Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na most lemaradtam mikor lesz vagy mivan?
már tavaly is hirdette a srác, ennyit tudok róla
Erről tud valaki információt?

ZX7R
Ha a Balaton környékére terveztek akkor csatlakozom!
Ja okés használt vagy új?
van csak nem fényképeztem le ahogy kérted meló.............miatt
drZXR
Akkor most van olyan tömítésed? Mert írtam de nem reagáltál nekem meg fontos lenne.
Ez az én felnim színe. Ha nincs nagyon megbaszva a festése, ez akár érdekesebb lehet.
az esztergályos elment biliárdozni most voltam nála, holnapra mondom hogy mi jó mi nem.
ez is eladó, van mire nézni. mind kettőtöknek lehet megfelelőt találni,
kerék menyi valami sérülés... meg a komplett teló
Akkor ezt elneztem
Ha minden jó,mennyit kérsz? Felnivel,felni nélkül.
üdv! 93-tól biztos jó zxr750-re, 96-tól zx7-re 94-től zx9r-re, 2002-2004 zx9R is ilyennel fut. 2 pár tárcsám is van eladó. mind a kettő le lesz mérve vastagságra + eszterga padon órával ütésre. ha ütne természetesen nem adom oda, rossz nektek is lehet.
a most hétvégi talit a 12-es fórumon szervezzük, persze ott is szívesen látunk , ha időd engedi ott informálódj, így nekem sem kell két helyre beírnom
Tököl? Hmm... Gyorsultok is? Ha végzek a munkaimmal lehet elnéznék. Költözés van folyamatban ,van meló bőven ,így ígérni nem tudok. Taliban benne vagyok. Akkor már Érdről mennék és kezdesnek max 200km összesen.
Hello! Melyik zxrre jó a tárcsa?Ha 93-95 es nem üt nem ráz akkor érdekel engem is.
Köszi!
én csak azt feltételezem hogy tegnap kaptam, ma lemérem és megnézem üt -e. nem vagyok biztos benne ezért írom. amint lesz infóm azonnal írom.
Helo!

Tárcsavastagságot tudsz mondani? Meg egy árat? Feltételezem nem üt a tárcsa.
zxr750 villahíd teleszkóp alkatrészek -krómszár kuka- első felni + tárcsa+ tengely +km kihajtás eladó. gumi elkelt.
Hááát nekem is kérdéses, hogy mikor lesz vége a melónak, utána biznisz és csak ezt követően jöhet a motorozás
ha szombaton peca, akkor vasárnap van motorozás, aznap legalább Brigi se dolgozik és már nyaggat egy kis tempóért , de igazából mindkét napot "beáldoznám" a motorozás oltárán