Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sajnos ez kellett,hogy anyi év után összejöjünk...de ujra lesz Panyola tali...és Szekitura.....időpont egyeztetés alatt,
Isten nyugosztaljon Szeki. 😪 Sajnos nem lehettem ott. De ahogy látom a régi haverok el tudtak menni.
Szekikém! Legyen nyugodt a pihenésed!
Nyugodj békében!Szeki
Köszi!
No, Szeki temetése nov. 14. 11 óra Debrecen köztemető.
EZT NEM HISZEEEEM EL!!!!
NYUGODJ BÉKÉBEN KAWASZEKI!
Nekem 1,5óra jutott az életéből.Felejthetetlenné tette azt a találkozást.Akkor még ismeretlenül jelképes áron kaptam tőle alkatrészt,mellé rengeteg instrukciót a típussal kapcsolatban.Pillanatokon belül kiderült segítőkészsége,a motorok iránti szenvedélyes szeretete és ismerete.Ez látszik itt a fórumon is,ahol és akin tudott segített ismeretlenül is és önzetlenül.Szerettem volna legalább egy közös gurulást,ez sajnos nem adatott meg.
Isten Veled,nyugodj békében Szeki!
1 hete már nem vette fel a telefont. Részvétem.
Sziasztok , basszus mi a fene történt? Szeki elment???? Na most padlót fogtam. Vissza olvastam hogy mi történt. Még a nyáron dumáltunk nem mondott semmit hogy baj lenne. Részvétem! Az egyik legnagyobb kawa tudós hagyott itt bennünket.
😢. Most bármit írhat az ember nem jelent semmit csak annyit hogy nagyon sajnálom ,egy jó srác ment el.
és jársz még oda?
Nekem Szekibá volt a Kawasaki tudósom, többször beszéltünk telefonon, üzleteltünk, segítettünk egymásnak. Amikor kórházban voltam a neurológián, éjjel mellettem kapott stroke-ot Bélabácsi, mint ahogy a nagypapám is. Ez egy nagyon rossz dolog. Nyugodj békében Szekibá!
Szekivel üzleteltem párszor. Korrekt volt minden egyes alkalommal. Rajongással tudott örülni, hogy a gyűjteményem bővüléséhez egy szép motorral hozzá tudott járulni és nagyon normális áron. Össze-vissza matekoztuk magunkat a 2002-es ZX-9R egyedi átalakításai során. Sajnos ez már a múlt, de az emlékek között a Kawasaki imádat és az egyedi stílusa örökre megmarad számomra. Döbbenet a magyar egészségügy helyzete és ezt valahol Ő is érezte, tudta.
Nyugodj békében Szeki!
Részvétem. A Rabócsin találkoztunk néhányszor.
Egy hónapja még beszéltem vele 🙁 ,vett tőlem a kawára fék-kuplungkart.Sokáig beszélgettünk,,szegénynek tényleg sok problémája volt,főleg a postcovidjával 😟 .De ahogy a szavaiból kivettem nem adta fel,és megmondta a magáét az egészségüggyel,orvosokkal kapcsolatban.Nekem tegnap üzent Mixi hogy mi történt 😨 .Sajnálom szegényt,és őszinte részvétem a családnak! 😟
Pár hete a Pizzás Sanyi is el ment...ha emlékeztek rá...bár ő erössen tett is érte.....
Sajnálom....részvétem az érintetteknek. Személyesen nem ismertem, csak innen. Borzalmas a magyar egészségügy.
strok,vérrög,de előtte már szarul érezte magát,szédült,hányt,de az orvosok nem találtak semmit....aztán rosszul lett,hivta a mentőket,akkor kapott strokot....az agy egy kis része sérült,ami a légzésért felelős,de az orvosok asztmonták az agy másik része be fogja tanulni ezt a funkciót,de addig gép lélegeztette és gége metszést kapott.ahogy mindig is szidta az orvosi ellátást,most bele látott élőben a valóságba,hogy igaza volt,elhanyagolták,folyosó utolsó szobályába tették...nővér ritkán nézett rá,holott a gége metszés miadt a váladék folyton feljött neki...a párja Éva sokat volt mellette...körülmények ellenére szépen javult,tornásztatták,mozgott mindene,értett mindent és ugy ahogy válaszolt a légzés is kezdett önálósulni......de tegnap hajnalra feladta,orvosok szerint össze omlott a keringés
Most, hogy visszanéztem azt a néhány képet amit feltettem /ez volt az első találkozásunk 2008-9 körü/ A 4-ik képen a háttérben a sapkám mögött Gabulya Attis (9363) hasonlóképen hagyott itt bennünket. Jézusom...
Részvétem srácok!
Annyit tudok, hogy egy rög keletkezett az agyban ami ahhoz vezetett, hogy a kisagy elhalt. Sajnos innen már nem volt visszaút...
😔 😟 Dunakanyar sem felejt soha, részvétünk. 🏍️
Az utobbi időben nem sokat beszéltünk....el kerültük egymást,de mikor hivtak,mitörtént,lesujtott...nagyon sajnálom mint embert,főleg hogy megszenvedett rendesen,főleg fiatalon,megnyugvást kivánok és erőt a családnak....nyugodj békében Szekibácsi