Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ez attól függ, hogy mi lenne majd rajta
Csak ha omv nél tankolt számlás tankolást fogadtak el az üzemanyag botránynál
viszont jó lesz télire tüzelőnek,
jimy készül a fatányérom?
karbantartott diesel ótó
kawa zx9r eladó, zöld, sport dob, friss műszaki 550 e ft, telefonszám 308131869 filep tamás
Ha veszel magyar országon egy uj bmw-t a garancia nem vonatkozik az üzemanyag rendszere nyilván ez se véletlen
az omv-nél dettó ugyan ez van, csak ott a fószer - a safőr- a tartálykocsiba keveri be a cuccot, amit kaptam oktánszám növelő az már elfogyott, nem vettem észre különbséget, még a dieselből van kevés, olyan fekete mint a kávé, mérgező, és csak csínján szabad bánni vele, mert egy 10 l -es megy egy tartályhoz.
Lehet, hogy a kolléganőd ott dolgozott
Nekem meg a haverom volt benzinkutas a shell-néle.(nem mostanában )
Nos kérlek az meg úgy működött, hogy belenyomták az alapbenzint a tartályba, aztán jött egy fószer kannával a kezében és az öntöte hozzá az adaléákot.
A haverom miért hazudna? Egy tök fügetlen csóringer benzinkutas volt akinek mindegy volt, akkoriban, hogy hol dolgozott A lényeg az volt, hogy az eladott adalékokból nagyobb volt a havi bevétele,mint a fizujából
Kolléganőm előzőleg kb 10 évig az ÁMEI-nél dolgozott a laborban, Ő mondta, hogy ezek simán csak rémhírek. Tök független mérőszervezet, ráadásul minek kamuzna egy céges karácsonyon Az viszont amúgy igaz, hogy a legstabilabban jó mintákat az OMV-től vizsgálták, de a többi nagy hálózatnál sem voltak problémák.
no látod, hazudik a fityesz, hazudikkkk az omv, ki a következő ?
Az út is nekünk lejt,a szél is nekünk fúj, meg az aszfaltunk is szarabb(ami ráadásul kivételesen nem igaz) ettől jobb az osztrák benya
Hát én ekkora ökörséget összehordani rég nem hallottam
Megkérdezik az öemfau menedzserét, hogy ugyanolyan minőségű üzemanyagot forgalmaznak-e nálunk, mint náluk?
Hát vajon mi lehet rá a válasz????????
Idióták
mert nem volt benne a 100Ft-os...............monta a bogyó is
Ja de vagy 5 diagnosztikai mokus allitotta hogy az jo.
A hatso kerekek a regiek
montam neked látod remélem a két rendszám közti részt mindet kicserélted
Csere ota nincs baj.
valóban sok az adalék,régen nem halottam hogy megromlik a benzin..........manapság előfordul sürün de hát van nekünk egy kutasunk aki többet tudna erről mesélni
szerintem nem a benzin minösége rossz hanem az adalékok a 2/3 hidrogén 1/3 oxigén lehet kevesebb kellene bele
azon.........ezen el repülnél az EGR-szelep fekete jukkába
Azon tanultam jogsira.
köszönöm szépen Zsolti
boldog névnapot Roberto
honnan a faszból tudod te állat?