Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezek szerint Atlantis a kérdés. Remélem, hogy összerakja a gépet. Kép alapján nagy baj nincsen. Többiekről nem tudok semmit. Isti írta, hogy neki ez a hétvége nem jó. Lehet, hogy pecázás lesz
gyorsulás, japán autók talija ( red sun ) vagy mi a picsa stb...
szerintem az nincs is messze, röhögni is tudunk, nézelődni is, mi meg előtte gurulunk egyet atlantissal és a többiekkel, ha lesz még jelentkező.
holnapig el kellene dönteni, mert ha nincs gurulás, akkor koránkelés és gyí horgászni
mindegy hogy jöttök, a lényeg, hogy ott legyetek , persze egy 7-est hozzatok magatokkal
Az igaz, de a haladós tempó ellenére sem lesz annyira izgalmas, mint ha én vezetnék...
Plusz ha hátra kényszerülök, akkor visszafele én vezetek ám. Nem tudnátok vezetni a röhögéstől, ha meglátjátok milyen cuki mögöttem Tom.
Gyorsulás? Felőlem kinézhetünk oda is, kaja, pia, autók, motorok, nők lesznek.
Jaja. Költözés lesz és idegen helyre nem szívesen tárolnám be a gépeket. Így szelektálni kell
De majd pótlás is lesz ám
jut eszembe szombat - vasárnap Tökölön vmi rendezvény lesz
hát eddig csak atlantis jelentkezett komolyan, remélem neki sikerül összefoltozni a gépét , mivel ő csak most lesz itthon, jó lenne egy közös gurulás

nincs hely a garázsban?
Szombaton meló, utána jönnek megnézni az egyik motort és azt követően ráérek késő délutánig. Utánatok tudok menni és kedvem is lenne hozzá, csak kérdés merre is lesztek?
Dobálom befele a gyógyszereket, hogy gyógyuljak a hétvégéig
Bird,
jelenlegi álláspontod a 12-es talira
És mi van akkor, ha hátra kényszerülsz?, legalább haladós lesz a tempó
Nekem mindegy. Böff
Nekünk is jó a Balaton környéke. Idén még nem mentünk, pont ideális kezdés lesz.
Remélem addig Tom féke is megjavul, mert még a végén megint a saját motorom hátsó ülésére kényszerülök...
Szombathelyről indulok. A hely 250km -ig belefér.
tisztelt Mindenki,

aki tiszteletét szeretné tenni a talira böffentsen már be ide vmit, hogy az optimális helyszínt kitalálhassuk
kellene az infó, hogy ki honnan érkezne, az átfedési körök megszerkesztéséhez
Balaton, Velencei - tó környéke. Szerintem.
Aki ekkora hibát ejt, az nem szerelő. Én nem vinném vissza hozzá az biztos.
06302416654 Mielőtt elküldöd nézd meg ezt erre gondolok
http://www.cmsnl.com/kawasaki-...

Cikkszám: 11060A
most nem igazán tudom, hogy mit hagyott ki a "szerelőd", de a két lehetséges alkatrészből megvannak az enyémből kiszedettek.
ha küldesz egy telszámot a fényképet átküldöm sms-ben
Már folyamatban van a másik mondta hogy mivan de azt mondta az előző hogy vigyem vissza ingyen megcsinálja.Ezen gondolkozok milegyen
Írtam
Ja bocsi hogy nem válaszoltam csak szerintem nem érdekel.Mert azt gondoltam ha ezek ennyibe mennek inkább csináltatok zselés üléseket hozzávaló színes bőr húzattal.
Ez egy géniusz. Javaslom cseréld le.
van a keresett alkatrész
Az üléstakaró idom lehet érdekes? Mert a képekre nem nagyon mondtál semmit.