Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó, hívj, köszi!
nem lehet javítani, csere. van egy új nekem. ha jó a telefonszám a nevednél akkor felhívlak.
Igen, gondolom az állásban berozsdásodik. Akkor mit lehet csinálni? Tömbszelencét akart cserélni benne a szerelő, de eltört, mikor szét akarta préselni.
93-tól ugyan az mint a 7R, nekem van de az a gáz velük hogy épp mikor felteszed nem folyik de 2-3 nap megválasztja, azután kezd el folyni.
Sziasztok, ZXR-R 750 J-hez keresek vízpumpát, van valakinek? Úgy tudom ez már a ZX7R blokkja talán?
ÓÓÓ ne fáraszd magad, akkor inkább átmegyek az öreghez ez itt van 2 házzal feljebb.Megcsinálja 2500 ft-ér csak mindig be vannak állítva a gépei. Nem baj majd átállítja ha zsíros lóvét akar keresni
Ez így egyszerűbb lett volna (utalok, a postás meg hozza a jövőhéten)
Azért
Megnéztem, de sajna abból nincs felesleg, ellenben rákérdezek tudnak-e bent csinálni
gondolom azért van még pár hetem rá
Ez legalább 2 éve volt.....
Megköszönném ha megnéznéd, mert az esztergályos bácsim, már kezd agyérgörcsöt kapni tőlem.Valamiért nem szereti az 1-2 db-os megrendeléseimet amivel elmegy egy fél napja és kér érte 1000 ft-ot. Pedig én rendesen fizetek
igyekszem észben tartani
A koptatók jöhetnek ide.
a sok carbon-tól mennyivel lett könnyebb
lábtartóba való koptató tüskék azok vannak, mert azokat láttam a múltkor
szerintem arról beszéltünk, hogy ha nagyon kell tudok esetleg gyártatni, de megnézem azért, mert amekkora kupi van a garázsban, az sem kizárt, hogy tényleg van emelőszem is
ha lehet, akkor ezt privátban
gucsir@gmail.com
Van akinek már ismerős élőben,eddig így áll!
fék tárcsával?Mennyi lenne?
Ha jól emlékszem 1x említettél nekem emelőszemet, hogy van pár db elfekvőben. Ha aktuális még akkor most élnék a lehetőséggel
Én ezt nem értem...
Sehova nem tudok írni, csak ide.
He
egy épp porosodik nálam is...
Szia ! Nekem van Adatlap!
Nem tud vki 7-esre eladó hátsó kereket féktárcsával?
Mivel SBK nincs
De mehetünk akármire , a társaság a fontos