Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Jó nekem is! Érdről megyek..
Szerintem nekünk is ok. Idén még nem mentünk...
szerintem megoldható, ha a többieknek is ok
Mit szólnátok Veszprém meki parkolóhoz 1/2 11-11 környékén, és eldöntjük az irány ott.
Nekem jó és természetesen temetés esetén én is csatlakozom Hozzád
Üdv,
a tali akkor 26-án vasárnap lenne, véleményem szerint egy Balaton partján fekvő települést megcélozva.
Szóba jöhet Siófok, vagy hogy az északi parthoz közelebbiekre is gondoljunk, akár Tihany is
Szerintem ha 11 körül találkozunk a kiszemelt helyszínen, akkor korán sem kell indulni, illetve lesz idő egy kis dumcsira, közös gurulásra is.
Várom a javaslatokat.
ui.
amennyiben Lazacsavar barátunk temetése 26-án lenne, akkor nem tudok talira menni, az időpont még nincs meg......
Sziasztok! Lesz tali? Ki honnan hova merre...?
Megbeszéljük. Jövő héten hívlak.
Köszi srácok támasz úgy nézki megoldva idom javítás alatt
Támaszom is van
van támaszom ha kell
Hol,mikor? Ukawa ha gondolod gyere erre és mehetünk együtt!
nekem sajnos csak a 26-a jó, vagyis utána biztos lesz még szabad hétvégém, csak az a kérdés, hogy mikor
Ha a többségnek nem megfelelő, akkor majd én csatlakozom a következőhöz, de remélem most is össze tudunk jönni páran
Lehet kimarad a tali Egyik okos munkatársam sikeresen eltolatta a mocit és a fejidomom javításra szorul és egy támaszt sem ártana beszereznem
zx7R karburátorra keresem azt a tütte nevezetű műanyagot amire a légszűrőházat fogatod. valakinek?
Ilyen ez a POP szakma De a következő hét sem 100% mert szombaton jön az elektromos gyerek, hátha rájövünk mi okozza az anomáliát a masinába. Szerintem nyugodtan motorozzatok, mást nem Dobogókőn ősszel összefutunk
Felőlem eltolhatjuk.
Na pasztmek.
Az időpont nem megfelelő talán 1 héttel később
Nekem jó!
Elvileg megyek en is ,feltéve ha nem kapok idegosszeroppanast a költözéstől meg aház ffelújítástól ,ami egy időben zajlik..
Szuper akkor megyek kitünni a sok ződség közé
A route schedule-t?
a 7-es tali 26.-a
nagy valószínűséggel Balaton környéke, természetesen előtte időben itt kiteszem a schedule-t
Ha maradt a 26.akkor nekem is jó este 6 ig Balcsi illetve Pest vonalon tanyázok