Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok!

Lenne egy pár alkatrészem eladó.
ZXR400
2db Első jó állapotban lévő használt féktárcsa.
2db Első használt teleszkóp. (A jobb oldaliban szimerig csere kell.)
1db Fő váz. (Ezt motorszámmal tehát alsó olaj teknővel és rendszámtáblával adom ha kell hozzá.)
ZXR250
1db Kiegyenlítő tartály.

Semelyik nem törött sem repedt jó állapotban vannak.
mennyi penz lenne?
Sziasztok

nem tudjátok 400ashoz gyűrűsor ,légszűrő szivacs milyen árban lehet márkakereskedésben?
Ha ilyenre gondolsz,akkor Nekem van!
Sracok van valakinek elfkvoben egy zxr400 olajteknoje(olajhutos motorhoz) az enyem elrepedt . ha van ilyened ne tartsd magadban.
Sziasztok idomszettet keresek a motoromhoz ha valakinek van eladó kérem jelezel eke16@freemail .hu előre is köszönöm pályaidom is érdekelne!
Sziasztok!
Eladó néhány ZXR 400 as alkatrész
Karbisor: 25.000 Ft
Vez.tengely : 15.000Ft/db a 2 egybe 25.000 Ft
Féknyereg jobbos, nem 100 százalékos egy átnézés takarítás ráfér: 8.000 Ft
galathtamas@gmail.com címen tudtok érdeklődni és telefon számot kérni
Pályaidomról van? Képet-árat tudsz kűldeni?:szferenc81@gmail.com
meg van még!
Ennyi pont elég! Köszönöm!
A furat kerek 20 mm. A szélét nem tudtam annyira pontosan mérni(nem érte át a tolómérő) Mennyire pontos méret kell?
Úgy 239.7 +-0,1 lehet(a bal oldalon lévő alátéttel együtt ami-2,3mm) ,de megmérhetem pontosabban is.

Az oldalidom meg van még?
Sziasztok!

ZXR 400-ra lenne első féktárcsák komplett kipufogó rendszer eladó!
Ha valakid érdekel hívjon! 06203762868.
Erre a két méretre lenne szükségem! A villa szélességére ahol befogom a vázba és a fúrat átmérőjére! Előre is kösz
Sziasztok idomszettet keresek a motoromhoz ha valakinek van eladó kérem jelezel eke16@freemail .hu előre is köszönöm !
Nekem van egy bontott.Milyen méret kell?
xxhonda@azet.sk
Cbr 400ba vettem de nem. Lett belerakva! Zxr be nem jó?
Csak 3db van mert egy elveszett
5000ft a 3 ngk cr8
Valakinek bontva van-e hátsó villája? Egy pontos méretre volna szükségem!
Faridom ás egy jobbos idomom van! Dobj egy e-mail címet és küldők képet róla.
Sziasztok!
ZXR 400 L 1992-es évjárathoz vásárolnék olcsón pálya idomokat,lehet sérült is.Segítségeteket előre is köszönöm!
Üdv! Megmaradt H modell olajcső(olajhűtő-blokk összekötő), Vez.lánc koptató tartója( felső zsír új), Olajhűtő védőrács. Használtak, de jó állapotúak, nem szar csak mikor hűtőt cseréltem L modellre annó, ezek megmaradtak. Filléres áron vihetőek!
Hát megpróbálom hogy megint kiveszem a gyertyákat megpucolom megpróbálom elindítani valahogy és elvieszem vakami szerelőhöz mert már kivagyok hogy itt a jó idő és nem tudok gurulni...
ha olajban usztak a gyertyák az nagyon nem jo jel....
nem lehet hogy kopot a motor?
kompressziot tudssz méretni?
Helló egy kis segítséget szeretnék kérni sürgősen vennék hátsó keréktengelyt vagy melyik motorét lenne jó még hozzá segítségeteket előre is köszönöm !
Megtörtént a gyertya csere a régi kettes hármas gyertyám valamiért úszott az olajba...
ma kicseréltük a gyertyákat pöccre indult majd kb fél óra múlva indítottam volna és megint csak teker de nem kapja el errecmondj-mondjatok nekem okosat....