Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az ára 15000.-
750 km óra érdekelne ha megvan még
Szia! Bocsi teljesen elfelejtettem... itt a kép, ezek vannak meg.
Szia!
Köszi a képeket! Dobhatnál egy emailt az általad reálisnak tartott árral, aztán megbeszéljük.
f2tommy@gmail.com
De tényleg írj légyszi!
Köszi!
ha lesz tk-s vagy motorhibás beruházok egyre.
igen, ha alkatrészekből szeretnél összerakni egy gépet, akkor MOTOGP-s költségekbe vernéd magad
én is ráköltöttem a sárkányra közel 200 pénzt, pedig csak a szükségeseket cseréltem, persze azokat gyárira , de így az eredeti lelke dolgozik benne, tudom mi van cserélve, mit várhatok tőle s egy bontott blokk akkor is lutri... , még ha megbízható helyről származik is
amúgy szerintem meg rakd össze és egyel többen leszünk boldog 7R tulajok
Szia! Hát igen, eljött ez az idő. Az utóbbi 4 szezonba szerintem 5000 km-et mentem vele. És egyéb okok is közrejátszottak hogy meghoztam ezt a döntést. Hát most egyenlőre nem tervezek motort, így sajnos a csere nem aktuális.
Csaknem?! Csere fiatalabbra?
a km órában pedig annyi lesz még évek múltán is
a cimbora most lelt fel 2db gixer 1100-et a világ végén. azt állították hogy mindig fedett helyen állt, csak mikor lebontotta a hengerfőt akkor csorgott ki 3 hengerből a rozsdalé. a blokk belülről olyan patika hogy még a würtös mosólé is csak lehoz belőle valamit, kb olyan mintha bele égett volna az olaj a motorházba. az egyik motor valami fighteres csákóé volt, az naon kaka. a váltó fogaskereke úgy búghat mint a retró villanyos a körúton.
és lesz belőle street fighter, ha lesz rennncám. ma eeedől.
valamilyen szinten keresik a retró vasakat, hátha ennek is lesz jó gazdája.
csak szólok hogy bogyeszék annyiért vesznek komplett batyus ótót ahová kell. a csepeli srác -egyébként korrekt- 140-ért adott el egy 9R B blokkot amiben nem volt egyforma a kompresszió, de korrektül elmondta, azt is elvitték egy örkényi szétesett 9-esbe. hogy honnan tudom? nálam a hengersora amiben fzr 1000 dugattyúk kolomoltak. ha bregi cuccait összeadod+ szerelés +tömítés akkor egyben ócccóbb ez a blokk. de sebaj majd lesz gazdája, ha nem akkor nézek rá egy totálkáros 7R-t és retrózok én is. olyan utakra sodort nem rég az élet hogy az autóm futóműve majd kiesett alólam, motor? áhh esélytelen. tavaly október tájékán voltunk olyan úton a mátrában hogy az audi 3 húzta az alját a betonyon akik velem voltak csak pattogtak a 10-12 R ülésén ha valaki fantáziát lát benne akkor jó ha nem akkor hűsöl még pár évet a garázs mélyén.
ha jól muzsikál, akkor se ér sokkal többet egy blokk, hiszen én kompletten vettem 120-ért Piroskát :-)
összehasonlításként elmondom, hogy E39-be egy komplett 3 literes motor 140 pénz!
viszont örömteli, hogy ilyen minőségű cuccaid vannak és veled kapcsolatban tényleg csak + tapasztalataim vannak
a km óra állása. a tavalyit amit guro 50-re taksált a triplájáért vitték el szögedre és vissza írtak hogy jó lett. remélem ez is jól fog teljesíteni, ha rossz lenne már szétgórtam volna mint bregi.
ha kell kap egy alu mosást, be is üzemelem, még meg van hozzá minden. a blokk belső. váltó nem rozsdás.
ezt a négy gyertyát vettek ki belőle, látható a beállítás és az olajfogyasztás mértéke. a karburátor nem volt még szétszedve, "pilot" csavarok állítás mentesek.
üdv! a blokk külföldi motorból származik. sokat állt, de nem rozsdásodott be sem a henger sem a blokk belseje. kétnyelvű adás vételi van hozzá, kell rá egy olajteknő és egy nagyoló szűrő. most 9-es dekni és nagyoló szűrő van benne. ha kell mérek kompressziót. most hengerek olajjal feltöltve. ezek a kipufogó oldali képek a blokkról, látszik hogy nem zabálja az olajat. lövök egy képet a km óráról, mert azon látszik a futás valódisága,
szia van 400és 750 órám is
https://www.facebook.com/group...
Néha vannak értelmes dolgok.
Köcc!

+3 lóerő a motorba és +10 centi az alvázba és már egyenlőek is az esélyek. Nincs valahol XXL-es gokart?
Azért jó volt, izomláz is lett.
ez ám a bőség zavara , már azt sem tudjuk, mikor kivel futunk össze
Velem dobogókőn a fekete kawával kenese kimaradt tavaly sajna
Jau, rájöttem
Én voltam
Veled beszéltem a kenesei találkozón? Vagy Bojli volt?
Kár hogy nekem kimaradt na legközelebb szabit kérek