Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia, nekem van

udv,
N.
Nagyon szépen köszönöm! :)
yb12a az alkatrészlista ezt írja H modell
Sziasztok!
Valaki nem tudja, hogy "H" modellbe milyen akksi való?
Sajnos a mostanim nem tudom lemérni,a szerelési kézikönyvben is csak annyi van, hogy 10ah... de csak most tudok újat venni...
cb12a-a vagy yb12a-a, vagy mint az "L"esben, ytx9-bs?
Válaszotok előre is köszönöm! :)
Sziasztok zxr 400 érdekelne tk-s olcson csak a blokk legyen jo. 30/466-2000
Valakinek nincs egy 240-es km órája?
Köszi.Megtaláltam.Valami nagy gebasz van mert keveset tölt.Lámpa nélkül fordulaton 13.06 ,lámpával 12.11 volt.A fesszabályzó meg melegszik rendesen.Lehet azt kellene kicserélnem?Mert a generátoron nem látok túl sok dolgot ami elromolhat.Persze az is lehet.Hol tudnék szerezni egy fesszabályzót szerinted?
Fesszabályzó a farokidomon lévő kis szellőző mögött van azt hiszem bal oldalt, generátor meg bal dekni a ZXR feliratú ha olyan.
Meg mi szikott tönkremenni benne?
Sziasztok!
Olvasgattam a hozzászólásokat,szerintem ti tudnátok segíteni.
Ma reggelre megszünt a töltés a motoron.Az lenne a kérdésem,hogy merre keresem a generátort meg a fesszabályzót?
Akkor ha vállalkozó kedvű vagy szedd le a dekni látni fogod a mechanikáját abba rúdba bele kell akadni egy kis tengelynek azt húzod ki és úgy emel ki lehet az ugrott ki mikor kihúztad a rudat semmi extra rém egyszerű olajat sem kell leengedned csak oldal sztenderen legyen max 1-2 csöpp lesz.Próbáltam szemléltetni
Köszi hogy próbálsz segíteni. A befűzés az jó azzal nincs baj. Magát a rudat tudom mozgatni és a mozgó alkatrészt is de mintha belül nem stimmelne valami. Mire haza értem a motorral a rúd már lógott a motor aljából. Vissza tettem és érzem is mikor van jó helyen ahogy tekergettem de ha a kezemmel mozgatom akkor se fog semmit. Mozogni mozog semmi ellenállással mintha nem a helyén lenne és nem húz vissza hanem csak ,,kotyog" ahogy mozgatom.
Szerintem nem hajtottad vissza a kis rudat azt el kell forgatni és ami rajta van kis mozgatható fül abba kell belefűzni, amerre nem enged a kar abból az irányból kell mert ha kézzel nyomod akkor ki tudod emelni a kuplungot. lehet hülyén írom le jobban nem tudom elmagyarázni keress képet és látod hogy van befűzve mert ha jól értem akkor fordítva csináltad ezért laza marad az egész így nem fog kiemelni.
Hát az a baj hogy a motor alján ahova fűzöm a bowdent hiába mozgatom semmi. A rúd az lóg ha nincs rajta a bowden... Attól félek hogy le kell szednem a deknit de azt már egy szerelőre bíznám.
holtjátékát belőtted? lehet rosszul fűzted be nem?
Sziasztok! A minap elszakadt a kuplung bowdenem pont egy városban. Már a bowden kész csak hiába teszem vissza a bowdent vagy mozgatom a kezemmel a kuplungot nem fog semmit. Az lenne a kérdésem hogy mos akkor motor olaj le dekni le és ügyeskednem kell?
Előre is köszönöm a segítséget
:) Még egy kerületi? :) Akkor már vagyunk innen hárman :)
Szerintem kérdezd meg az Alkatrace-eseket. Ők pécelen vannak, pont tegnapelőtt kaptam vissza én is a kicsikémet tőlük.
Tiszteletem mindenkinek.
Kis segitsegre lenne szuksegem egy 1992 evjaratu zxr400-al kapcsolatban.
karbi szinkron/bealitas kene neki,mert nem ugy jar a motor ahogy kene, szivato nelkul meg leall.
pesten vagyok a 17. Keruletben.

Koszonettel: Adam
Találtam hálistennek, hétvégén még motor lesz belőle
KAWASAKI TESZTNAP AKCIÓ!

Ezúton tájékoztatunk titeket, hogy az április 12-én lévő Kawasaki Tesztnap alkalmából szervizünkben 20% kedvezményt biztosítunk minden, április 12-én 09-17 óra között leadott gyári Kawasaki alkatrészekre, kiegészítőkre és ruházatokra értékhatártól függetlenül! Megrendeléseket e-mailben adhatjátok le. A 09-17 óra között beérkezett árajánlat érdeklődésekre legkésőbb a következő munkanapon válaszolunk. Természetesen rendelés esetén a 20%-os kedvezményt biztosítjuk.
Mai naptól honlapunkon az „Akciók” menüpont alatt Óriási Kawasaki alkatrész és kiegészítő kiárusítást találhattok akár 60% - 70%-os kedvezménnyel is.
Link: (http://www.red-line.hu/akciok.... )
Az akciók nem vonhatóak össze!
részleteket sandorferenc@mailbox.hu-n
igen ő van a képeim között,de már más színben és felújítva eladó.
Teszek fel pár képet adatlapomra róla!
FerkoVFR lehet engem is érdekelne a zxr 400as 35 kwos a papírral.
Arról a zxr ről lenne szó amelyik a képeid közt is szerepel vagy egy másik?
Ha egy L-es modell lenne eladó,95-99-es évjárat közt jó állapotban akkor érdekelne róla pár kép,ár és város név ahol meglehetne nézni.
Deszkakirály!

Nem lehet lepapírozni ha már magyar forgalmis,de most lett kész a teljes szerviz a zxr 400 asomon és 35 Kw-os papírokkal eladó..
Még nincs meghirdetve,de ha érdekel írj..
Szevasztok.
Készülök venni egy 96-os ZXR 400at. Az lenne a kérdésem,hogy japán belpiacos példányhoz (összes zxr 400 japán belpiacos?!) menyire könnyű alkatrészt venni? ebay-ről láttam elég sok alkatrészt kapni,de nincs esetleg magyarországi bolt vagy kawasaki szerviz ahol szinte kapni mindent hozzá,nem pedig csak olajszűrőt,levegőszűrőt és egyéb cserélendő alkatrészeket?

Másik kérdés,hogy zöldre van fényezve szóval valószínű voltak vele csúszva/dőlve. Van valami olyan rendellenesség amiből kilehet szúrni hogy nagyobb esés volt vele? Váz repedésen meg stb.. kívül olyanra gondolok mint amit valahol olvastam,hogy ha az ülést nehézkes vissza zárni akkor görbült a hátsó váznyúlvány.
Vagy valami ami esés után valószínű sérül de nehéz kicserélni/ujjat kapni viszont gondokat okozhat?