Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Én nemrég írtam az info@motoralkatresz.eu címre. És azt írták vissza, hogy rendelésre 10500 Ft.
Nemtom hogy ez új lehet e vagy nem. Írj nekik te is egy email. 1 napon belül válaszoltak nekem is.
Vezérműláncot mennyiért lehet kapni újan?
Még nincs meg a moci! :) Írok, amint meg van, és van infóm is, hogy milyen csatis!
Köszi!
JZ
Köszi rálestem, csak 1 a gond drága a posta nagyon de ha meglesz addig 1 hónap mulva jönnek haza ismerősömék akik be tudják hozni. Na hát minden esetre köszönöm szépen, de persze ez is kérdéses h milyen állapotba van :S
hello!én láttam az ebay.hu oldalán komplett hengerfejet 25000ért.keresöbe ird be zxr250
De sajna ebbe nem jók egyébként nagyon jó kis motorok ezek de az alkatrész ellátás az siralmas. Max bontóba ha talál az ember, én már 3 hete várok egy komplett blokkra de szerintem abból nem lesz semmi.
Én csak fél évet keresgéltem szelepek után. kb. 20 db szelepem van és mind rossz...... Amiket sikerült szereznem,azok se voltak újak.
Én mindig is mondtam, h 15-20 éves gépek már ezek, kezdenek leverődni az összesben....... Nem vennék 250-est.

Nézegettem a 400-as blokkokat, nah azokban brutális szelepek vannak, és lehet hozzájuk kapni újat is.
Na gyerekek! Ha a héten nem kapom meg a blokkom (amit valószínűnek tartok) akkor eladó lesz a motorom. Papíros csak a 16 szelep kell bele és megy azonkívül minden jó és tökéletesen működik rajta. Ha valakit érdekel jelezze. Bontani nem fogom!
Nem tudom, a csatlakozókat kell megnézni. Ha azok stimmelnek, gondolom működne. Csinálhatok képet vagy , ha Pest közeli vagy eljössz és kipróbáljuk.
400ashoz ez jó lehet vajon....?
köszi!
JZ
Hali

Csak Neked eladó a motor vagy meghirdeti majd a nagyvilágnak is?
Engem érdekelne :)
Nekem van. 20 ezer. De úgy néz ki, május elején viszik is el.
Kinek mennyiért van a motorhoz hűtője?
szia bocsi a késői észrevételért, nekem legfontosabb alkatrész a szelepek kellenének mert anélkül nem fog menni a többi még hagyján. De anélkül nem érek az egésszel semmit.
Tényleg XD bocsi töki.
milyen 25?
12 baszki
Egyébként 8ezer a feszítő de érdemes vezetőt láncot és feszítőt is cserélni ha már egyszer bontva van a blokk
Én nemrég vettem hozzá a Steelhorse-nál.
halihó, van még első féktárcsa párom, meg gumipárom is ha valakit érdekel.. 160/60r18 netzeller 8ezer előre ugyanez a minta 5ezer...
Hát minden évben tavasszal rá kell költeni olyan 30-40 ezret. Mindig van vele valami. Tavaly pl csak a benzincsap volt 10 ezer.. + olajcsere ilyesmik..
Idén szerintem kuplunglamellákat is kell cserélni, az is kb 15 ezer lesz, meg akkor ez a vezérlés dolog. De egyszer most már csak jó lesz teljesen, hogy elkezdhessek foglalkozni a külsejével is, mert ráférne már egy festés. Mindig sikerül annyi pénzt spórolni hogy rendben legyen a motor. Én igazából nem is pénz miatt szoktam félni, hanem azért mert nem könnyű alkatrészeket szerezni hozzá. Ha most pl vezérműláncot kell majd cserélni, azt nem tudom honnan fogok szerezni..
attól függ, hogy mennyi lóvét lobogtatsz?!
amúgy anno én is boltban vettem... annyira nem is volt vészes az ára, de azért természetesen több volt, mint 4 rugó...
max a kezedben...
Sziasztok

Arra nincs valakinek ötlete hogy az olaj és a hűtővíz hol tud összefolyni a hengerfejen kívül?
Az enyémnek is ez a baja, de a feszítővel nincs semmi baj, nekem láncot kell cserélni.
Áh én nem nyúlok hozzá, mert még elbaszom. (még annyit se tudok, hogy hol van ez)
És ez is olyan ritka ehhez a típushoz mint bármilyen más alkatrész, vagy ezt könnyen fog találni hozzá a szerelő?
Szedd ki a feszítőt és rakd be újra. Akkor el fog múlni egy pár napig.(ha szerencséd van) Utána megint, de egyre sűrűbben fog előjönni. Nemtudom, Viktor25 rendelt magának új feszítőt, én anno bontóból vettem 4 ezerért.