Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem szándékom ebbe a témába komolyabban belemászni,de engem is egy "brazil" úriember ütött el és kb hasonló "együttérző" volt a reakciója.
Még jó hogy te nem sérultél meg.Haverod lábával mi lett?Komoly a sérülése?
Igen voltam máskor is tavaly meg előtte de idén voltam először a zöldséggel végre meg nem tudom mert 11 000-nél letilt aszonták hogy más elektronika van benne és igy 170et megy nekem az amugy is elég pláne hogy most kb 70-el mentem az autos(cigány volt amugy) meg csak annyit mondott hogy nem láttam a tükörbe hogy jönnek a motorosok (2-en voltunk) ott állt mint egy bamba fasz a spanom meg ott feküdt nem tudta a lábát mnozgatni mondjuk sokna oda jötek segíteni az jo érzés volt.
Mennyit megy végre ez a csodálatos paripa?
Láttam a képeid között egy augusztusit ami kunmadarason készült.Máskor is voltál már,vagy ez volt az első?Én is voltam 19.-én de nem láttlak.
Hát ez nem igaz geccó! Balfasz verébszájúnyomiköcsög autósok! Mér ilyen bambák?
Szerdán majdnem frontálisan akart elütni egy gyökér.Előzött a majom,persze alig tudta befejezni a manővert,a másik meg persze hogy nem lassított,leszarta a két fasztépőzár hogy ott vok velük szembe.Már kajak azon agyaltam hogy ha muszáj megyek a gödörbe.Valamivel csak jobb mint frontálisan egy kocsi.
Na buzi autos balra kanyarodott hirtelen index nélkül és plusz még szembesávba én megusztam a gyönyörűségem már kevésbé
sok benzint kap a motor,így első hallásra
Sziasztok!

Hidegen pöccre indul a moci (szivató nélkül), melegen csak kis gázra. Mi lehet az oka? Köszi.
Nézegettem az adatlapodon a képeidet,neked volt egy 600rr hondád?Most pedig ZXR400-ad?Miért váltottad le a hondit?
Biztos lehet vele, csak tudni kell. Én nem nyilatkozom, meee nemtudok. :)
ZXR400-al lehet kerekezni *aszán?
Kb - 10 km/h.
Valaki tudna benne segíteni,hogy ha hátulra 2 foggal nagyobb lánckereket rakok,mennyit vesz el a végsebiből kb.?Most 190-et megy.
Megbízható
sziasztok! Látottam a hirdetésekben hogy lehet (venni) vezetni ZXR 400-at 25kw-os papirokkal. Van aki A-korl -al használja a gépét? Akadt már belöle probléma?
És amugy megbizhato gép a zxr? gyorsulás? (0-100ra vagy csalk más gépekhez képest)Fogyasztás?
Jah igen .
Nemvoltál elég agresszív, mégeggyel visszább kellett volna kapcsolni :D
Hol olvastál rola vagy honnan vetted? Mert érdekelne engem is ha lesz jó lenne sok kis zöldség együtt bandázik
Nem.De érdekel nagggyon.
Ti tudtok valamit a ZXR találkozóról?
Azt tudod hogy mit dolgozok
Hoztak unokatesómékhoz egy csomó fát, tudod télre fűteni. De kell nagyapáméknak ius, ezért át kell szállítani egy részét oda, azt kell pakolni. Persze nem 2 deszkáról van szó
Fát? Miért mit dolgozol?
Azért ne bízd el magad!
Én sajna nem tudok menni vasárnap mert elég nagy mennyiségű fát kell pakolnom.
Most néztem meg az ídőjárást és vasárnapra napos, 21°C mondanak, szóval jó ídő lesz én biztos megyek!