Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Adsz elérhetőséget? Köszi!
Hali. Megvan még.
persze ez csak akkor érvényes hogyha azért kérdezed mert venni szeretnél...
Bár nincs már Kawasakim, idepofátlankodok kicsit :)

Az a hűtő tartó konzol igazi ritkaság, amikor nekem volt eltörve... a jobbost meghegesztettem aluhegesztővel... de a balos annyira összetört hogy menthetetlen volt, végigtelefonáltam az összes bontót meg minden szart magánembertől kezdve bárkit... egy helyen találtam.. közölte velem hogy a jobbos az 8ezer, a balos pedig 10ezer... azt hittem magamhoz nyúlok, úgyhogy ugy voltam vele hogy ennél még ha csúnyábbat is de én is csinálok.. ugyhogy bementem a mühelybe leakasztottam 2 lemezdarabot meghajtogattam megfúrtam és odafogattam vele a hűtőt, soha semmi bajom nem volt vele, egyszer sem lazult le egyszer sem engedte el. az idomtól ugysem látni hogy mi van ott.. lehet te is jobban jársz ha megprobálod minél igényesebben megoldani.. nem lesz gyári és tőled függ hogy mennyire lesz szép. de mindenképp olcsóbb mint 10ezerért venni... aztán azóta lehet hogy valakinél kapsz olcsóbban.. Nekem ez volt a tapasztalatom..

üdv

Kakas
Köszöntelek Mr Kamugép!
Már úgy hiányoztál mindenkinek! Mesélhetnél megint valami okosságot, had röhögjön mindenki!
Éljen!
Sziasztok!

Ismét kawasaki ruházat Akció a 636 topic-ban!

Érd itt: palinkas@ivanicsfehervar.hu
Generátor van alatta, olajtérben van de nem szükséges szerintem leengedni max egy kicsit csöpögni fog.
Hali! Ebből meg lehet még a ford.szám mérő?
Köszi!
JZ
Sziasztok,

Ha a blokk bal oldalán lévő ZXR feliratú deknit leveszem hogy kicseréljem alatta a tömítést, mire számítsak? Le kell engedni az olajat? Illetve mi van az alatt a dekni alatt?

Előre is köszönöm
Oh, jobbnál jobb ajánlatok! Rendesek vagytok! De venni majd csak akkor vennék, ha marad is rá. Most a blokk úgy viszi hogy "szárazkenyérhéjra" is alig jut! :)
Ha még rendelhetö akkor akkor a pár 22600ft
Szia!

Nekem van 1 pár új! 26.000 Ft
Nagykörösmotor.hu nézd meg ott van egy bontás alatt lévő ZXR.
H modell lehet hogy szerencséd lesz! Telefonszámot is találsz ott.
Hmm, azért köszi. Bár rendelni csak legutolsó esetben akarok majd újat vagy bontottat. Nem akartam akkor vacakolni vele minkor már kész a blokk, most rá is érek, meg messze van vége, de majd akkor méregetek ha minden a helyén és valami rossz hidro szivattyú házából(álumínium) maratok ki a melóhelyen.
Sajnos már elég ritka a H-s zxr nem hiszem hogy valaki tudná, tudakold meg mennyibe kerül gyáriba aztán rendeld le ha nem drága
Üdv mindenki! Még mindig keresem a nagyhűtős modellek távtartó méreteit. Megköszönném ha valaki tudna mondani (mivel a blokkom még apró darabokban, így csak tippelgetek milyen messze is lehet ). Köszi
Venni kel új kuplung kosarat és megszűnik. Nekem se zörög amióta kicseréltem.
Szét szedtem már és elakadtam hogy nincs jelentős hiba (:
30e km rel vettem a motort és nálam kb 5e km használat után jött elő.
Amit észrevettem hogy a kuplungkosár és az acél fogaskerék között van lottyanás. Tehát kb. 1mm tudok oldalasa jobbra- bara mozdítani rajta.Erre tippelek jelenleg, perselyezni sem lenn egyszerű a szegecsek pótlása miatt. Vagy még a váltóra gondolok még esetleg.
Amúgy ott sok lehetőség nem lehet nekem kinyomócsapágy cserével sem szűnt meg, gondoltam még kuplung kosár csapágyra vagy a zajcsillapító rugók öregedhettek el de horribilis összegbe kerül a kosár és azt mondták felesleges kicserélni mert hamar ugyanilyen lesz. Szedd szét nézz rá, úgy a biztos, de itt senkit nem ismerek akinek ne lett volna ilyen.
Azért zajos mert elvan kopva benne valami! Irogatnak sok ilyet hogy ezek ilyenek meg olyanok valószinü kétszer körbemotorozták vele a földet!Közel 20 éves motortól mit vár az ember új alaktrészt nem vesz bele senki marad a bontott az is kb 1 millió km van benn!
Teljesen normális na parázz tőle mindegyiknek ez a baja én is próbáltam megszüntetni kinyomó csapágyat is cseréltem de semmi kuplungkosarat is hiába cserélsz 2000km után ugyanúgy fog zakatolni, de amúgy is csak alapjáraton kiengedett kuplungnál csinálja és ott viszonylag keveset van a motor.Az alapjárati keverék jó beállításával és egy jó szinkronnal csökkenteni lehet a mértékét, nagyon finoman be lehet állítani és akkor már szinte alig hallani ez saját tapasztalat.
Előre is köszönöm a segítséget.
ldan17@gmail.hu
Szia! Ne idegesítsen nagyon, tipikus ZXR "nyavalya" Meg szűnni nem fog,de enyhíteni tudsz rajta. Ezt Én is végig jártam annak idején. Itt egy kicsit hosszadalmas lenne leírnom hogy mit csináltam vele,de ha érdekel akkor az e-mail címemre dobd a számod aztán majd telefonon próbálok segíteni.üdv