Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Buli után valamelyik haverjának a zsebéből kicsúszott az öngyújtó a hátsó üllésre Másnap délután miután valamennyire kiheverte a másnaposságát a srác elment tankolni és nini meglátta az öngyújtót Mindíg örül az ember ha potya dolog a bírtokába kerül Megnézte, hogy működik e az új szerzemény és működött Ezzel semmi baj sincs pont ugyanígy kipróbáltam volna én is egyébként is mindíg öngyújtó hiányban szenvedek A videóból azt a két dolgot nem értem csak, hogy a poroltót miért nem használta egyik sem. A srác a motorháztetőn történő menekülés közben(ahelyett, hogy behajtotta volna az ajtót) majdnem le is rúgta a porral oltót. A másik számomra érthetetlen,. hogy a segítő hogy a picsába oltotta el az üzemanyagtüzet egy viráglocsoló kannával, feltételezem víz volt benne
Sokkal olcsóbb így szállítani egy ilyet mint kamionra rakni. Nincs fuvardíj(autópálya, üzemanyag, söfőr díja, járulékos adóterhek)
https://videa.hu/videok/origo/...

erre is gurulhatna egy ilyen
2.
Szeki*
Szeku Cluzel jol el kurta nem is második 3. lett ....
szerintem akkor nyerte meg a versenyt(1.10)bal kézzel váltott egy hosszú hatodikat.
1
Ezt az összeget (3000 ft) haveroktól hallottam én soha nem vettem pálinkát
Ezek szerint kékvérhez kell járni a pálinkásoknak, ott ingyen van
Ha 4-4,5 ft egy liter akkor annyiért inkább veszek viszkit energiaitallal vagy jégert Azt legalább nagy duzzogva meg tudom inni
Jah nálunk a jo ennyé pénzért fél liter.
De mi a szart issszuk!
Nálunk meg a szar hp kerül ennyibe.!
Ami már iható az 4-4,5 / liter
Nálunk egy liter jófajta hp 3000 ft. Még jó,hogy nem szeretem
Ne genyozz!!! :D a hgyerekek uldozewsere szerezttem be :)
Mizu szuzukis?
Szevasztok Trogerek :D
mi kerül pénzbe?a gyümölcs? az idő amíg át konvertálom egyik edényből a másikba?vagy az energia amitől halmaz állapot változás történik?
1
Édesanyám Moszkában volt, hozott nekem Jóska babát
Az pézbe kerül Töltse meg más aszt majd én megiszom Szerintem így a frankó
szerinted?hát megtölteni.