Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hát csak ha jó az ídő amugy nem valoszínű! Szeretnék még az idén menni , de ez sajnos nem rajtunk mulik!
Cső!

Szerintem idén már nem, mert túl hideg az aszfalt. A múltkor is azért volt annyi kicsúszás szerintem. ?
Esetleg ha lesz még olyan hétvége amikor tényleg jó idő van, bár sztem ez nem valószínű. Te fogsz még menni?
Szevasz Mat!
Mikor jössz legközelebb kakucsringre?
Nektek szokott bepattogni a hátulja? Nekem Hungaroringen amikor elbasztam a visszakapcsolást nem pattogott csak összevissza járt a segge a motornak
azért 3000 az alapjáratunk,mert így kevésbé hajlamos a hátsókerék féktávon a bepattogásra.
nem hihetetlen az 1200,én is letudom addig engedni
A baj az, hogy nem lett tisztázva ki miről beszél. Te gondolom a pályamotorról, én meg a kis szerény utcai változatomról. Viszont egy valamit nem értek. Miért hihetetlen egy 1200 alapjárat? (én sem értem hogy minek 3000 a tiedé, de elhiszem. gondolom ez kell a versenyhez )
Ez egy szóval nem mondtam, hogy itt bárki is be akar csapni, nemtudom honnan vetted :) Megsérteni pedig te nemfogsz, bármennyire is igyekszel :) Na mindegy. Csak nekem az 1200-as alapjárat elképzelhetetlen volt ennyi. Talán azért mert 2500 alatt nem is akarja venni a gázt a motorom, csak fullad. Meg így magas alapjárattal kevésbé pattog be a hátulja. Azért is van 3e körül.
Tavasztól van nálam ez a moci.Sőt asszem van még egy ugyanilyen itt. Hogy nem találkoztunk annak több oka is lehet. Valszeg Jóapádnál is idősebb vagyok, ugyhogy nem hobbim az esti áruház előtti összejövetel, sajnos azt kinőttem. majdcsak mindig , ugymond, távolsági fuvarba megyek vele.
dehogy lőttem. Csak győzködöm a fiatal barátunkat, hogy senki nem akarja becsapni. Legalábbis én nem. Ha kérdeznek valamit nem mondok szándékosan hülyeséget.Amugy meg nem akartam megsérteni a srácot. sorry ha ugy tünt.
Miért Jani, talán faszán belőtted 2000-re, és utánna olvastad hogy mégsem kellett volna?
hello

most latom ujfalusi vagy, én is miota van meg a gép?még nem nagyon láttalak!
A kapjál a tankodhoz kisöreg nagggyyonn kemény szöveg! .
nemtudom,de szerintem a :D az mosolygó arcot jelent az internetes villágban így merem állítani hogy a fiatalember valósínüleg viccelt.
Hozzátartozik még az igazsághoz hogy mi légszűrő nélkül,nyitott légszűrőházzal,nagy fúvókával,teljesen más beállításokkal megyünk,így nekünk a szervizkönyves adat max egy támaszték hogy honnan indultunk.Csak kedves Drága Dadis ifjonc virgonc stílusa és kifejezőképessége olykor-olykor nem áll a helyzet magaslatán így mondandója mögött húzódó tartalmi-értelmi defektusok olykor fellelhetőek.
A tieden lehet. Fiatal barátom! miből gondolod hogy itt neked mindenki hazudik? Ez az oldal nem arról szól hogy ámitjuk egymást. Sztem mindenki próbál korrektül segiteni a másikon. Igaz, az én gépem öreg, de kis hiján hozza a gyári dadatokat. Lehet a tied fiatalabb, de ha ilyen hülyeségeket irsz róla akkor vagy vidd szerelőhöz, vagy ne dicsekedj a tudományoddal. Nincs harag, de kapjál a tankodhoz kisöreg.
Mi történt?
Ez kemény :)
Ohhh köszi köszi az infókat! :))
ja tényleg bocs azt hittem rajta van maiden333@freemail.hu amugy a sony vegas 7.0-át használom mert viszonylag könnyű és hamar bele lehet tanulni igen általában filmzenék sőt mind1ik sztem azok nagyon illenek ilyen vidikhez a Ghost Rideresben a Nicholas Cage féle Ghost Rider egyik száma megy azt pontosan nem tudom most nézem már nincs meg, de ha láttad a filmet akkor a főcím közben lévő szám, a ZXR-esben gondolom felismerted a Terminator 3 Marco Beltrami-s verzió (az eredeti az Brad Fiedel) megy, a legutobbi Demo-ban pedig cím szerint: Transformers Movie Theme - Steve Jablonsky.
hehe!
Az adatlapodon nem találok semmi elérhetőséget!
Szal meg tudnád adni?
Milyen progit használsz vágásra?
És ami alatta megy zene azok filmzenék?
Címeit meg tudnád adni?
Írtam már korábban is hogy irhatsz mail-t vagy msn az adatlapomban megtalálod, de azért annyira nem vagyok benne de kérdezhetsz.
Mondom hogy 1200. Teljes szervízkönyv megtalálható itt: zxrworld

dugattyút,és gyűrűt is egyaránt wisecoban valszeg találsz,keresd a hazai forgalmazót.
1200-as alapjárat nemhiszem. Sztem 2ezer körül inkább. 1200-as alapjáraton vagy legáll a motorom, vagy berezeg a vezlánc :D
Sziasztok! Gsx-r 400-ashoz kellene dugattyú és gyűrűsor ("93 GK76A) használt és új egyaránt érdekel, ha tudtok olyan bontót ahol beszerezhetem, esetleg egy helyet ahol meg lehet rendelni, árak után érdeklődni, megköszönném!
Na végre valaki aki megerősiti nagyjából az én mérésem ( 1-ben 2.-ben) . Az én gépem öreg, duplalámpás még, viszont, semmi gond az alapjárattal. 1250 pluszminusz egy pici de simán birná lejjebb is. Az emlitett rezonanciát én nem tapasztaltam. Egy jó, ISMÉTLEM JÓ, karbiszinkron csodákra képes. nem mindig kell bizni a szakszervizben. Hajdú- Bihariaknak tudok ajánlani jó szinkronost.