Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv Mindenki!
Keresek olajhűtőt kereklámpás, H blokkos motoromhoz.
Sajnos a mostani meg van repedve és már csak ez a híja a mocinak.
Ha valakinek lenne és pici pénzért eladná, megköszönném. Egyébként sikerült a felújítás, klappol minden! Majd igyekszem a galériába dobni képeket!
Elöb dmz le maradt
Helo mindenki lene egy Lsl kormány stabílizátorom, 7 fokozatban álitható, hozá tartozo bilincsel ha valakit érdekel. 15000ft írány ár. Jelen pilanatban rgv 250 en van de zxr 400 ra is tökéletes. Zxr en volt
Ertem hat koszi :\ akkor sztem ink nem veszek mert a 250 esek teljesen szetvannak hajtva :\ meg mindegyikben sok a km ami elado es olyat nemnagyon merek venni eddig volt 3 motorom mindegyik megette a gatyamat mert hibas lett megegyszer nem akaok ilyen hibaba esni :)
Nem hinném hogy megoldható ha csak nem találsz egy olyat amit így árulnak de a 250-es 34kw így pont beleesik és az sem piskóta de már egyre kevesebb van eladó.
sziasztok, 17 éves vagyok és 35 kw ra idén már letudom rakni a jogsit azt akarom megkérdezni, hogy megoldható a kawa le papíroztatása 35 kw alá? kb 10 kw-ot kéne csalni hozzá... csak mert ha nem inkább nem veszek motort de nekem 250 ccm kevés előre is köszi
Érdekes.. nekem nem szokott 2-3 ezer fölé menni a posta sosem...
Bontókat próbáltad már?
igen, L-hez való!
L-hez jó.
ez milyen márkájú/típusú? L modellhez való?
Eladó új levegőszűrő! 5000.-
Igen. Köszi. Egy a baj, hogy 2X annyiba kerül a postadíj, mint az alkatrész.
Szia! http://viewitem.eim.ebay.hu/ka...


ezt keresed ha jóltudom!
szia! ebay-en szoktam én is szétnézni ott van sok minden!
http://viewitem.eim.ebay.hu/16...
Bocs haver, ugy néz ki a motorral elment, nem találtam csak egy jobb első teleszkópot, meg egy szintén jobbos féktárcsát ami ZXR 400-hoz való... + van egy szám nélküli vázam.. pályázáshoz ha valakit érdekel :)
Húúú nagyon örülnék , ha lenne, mert nem igazán találtam a neten.
megnézem a polcon hogy nem e maradt meg, mert úgy rémlik hogy de, megnézem milyen állapotúak és írok. 1 órán belül.
Szia!

újban tudok segiteni!Adatlap!
ZXR 400 első tengelyt keresek. 20/4006262
Szia!

Újban tudunk segíteni. Elérhetőség adatlapon!

Üdv.
Sziasztok!
Segítség kellene, hogy hol találok légbeömlő csövet (porszívócső :-)) újat vagy jó állapotban lévőt?!
Egy kicsit játékos de nekem lejött 10 perc alatt, semmi extra tudást nem igényel kb ilyen ördöglakat szerű ha pont jól áll akkor lejön simán.
:) Kinőttem már a buherálásból :) Pedig de sok simson futott át a kezem alatt 25 évvel ezelőtt :) Pláne hogy tavasztól őszig ezzel járok dolgozni :) De ha jól látom neked is ZX400-asod van :)
Ez egy jó hozzá állás,ha nem vagy biztos benne akkor inkább hagyd minthogy szét barmold! És ez még mindig olcsobb