Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ha lesz pénzed nekem is vegyé egy pályamotort, és versenyzünk együtt, oksa?
Halihó mindenki keresek ZXR 400 L modellhez fejidomot lámpával szép állapotban, jobb lábtartó konzolt és tükörtartó konzolt, sürgős.
Ha lesz pénzem akkor biztosan.
De nemhiszem hogy ez az eshetőség fenn fog állni...
Mat!

jövőre jössz 400-ba versenyezni?
Ezse szabályos itthon :D
Itthon nem versenyezhetsz vele...
Én már voltam az új gokartpályán, még mikor olvadt volt az aszfalt olyan friss volt
Amúgy tavasszal én is szeretnék többet pályázni majd ha az időm engedi, meg kakucsring sincs messze, meg talán olcsóbb, mint a gokartpálya.
70/2991622
Akkor jó!
DEHOGYIS!
most te is csak piszkálsz?
Nem jó helyen kerestél
Zotya, tegnap jól eltűntél
Megsúgom neked, hogy Ő 50kürüli időket megy...
Nehéz volna legyűrnöd.
tuning kajakot vagy esetleg fányírót nem akarsz még venni a kocsi motor gokart után?
Joose elérhetőséget adj már pls mert én is kecskemét közeli vagyok. tavasszal menni kéne az új gokart pályára
nekem egy hátsógumi 2 Hungaroringes nap
Én még két éve augusztusban mikor megvettem a gépet vettem két gumit ( első meg hátsó), használtat, szarvasról, az első 120/70-17-es volt ( már le lett cserélve ), a hátsó 160/70-17-es az még mindig bírja, most is csak a műszaki miatt kéne lecserélnem, de inkább elviszem máshova műszakiztatni, mint a KPMhez. Amúgy az első egy metzeler sportec M1 volt, a hátsó meg egy Bridgeston BT-20-as asszem ha jól emléxem, de nem biztos.
Előre meg tavasszal vettem egy pirelli diablot 120/70-17-est a Pásztóy áruházából ( vadi újat), mert 24 ezer volt akciósan, és gondoltam megéri befektetni, mert még sokáig meg lesz a gépezet.
van, amin nem erdemes sporolni, es van amin nincs ertelme . csak azert kifizetni 5x annyit, hogy a boltban vedd meg, na ennek pl szerintem nem nagyon van ertelme... nem azt mondtam, hogy faragd ki kaucsukbol.... de mindegy, szabad orszag, mindenki azt csinal amit jonak lat. tul lehet mindent meretezni/biztositani, az masik kerdes, megeri-e.
A cserével kapcsolatban igazad van, ezt majd tavasszal megejtem
A gumim még megfelelő, de már nem fogja kibírni ezt a szezont. Neked milyen gumid van?
A plekóm 16 ezer volt, és ebay-es.
Itthon egy sima füstszínűt 22 ezer meg afelett akartak volna adni.
Nevetséges
Szerintem ezen nem érdemes spórolni, meg kókányolni darabolgatni.
Mert az ember kókányol annak sosem jó a vége, mellesleg meg utána meg szétmegy a hátsó kerékagy, meg a lánc is megsínyli. Én inkább kispóroltam az árát. Egyszer ki lehet bírni valahogy, és 10 éven belül megint nem kell cserélni valszeg.

Amúgy hogy lehet hogy így kopik a gumid?
Én már lementem két szezont egy használt gumival! És én se 60-akkal megyek, mondjuk gumit nem füstölök.
Ne szójjá be! Különben is majdnem nekiugrottál helyben, úgy kellett lebeszélni a nyers húsról
Köszti Geri

Ha van képed a mociról, akkor küld el és felteszem referenciaként a honlapra!

George