Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

*zárlatos
Sziasztok,
Ha ilyen gond van, hogy melegen nem indul akkor elmondom a választ, nekem kétszer is megtörtént egyszer a zxr-en utána pedig a 900rr-en.
Az akkumulátor tárlatos. Újat kell venni.
Tünetei: hidegen pöc röff indul, szépen megy míg le nem állítod, utána viszont meleg indításnál olyan mintha nullára lenne merülve az akksi.
Karbiszinkront kell nézni, henger végnyomást, szelepek zárnak-e rendesen, falsolást esetleg és karbikopást. Az imént felsoroltak mindegyike jó akkor indulnia kell melegen is.
Nekem is ugyan ez a problémám de itt válaszra várhatunk!!!?
Korábban kérdeztelek benneteket Hátsó teló gáz töltéssel kapcsolatban. Sikerült a végére járnom, megosztom veletek hátha valaki hasonló cipőbe jár. Tehát Nitrogén gázzal kell feltölteni a tartályt, 10-14bar nyomással, Székesfehérváron az Újcsóri úti Jsi gumiszervizben megoldját, nyitva tartás 17:00 munkanapokon.
Üdv. nekedm is pont ez a gondom. zxr 400 melegen mondjuk pirosnál meg áll.... és nagy nehezen beindul és utána mi sem történt, megy tovább nem rángat, nem dadog, nem füstöl semmi..
akkor valami nem nagyon sikerült
Sziasztok. Egy kis segítségre lenne szükségem. Találkozott már valaki olyan tünettel, hogy a motorja nem indul melegen? Tehát ha már rendesen bemelegedett akkor nagyon nehezen indul el. Henger dugó jó, most lett honolva-gyűrűzve, hengerfej teljesen felújítva, gyertya vadi új (CR9EK). Karbi szinkron is nem rég lett állíttatva. Viszont ha beindul akkor nem füstöl és nagyon jól megy....

Valami ötlet? :)

Széles utat!
Üdv.Keresek bontott szívószelepet.
Köszönöm!
Üdv!

A ZXR pályaidomokat innét vettem:

Fej és oldal idom. Könnyű jó minőségű. Egy baja van ,hogy az alja nem zárt ezért még rakattam rá egy kis túlnyúlást, hogy össze érjen a két oldal idom. A zárt teknő a pályán kötelező, a folyadék folyások felfogása miatt.

http://www.ricambiweiss.com/FA...

Farok idom egy kis optikai tuning, mivel nem a sajátja, hanem CBR 600 RR. Nekem így tetszik a motor. A CBR-nek a farok idomba van a végh dobja, ezért itt is kellett egy kis fedő lemezt készíteni.

http://www.sebimoto.com/fairin...
http://www.ricambiweiss.com/SE...

A felújításról pár kép:
Szia! 10.000 ft
Szia!

Mit kérsdz érte?
Sziasztok . Eladó zxr 4000R es farokidom. Kicsi pénz nagy szerencse. :) zsolt.hresko@gmail.com
Szia!

Gratulálok az első versenyhez! Én is egy ZXR 400-at építgetek pályára, de a pályaidom beszerzéssel nem boldogulok. Te honnan, hogyan szerezted be?
Sziasztok!
Szeretném felhíni a figyelmeteket egy új MB kategóriára. Youngtimer 600. Hátha kedvet kap hozzá más is.

Technikai szabályok:
2000-es évjárat előtti
600ccm vagy az alatti
Karburátoros

A hétvégén a Pannónia Ringen 5-en indultunk ebbe a kategóriában. 2db Yamaha R6, 2db Kawasaki ZXR400, 1db Honda CBR600 F2.

Első hely R6 (fogható), második és harmadik ZXR 400. ;)

Alacsony költségvetésű versenyzési lehetőség.

Következő futam Május 28. Euroring.

Nekem az első versenyem volt és nagyon élveztem. 2:21-es időt mentem a döntőben a ZXR-el. A 44 fős tehetség kutató mezőnyben (kezdő kategória) a 22. helyre kvalifikáltam volna magam, ha nem a Super sport 600-al indultunk volna együtt. a 600-as mezőnyben az utolsó 5 motor volt a Youngtimer. Ez is mutatja, hogy egy lassabb kategória, a profi 600-hoz képest. De vegyük figyelembe a low cost költségvetést is.

Használtan vettem a ZXR400-at, szétszedtem, amit kellett felújítottam rajta (volt mit), és egy nagyon jót motoroztam vele. Természetesen szépen fel is öltöztettem pálya idomokkal és kapott egy garnitúra Metzeller Race Tech RR gumit is. Viszonylag sokat kellett vele babrálni, de kb. 1 hónap alatt elkészült és mostanra minden porcikáját ismerem.

Szerintem nem való ez a motor utcára csak pályára, de ez az én véleményem úgy, hogy áll a garázsba egy VFR800 VTECH amibe azért már bele tekertem 50eKm-t.
Helló. Érdeklődnék, hogy van-e valakinek eladó szelephimbája?
igen en volnek 06308126070 jordonszeredi@gmail.com
kaptál méreteket ? ha kell akkor tudok adni
Holnap délután elküldőm Neked a méreteket!
Nem érdemes ide irni...
Egy blokk engem is érdekelne :-)
sziasztok!
Látom sokan kérdeznek, de senki nem válszol.. :-(

Nekem csak egy egyszerű kérésem lenne.. Valaki nem tudná lemérni a kipufogótartó konzol pontos méreteit? (anyag vastagság, átmérők, hosszúság , szélesség, felső csavar helyek távolsága, alsó felfogatólyuk, meg a 3 lyuk egymástól távolsága, szélessége stb. mm-ben. ) úgy néz ki csináltatnom kell egyet, mert a régit elküldtem postán hogy legyártsák és eltűnt..
Sziasztok!

Ha van valakinek a jelenlévők közül, vagy ismerősének ZXR-400 L-es blokkja 444-es Big Bore szettel szerelve és eladná, akkor én vevő lennék rá. ;)

Pálya motorozásra kell, tehát jó állapotút keresek, mert keveset fog alapjáraton járni. :)
Szia !! Zxr400-hoz, 48 hátsó fogaskereked esetleg van ? Válaszod előre is köszi Üdv