Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

örülj neki :o)
az azt jelenti, hogy jók a beállítások, stílus. tempóval meg jön az állítgatás... na akkor jönnek a bajok is :o))
most nekem ebben a kb 25 fokban szinte semmit sem kopott a gumim a 4X 30perc alatt
:o)

kb egy éve mindig 2 féle gumival megyek. ezzel a párosítással való ígaz még nem mentem, de teljesen jó szerintem...

a medium meg soft időjárás függő. viszont vannak akik csak soft-tal mennek.... s kibaszott gyorsan :o))) 35 fokban is ...
bocs a ? jel lemaradt
???? nem értek ezzel egyet, de biztosan megvan az alapja amiért ezt írod :o))
kétféle gumit érdemes felrakni.
előre metzeler racetec slick soft(új), hátra pirelli dragon slick medium
egyikben már volt egy fél nap.
másikban meg egy nap.
metzeler medium 190/55 slick. a ,másik 180-as volt.....

vezetési stílus hiba miatt van... na meg az óvatosság a másik. megjegyzem még mindig 3 mm felett vannak a kopásjelzők ennél atípusnál, amikor én leveszem...
Szia Túró.
Milyen gumival mész, hogy 3 nap alatt kuka 2-nek?
helló!

na ugye! megvolt, meg gratula is. vagy csak aakrtam!? leesett az állam ám. most vezetsz az tuti :o))
még :o))

Na ugye!?
Hi! TÚRÓ

Mi van veled? Semmi?
Nagyon elsietett a PUMPI és nem tudtam elbúcsúzni,- ja meg nem kaptam meg a naugyét!
2,06 ?!
Hogy vagy? Sehogy?
A szépen mutogatásról én is hallottam.
jóvanna. idén most először voltam füvön a p.ringen. remélem utóljára!

rendes motor ez. nem hagy cserben sose. ezzel sem merek kigyorsítani mostanság, nemhogy egy ezressel...
na mindegy.
lendületes motorozást kell gyakorolni. kisebb fék, oszt had szaladjon

legközelebb gyere. akkor kihagyom a füvet.
na meg arról is beszélj, milyen szépen mutogatok :o))
Köszi az oktatást Turcsi, nagyon jó volt. Főleg a füve-porfelhős rész tetszet...
Két apró helyreigazítás:
1. A "régi" R1 úgy hagyta ott a kis kaki hatszázasod, hogy 11 körül elváltottam, és 6 ezernél kezdtem a kigyorsítást;
2. A kanyarban is otthagyná, ha én ülnék a Kakeszon, te meg egy ilyen (Yamaha R1) rendes motoron!
jó vót!
bánhatod, hogy nem jöttél.
köridőt meg sem tudtam közelíteni sajna.
az jó, hogy ha parasztból megyek (maradva a korábbi témánál), akkor 10-eket megyek... mondhatom, már, hogy simán...

viszont, ez kurvára nyírja a gumit... 3 nap 2 használt hátsó gumi kuka.. igaz még jó lene egy fél napra, de jobb az ilyentől csendben megválni...

gsxr-es napra megyünk megint. szabit megaptam. ott bridgeston lesz fent. egyszer mentem vele, kicsit szitál itt ott, de tapadós...

megpróbálok nem parasztból menni. nehéz lesz...

Dannynak is tetszett azt mondta. otthon is ezt mondta??

na meg egy szó mint száz, a régi r1-es is meglép egy 2003-as kawától célegyenesben.... kanyarban nem

verseny rosszul kezdődött, még rosszabbul végződött :o(( mentőhelikopter kellett sajna.
utolsó infóm alaján nincs olyan nagy baj, mint amilyennek akkor tűnt. jobbulást!
Na miva? Kihalt a parasztbanda?
Picachu sem tudott volna szebbet mázolni (vagy az Picasso volt? )
Azóta nincs!
ennyi vámpír van nálatok???
Gyönyörű csendélet
Túróóó, maradj ízléses kereteken belül.
Futókolbász!
Nekem kolbászbó rózsalugasom van:
na a kulturgyerek... kultiválja a kultivátort, oszt kulbászból nincs kerítésed e?
Majdnem van hozzá még mütrágya adagolo is
ráülök a budira oszt nyomom hasból