Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos csak olyan lenne jó amit a fékhenger rögzítőcsavarjaihoz tudok fogatni, mert az enyémen Waltermoto típusú konzol van, ilyen füleket nem tettek rá.
no valami ilyen
sarokvédőnek hívják ! van nekem. kedden szigetszentmiklóson át tudod venni, jobbos balos kell ?
kezd csínos lenni !
Van valakinek olyan védőrácsa, ami a hátsó főfékhengertől hiányzik?
szerintem hagyd a csávót ! világtalan ! engem is felhívott hogy mit hogy és nesze vett fasza jó drága esztergakést én megtanúltam nem szabad segíteni 1x elmondod és engedd el a kezét. utcára veszek olyan betéteket hogy még a ringen is megállná a helyét ! minek olyan betét utcára ? utána meg itt sirbókolnak hogy nincs tárcsa meg drága ! a drága a betét volt amit ész nélkül megvettél ! itt az elrettentés, mert ugyebár az lesz belőle. ez egy robesz tárcsa, nincs luggalva hátul hűtés nélkül teszi a dolgát, alul méretezett ? igen ! meg volt kopva ? igen ! esztergán fel lett húzva és kapott ragasztott puha betétet, meglilult a hő miatt ? nem ! pedig voltam a szerpentinen vele. integrált fék tehát állandóan dolgozik, elkopott az amúgy is vékony tárcsa ? nem ! sima egyenletes felület maradt a ragasztott puha betét után. a fékbetétpor igen megjelent a felnin, na és ? van másik tárcsám ami normál méretű, most kapott egy bontott sbs betétet, meglátjuk az mit kezd a sima felülettel.
az 1.4 árnyékában még a 750 is eltűnik !
köszi
Tegnap ebbe belecsavartam 250km-t. Friss hús a csapatban. Egyszer egy ilyet próbáljatok ki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
220-nál kicsit huzatos, mint a gang a nyári szellőben.
Megeszi a tárcsát. Ha küldesz nekem használt fékbetétvasakat, tetetek rá olyan kopót ami jó. Kb 3000 péz/db.
Sztem megeszi a tárcsádat,,de mindenki azt rak a motorjára amit akar..
ja a kép késett erről a fékbetétről mik a tapasztalat ?
Sziasztok vélemény ?
Szíp ez, he!
szeva ! igen ! http://www.pinkmotors.hu/index.html felhívod őket és kérsz mitsuba benzin pumpához megszakítót relét - ki hogy nevezi az ország másik végén- postával kérd és megkapod. ez kicsit gyorsabb mint az ebay.
Kész
Kawaszeki!
Jónapot uraim Kawasaki zx9r benzin szivattyuján ami a képen szerepel ki lehet javitani valahogy??
Légkúcs kő hozzá.
Jó nehéz volt lelazítani az alsó 2-2 12- est. Volt anyázás Venni fogok egy jó hosszú kulcsot. Sajnos nem fért be a racsnis.
Mán vissza raktam.