 636 ra, 29.000 Ft.
elérhetőségem az adatlapomon,postán is elküldöm ha kell.
Kellemes ünnepeket !
Szia!
Engem érdekelnének a motyók!
Hello mindenkinek .

Vki meg tudj mondani ,hogy az alabbi videon 0:19 -nel miert ilyen a hangja a szabalyzasnak ?

http://youtu.be/pu0eB33ahgE
zx636 a1p
SZiasztok! Van 1 problémám a motorral, 1 hete nem indult, blab blab aksit kellett cserélnem, tegnap beraktam pöcre indult, de mikor leállítottam és újra akartam indítani nem forgatta a motort, kis idő elteltével megpróbáltam újra, akkor indult a lényeg hogy ha eléri a 100°C-ot akkor nem indul nem bírja forgatni 90 fok alatt indul be csak , a moci menet közben jól viselkedik, a régi aksival 2xer csinálta ezt , ezért is vettem új aksit de most nem tom h mi a baja. Vélemény?
Sziasztok!

636-os kawához van gyári hátsóülésem ( 20.000), gyári plexim (8000), gyári rendszámtábla tartóm (10.000)
Teljesen karcmentesek és újak!
Ha valakit egyben érdekel akkor odaadom 27.000.- ért!
Tel: 06203122122
Sziasztok!
Ha valakit érdekel van eladó gyári lámpám, tükröm és kormánycsutkáim 2004es kawa 636hoz!
Itt meg tudjátok nézni! http://www.kepesmotor.hu/lampa...
Cserébe érdekelnek oldalidomok mindkét oldalra!
Köszi!
Kösszi az infót! A motor kék és fehér felnit szeretnék rá tenni! Ha kész lessz teszek fel képet! :)
Be tudod építeni. Ha csak felniket cserélsz, az apróságok max. 2e Ft -ból megvannak ( 3 persely ). A '03-as első tárcsája pedig rámegy a '05-ös szériára is és fordítva. De te tudod milyen mélyen nyúlhatsz a zsebedbe :)
Sziasztok! Szeretnék venni egy kék 636-ot 2003-as, egy kedves barátomé, nagy jó állapotban van és tényleg vigyáz rá! Az a kérdésem lenne, ugye ezen még 3 ágú felni van, ha egy 2005-ét tenném bele, az megoldható? Fékerőt kell rajta erősíteni? Kösszi!
Üdv! Eladó Kawasaki ZX-636R verseny,füstszínű teljesen új plexi! 10.000 Ft
Szia!

Tudok segiteni! adatlap!
Szega! Van. Csörögj ha gondolod!
Sziasztok! Egy 2005-ös, zöld, kawasaki zx636r típusú motorhoz keresek bal oldali oldalidomot! Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv.:
Kristóf
és sok sok más......
még mindig van sok sok blokk alkatrészem 03-04 636 hoz bagóért!
egyedül a kuplungot vitte el a Colos...

gyertya: 4db 2000km et futott (gyári, bár tökmind1) 4000
gyertyapipa : 4db ugyancsak 2000ret futott hibátlan 5000
szelepfedél: 5000
olajteknő javitott: (az enyémről származik, 1cm hegesztés van rajta, már így vettem) de tökéletesen funkcionál 8000
vezérműtengelyek: megegyezés szerint, apróért
kuplung fedél: olajablak törött, a festése picit karcos de nem sérült a fém (ha valaki szinesre akarja szintereztetni vagy eloxáltatni akkor tökéletes választás!) 5000
lánckerékdekni: 3000
váltó: kompletten 20000
hengerfej:20000

alku és csere van!
hetven/431-55-61
Nincs már meg a kawá-hoz a régi bukógomba, mert a motorod nálam landolt jelenleg!
Radiális első főfékhengert keresek komplettet....
Aki tud ismeretségi körben vagy van neki, az jelezzen...

köszi
Szia! Nem tudom aktuális-e még a hirdetésed, de engem a kipufogó érdekelne. Tudnál mondani rá egy árat?
Üdv:Márk
Helló Helló Köszönöm szépen,de már rajta vagyunk a témán. :)
Egy kedves ismerős már tud segíteni a dologban,de azért nagyon szépen köszönöm!
Hali!Hát van egy figura ,bali105gsxr@gmail.com, ez az mail címe!de fent van itt a sm-n is nekem sokat segített szerintem menni fog neki! Csak kb 2 hét mire megjön!
Sziasztok,egy kéréssel fordulnék hozzátok!
Örülnék,ha valaki tudna segíteni,mert meg vagyok lőve ezzel a témával. :( 2003-2004-es zx636r-re keresnék sötétített plexit vagy is korom feketét nem csak ilyen halvány feketét,hanem jó feketét. http://p1.bikepics.com/2012/02...
http://p1.bikepics.com/2011/07... hát valami ilyesmikre gondoltam. Remélem valaki tud nekem segíteni ez ügyben előre is köszönöm további szép napot emberek!
Eladó vadiúj német JMT YTX9-BS zselés aksi ZX-6R 636-ba. Irányár: 9500 Ft. Info: jedis@freemail.hu
üdv.
2002es 636ra keresek oldalidomokat,szín nem számít
ha valakinek akad akkor írjon ! adddy66@citromail.hu
köszöntem
Hi!

Még mindig megvan a 2db MRA Racing plexi

Amihez jó
ZX636R '05-....
ZX6R '05-'08
ZX10R '06-'07


12EFt az ára

Ha valakit érdekel dobjon egy mailt

jedis@freemail.hu
Sziasztok! Van nekem 4*1liter Castrol Actevo X-tra 4T 10w40 olajam+ olajszűrőm ami HIFLOFILTRO HF 204-es 8500 Huf. Debrecen környékén át is vehető személyesen.