Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Az olajat én raktam bele szal tényleg jó szerelő.....
Jólenne köszi
a 26.-ai talira valakinek akkor van ötlete helyszínileg?
nem szeretném hallgatni, hogy megint miattam megyünk ide vagy oda
amúgy meg jó szerelőhöz vitted a gépet , de legalább olajat tett bele
én meg tudom neked nézni, hogy az én kiszedettjeim meg vannak-e ( szinte mindent eltettem emlékbe ), de én gyári, új tömítőgyűrűket javaslok.
este azért megnézem és rád írok
Valaki még tud oldalt?
Írtam
Pl tölem! adatlap!
Szevasztok
Segítsetek már abban hogy honnan tudok szerepfedél tömítésnél van 4db tömítés a gyertyáknak és olyan kellene a szerelő elfelejtette vissza rakni azt szét spriccolta az olajat....
Mi ez a nagy lelkesedés?
Sziasztok! Bemutatnám Zsoltit, az új tulajdonost! Említettem neki a fórumot, ha csatlakozna fogadjátok szeretettel!
Ennyi típusidegenség elférne
Csak nem készíted az OT-s vizsgára? Messze van az még
Eladó Brembo PR19x20 főfékhenger, felhajló fékkarral. Nem "BRAMBO" kínai utánzat! Nagy kalibere miatt alkalmas főleg 6-8 dugattyús nyergek üzemeltetésére, különösen versenykörülmények között. Adok hozzá Goodridge duplafuratos nyomáskapcsolós áteresztőcsavart, illetve sima duplafuratos áteresztőcsavart, továbbá eredeti Brembo kiegyenlítőtartályt. Kompletten 40eft.
f2tommy@gmail.com
Festetlen, alapozott, de igény esetén le tudom festeni.
A citromail-re nem lehet elküldeni.
Jelképesen baráti áron 12ezer ft az ára.
Nem, de ha mégis már megvan rá a vevő
Írtam
1992-es ZXR J-hez üléspúp esetleg alakinek? Gyönyörű a Bozsó féle idommal, de azért egy üléstakaróval egyszerűbb lenne az élet.
Nekem van eladó üléspúpom!
Eladod az üléspúpod?
Lehet nekem is csak ennyi van vele.Más nem lehet mert pöpec a gép
Nekem is Dyno van benne, vissza is vettem most egy lépcsőt a suberen, már éreztem, hogy határon van.
Van benne egy dynojet karbi tuning de eddig nem volt gond most hogy rá raktunk egy rövidebb végdobot lehet ez is befolyásolja
Nyilván elsokall, nekem volt, hogy 1500 fölé nem pörgött, de nem 15 fokban. Nézesd meg a karbit. Bár ha így rá van adva az anyag, annak oka van.