Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fordított váltóval énis bajban vagyok... de mindenképp megszeretném szokni,aztán ha nem megy,akkor rakom vissza,de gyors balosban nagyon kéne a fordított............
Eladó zxr 400-ba (is) való NGK IRIDIUM-os gyertyák a gyári gyertya ára alatt.
3000 forint /db. (Csak szettenként eladó) CR9EHIX referencia száma 3521

Emellett keresek belpiacos gépbe izzót 35/55-ös ha jól tudom.
Eladó amúgy még gyári plexi olcsó áron (6000 forint). Van még használt fékbetétszettem 4 tárcsára való első; potom pénzért megválnék tőle ( nincs nagyon lehasználva ) pályára tökéletes Ferodo CP 911 (FDB 741) . Van még használt kuplunglamella és rugószettem ( 2 db rugó még zsír új ) arra is kitalálnánk vmi árat ha vkit érdekelne. ( A lamellával nem csúszott a kuplungom utólag sajnos kiderült hogy kár is volt lecserélni). Plussz még van egy telóm villahidakkal 45- be eladó. Van még egy eladó 180-as órám is 30 valahány ezer km-rel. Semmi baja.

70/2991622 ha vmi érdekelne, csak hívj fel bátran, megalkudunk.
Jean Michel Bayle...a legnagyobb úúúristen az hogy ment vasvázassal a supercrosson..még ma is megnézem a régi vedeóit
Amúgy lehet hogy már lejárt a hirdetés, nem tudom, meg kell kérdezni.

Akit érdekel ZXR 400-ba való fasza NGK iridiumos gyertya (olcsóbb mint a gyári! ) az szóljon nekem.
3000 forint darabja mindig tudok szerezni.

Amúgy nekem meg belpiacos új izzóra lenne szükségem 2 darabra ami 35w/55-ös asszem.
A gyári kakamaki 15 ezer lenne darabja szal azt inkább elfelejteném
:D

70/2991622
Sziasztok!

Eladó Kakamaki kabát ( szerintem eredeti ránézésre )!

http://shop.unas.hu/shop_artde...

Ennyiért még nem is drága.
Szeva!
Csizma már nincs meg! Ruha pedig S
Pl, gyors balos :D
Hali nem tudna vki nekem mondani olyan boltot ahol kapok kawazöld dzsekit ami viszonylag jo minőségű és olyan 50 körül van?
Igy van, Biaggi is simával megy... + a supercross-motocross fenomén Jean Michel Bayle is sima váltóval ment mikor átment a GP500-ba anno, nem váltotta meg a világot de nem ment rosszul. Ö sem tudta megszokni a forditott váltót. Szóval nem kell erőltetni ha nem megy, anélkül is lehet jól menni... Azért ha megszokod a forditottat sok helyen jól jön
Csizma, ruha mekkora?
Nekünk idén ingyé volt a sportorvosi.
Eladó Shox bőrruha és Onza csizma!
¤ S ű r g ő s ¤ ! A ruha Full protektoros és koptató van rajta!
Tel: 30/6802519 Ár: a kettő együtt 120,000Ft
E-mail: luczas.attila@kabelsat.hu
énisúgytudom.
állítólag biaggi sima váltóval versenyzett, és végülis nem is annyira rosszul. Nem tudom h ez igaz e.. (am. nem igazán kedvelem biaggit)
hát szeretném minnél hamarabb megszokni, később csak nehezebb lesz. na mind1 jó lesz
Anno nekem is furcsa volt de 2 kör alatt megszoktam... De no para, Geri is ment 09-et sima váltóval.. Először ahogy érzed. De ha meg tudod szokni, akkor sztem minél előbb
az mondjuk jó lenne! igazából egy dolog ami kérdéses h a váltót h szokom meg. normál váltóval biztos indulnék az első futamon már ugyh előtte egy pályanapot nyomtam vagy csak egy kis kakucsozás. egyenlőre nem áll rá az agyam a fordítottra. ha csak lightosan megyek akkor megy, de amint odahuzok neki és gyorsan kéne váltani gondolkodási idő nélkül akkor rögtön felfele húzom a kart:(
Vagyis idén Én már a jövőben gondolkodok
Sportorvosi dokifüggő, nekem 4e volt tavaly. De a C licensz sztem 10-15ből megvan
Bencce, március vége felé szokott lenni egy csak versenyzőknek szóló nyiltnap, ott tudnál motorozgatni, tesztelni, ismerkedni a géppel, és akkor már felkészülten jöhetnél az 1.futamra
a pályát nem ez a verseny fizeti, hanem egy nap van a dunlop, sokszor alpok adria stb... tehát egész napra ki van fizetve.
ja kihagytam h kell sportorvosi... nem tom mennyibe kerül
Mint Bencce már leirta, brorganisation.hu-n mindent megtalálsz.
Nem mi szervezzük, ez a Dunlop Trophy keretén belül van, Bulcsú Rezső szervezi.
Igazából arra lennék kiváncsi, hogy ti szervezitek magatoknak a bulit?
Ha ti szervezitek a bulit, elfér-e mégegy kategória, hogy utánatok menne, nem veletek, így nem kellene egyikünknek sem annyit fizetni a pályáért. Szóval én hoznék egy + kategóriát, versenyzőkkel.
Esetleg az illetékes elérhetőségét is megadhatnátok, hogy lebeszéljem vele...
én ugyan csak jövőre kezdem el de gondoltam válaszolok ha nem haraxol
a www.broraganisation.hu mindent megtalálsz. e szerint jövőre 5 v 6 futam lesz.
superstock 400 lesz amiben benne van a v max 400as 4üteműek vagy max 250-es kétüteműek indulnak...
az árakat pontosan nem tudom de egy versenyen a nevezés ha jól tudom 17500 ft.
de év elején kell venned egy versenyzői licenszt is az ha jól tudom 20E ft.
más kategóriával nem mennek, néha együtt indítják őket a 125-el.

gyere gyere te is!
vagy csináld azt mint én mert nekem még uj a moci, és első versenynapon van pályanap is, és akkor én csak pályázok h szokjam a dolgot aztán a 2-ra már megyek. te is lejöhetnél, kipróbálod, látod h megy aztán te is jössz a 2.ra