Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Srácok!
hogy szervezitek le a versenyeket?
mennyi van egy szezonban, szóval hány fordulós, illetve valamilyen más kategóriával együtt mentek-e, vagy mennétek-e spórolás céljából?
dejólenne jönnél te is 400ba
bár ugyse jössz
Nekem is ár+kép kőne
Megelőztem mindegyikőtöket
Már gyűjtöm az infokat a gépről
Amúgy engem is érdekel bővebb infó a gépről (ár+képek)
Jóvanna, nem mellreszivni
hámivan,má kérdezni se lehet? azé ez má több a sokknál kéremszépen
csak a kiváncsiság furdal,meg ajánlgatnám embereknek,van má nekem szép,"jó" kawacsacsim:D
"Mitogeri - The Collector"
üdv mipénz a vas?mikor leszel Magyarországon?
Sziasztok! nemsokara jovok haza munkabol angliabol,elado a motorom.
Zxr400r,sajnos a rugostag mar kilett benne cserelve sima zxr-re,mert tonkrement.A motor rendszamos muszaki lejart azthiszem 2004ben.azota all.
tuning kipufogorendszer ,karburatorsor,picit kopottas gyari fenyezes , plusz palyaidom.
sajnos kepem jelenleg nincs rola,majd hazaszolok hogy csinaljanak.
ha valakit eredekel a motorrol valami irjon nyugodtan emailt,probalok majd valaszolni.en nem versenyeztem vele csak hobbi szinten hasznaltam.
udv
eszement@totalcar.hu
Nem vagyok technikai zseni, de sztem semmi külömbség. Ha azt veszed alapul, hogy árulnak savas és zselés akkumlátort, és gyakorlatilag mindkettőt ugyanaz a generátor tölti, akkor nem lehet külömbség.És ez a hálózatról való töltésre is igaz.Szóval én kapásból azzal töltöttem , ha kellett.
Ezt most nem értem mi ez a "húúú wazze". Ennyire egyértelmű, hogy fel lehet vele? Nekem valaki azt mondta meg ne próbáljam mert kifingatom az akksit. És, hogy mivel ez zárt rendszerű akksi ezért teljesen más töltő kell hozzá.
Huuu wazze... fel lehet.
A "zselés" akksit fel lehet tölteni savas akksi töltővel?
Van egy csavar az ülés elején, kicsavarod, előrefele közben meg felele huzod, és lejön. Szaljah :)
Az akksi az ülés alatt van ugye? Hogy tudom levenni az ülést? Igaz az enyém 250-es de gondolom ebbe megegyezik. Előre is köszi
tudnál rolla képet küldeni?!norbi172@citromail.hu-ra köszi
Küldesz nekem képet róla?
Meg mindig bizony :)
még mindig 100 az ár ugye?
Van hozza magyar forgalmim vazzal, lehet, hogy ugy meg egyszerubb forgalomba helyezni...

csak picit legozni kell...
Sziasztok!

Eladó a motorom, friss fényezéssel. Képet hamarosan.

Kawasaki zxr400 1993as német import,összes kinti papírjával,hobbi célra használt,versenylábtartó,ver seny idomszett,átkarburálva,slick gumik, verseny kábelköteg,elöl progresszív rugó,hátul zx7r rugóstag,tuning kipufogó. forgalomba is helyezhető esetleg.tartalék alkatrészekkel. + kis felárért sok pót alkatrész./gátló, esőgumi, karbi, ACpumpa, lábtartók stb.)

359ezer huf.
msn cimem: motodadis@hotmail.com
Párját adom 2ezerért.