Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!köszi de már szereztem!
Hi! ZX-esek
Raktársöprésből maradt 2db MRA sötétített Racing plexi ! A cuccok vadonat újak, bontatlanok ! Amire jók :

ZX636 2005-
ZX6R 2005-
ZX10R 2006-

12000Ft az áruk !

Ha valakit érdekel dobjon egy mailt

jedis@freemail.hu

By Jedi
Szia! Van hozzá komplett kuplungom, és vez.lánc feszitőm is.
De igen...
Csörögj meg....
Szia!

Van... 70/6321-829
Heló. Nem tudd valaki egy Kawasaki ZX-636R 1998 évjáratu motorhoz eladó kapaszkodót és első felnit?
Szia!sportdobért mennyit kérnél?
Sziasztok 2005-06 636hoz keresek bontott gyújtáskapcsolót, az sem baj ha tanksapkával együtt lenne. Köszönöm előre is :)
2003-04 es 636 ra keresek kormánygátló konzolt
Szia!

A dob és a konzol mennyibe kerül?
Sziasztok!Bontásból nincs valakinek 2004-es 636-ra olajteknő?
Sziasztok!Ha valakit esetleg érdekelne:
Keresnék eladó farokidomot '04 Z1000-re a '03-05-ig gyártott ZX636R-val megegyező!

Üdv!
Köszönöm,hogy jeleztél. Ezek szerint ez inkább 6r mint 636,nemde?
Megpróbálom fellelni.
Köszi mégegyszer!
Sziasztok!

Mocimra (ZX6R-636, 2005) keresek "undertail"-t illetve komplett kipufogó rendszert (Akrapovic vagy TwoBrothers, utóbbiból a slip-on dob is érdekel).

Ha valaki tud, lécci írjon rám. Köszi!

Üdv:

T
Szia!
Nagykanizsán van egy eladó 9000 km-rel. Amióta megvette a srác külföldön dolgozik csak néha gurult vele. 1.5 az irányára. Nem tudom hirdei-e, nekem facebookon küldte, hogy eladná.
Szabi
Sziasztok!
Nem szoktam errefelé járni, most is csak egy figyelmeztetést szeretnék beírni nehogy abba a szarba lépjetek amibe már nekem sikerült! Erre a hirdetésre nehogy ráröppenjen valaki, mert egy kis köcsög csaló hirdet, aki "elfelejti" elküldeni a kifizetett cuccot:
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Sziasztok! Ha tud valaki 2006-7 es Zx 6R-t kérem küldjön egy emailt.Köszönöm!
9-es fórumban basi2 csinál üvegszálból jó árban sárvédőket undertail-t talán még üléspúpot is.
Sziasztok nekem van egy 636-om. 2002-es. Nem tud valaki hátsó sárvédőt rá? sim.otto@freemail.hu előre is kszi.
Cbr 600rr gyári 525-ös lánc 3000km-el versenyáttétel csere miatt eladó.ár:10000Ft
06209861550
Helló! Van valakinek eladó faridomja? Lehetőleg 06os évjárat!
A kuplung végén hol van anya? A kuplung hiba jele: csúszik, nem megy be sebességbe, recsegve megy be sebességbe, anti-hoppingnál: nincsen motorfék. A kuplung szerkezet a kuplung kar behúzására lesz laza, elengedésre zár. A hang amit hallasz a vezérműlánc lesz. Van, aki turbóhoz, van aki villanymotorhoz szokta hasonlítani a hangot. Szarjál rá, szerintem semmi baja.
Hi! Hasónlót kikeverhetnek de mint a gyári attól odébb lesz