Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt lehet tudni, mi történt?
Szekikém! Hamarabb hagytál el bennünket legalább 30-40 évvel mint kellett volna. Minden idő amit veled eltölthettem felejthetetlen élmény volt. Úgy fogok rád emlékezni ahogy ismertelek. Mindig vidámnak és jókedvűnek és mindig egy kicsit éhesnek. Drága barátom, legyen neked könnyű a föld.
emléxel erre? vittük neked a béjemvé blokkot a megkotlott helyett...
nagyon sajnálom....és őszinte részvétem
én is így gondoltam régen. Aztán a mátrában állva hagyott 2 ducati, pedig abban a z-ben zx10r futómű volt
Sziasztok!
F, 2003, idén - motorféknél - elkezdett verdesni benne a vezérműlánc. Csak motorféknél! Feszítőn pattintottam egyet manuálisan, most sokkal ritkábban, de azért meg-megszólal. Nyugtalanít..
Oké, lánccsere, szerencsére írtátok, hogy alu karéj megkurtít, lánc szépen kijön egyben. De mi van, ha a láncvezető a ludas, annak cseréjére tud-e valaki esetleg trükköt, hengerfej leszedése nélkül?
Nincs baja csak nem igazán túrázásra való. It a dombok közt a szerpentineken verhetetlen de hosszabb utakat akarok jövőre. Koffer stb meg miegymás.
Ötletek ez miért van?
2009-ben ez volt, vettem is néhány motort. Egyszerre volt k5 1000, zx10r, 1098s. Visszasírom azt az időt. Mind fiatal kevés km-es motor.
Majd ezektől lehet megvenni olcsóért, amikor rájön, ha elárverezik, akkor ettől is rosszabbul jár.
szezon végén válság elején nem volt jó ötlet...
Jött nézni az enyémet egy fogyatékos, be sem kellett indítani a motort, azt mondta vesz újat, amikor használtra sem volt pénze. Az már mellékes hogy nem lehet újat kapni...
gondolom üzletnek vette
Hiszen csak most vetted, máris eladó mi a baja?
köszi 😅
Csk neked Pipi át festem 🤣🤣🤣
Nem akarok barkácsolni. El lesz adva, már kinéztem a kövit. 😉
Yoshimura 4 csavaros eredeti japán kipufogó eladó. 100euro
tegyél bele zx9r alkatrészeket és jó motor lesz belőle!
bordó nincs?
Ja és eladó is :)
Üdv bővült a kawa család 😃
2 😞
1 jó reggelt 😀
van .....keress
Sziasztok! Érdeklődni szeretnék, sos-ben lenne valakinek 99-es zx9r-hez feszültségszabályzója?