Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Help!
segítsetek nekem motor olaj vásárlás előtt álok és itt a forumba olvasgatva nagyon megoszlik a véleményetek hogy 10w40 vagy 10w50 motor olajat töltsek a motorba.
segítsetek légyszives hogy akkor mit is töltsek bele a vasba..
sziasztok olcsó zxr 400 keresek lehet sérült is idom nélküli is
Igen
Bocs, most jöttem rá hogy már láttad..
Szia, nekem van egy. A lenti linken találsz több infót.
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Keresek zxr 400-at megvételre .
Sziasztok! Eladnám ZXR 400-as pályamoromat, kategóriaváltás miatt. L3-as modell, Dunlop KR 106/108 slickkel, fém fékcsővel. Irányár: 350 000
Tel.: 70-28325-08
Köszönöm, megkaptam! Tleg elkeveredett.....
Sziasztok!
Új vagyok a fórumon. Nézzétek el ha hülyeségeket kérdezek majd a jövőben! :P
Igazából nem zxr400-as vasam van de elég közel áll hozzá és olyan topik sajna nincs. Viszont itt találtam róla pár apróságot.
Egy Zr400D birtokában vagyok, más nevén Xanthus.
Ehhez szeretnék észrevételeket és segítséget kérni majd a közeljövőben.
Ill. ha esetleg valakinek van hozzá valakinek szervíz könyv örülnék ha megosztaná velem! (még ha japán akkor is) :)
Előre is köszönöm! :)
Nézd meg jól a fiókodat, legutóbb is így jártam,hogy azt hitték nem küldtem el és ott volt valahol. El sem írhattam mert bemásoltam.
Pedig küldtem már másnap a képeket! Egyébként Én is 10w50-est használok.Nem akarok magam ellen beszélni,de hasonló képen már jártam én is és ez szerintem léptető villa lesz.De ezt biztosra akkor tudod meg ha szét lesz szedve.
Szóval mivel téliesítettem a motort, szerelőhöz se nagyon jutok el, hogy megnézze mi a helyzet...
Gondoltam, leírom, hogy mi a helyzet, mivel még nem olyan biztos ez a dolog és te sem küldtél képet.
Szóval kb. két hete tettem el a motort télre és már kb. egy -két éve kezdte el, hogy nem akarja egyesből bevenni az üreset ha állok, csak ha ráengedem kicsit a kuplungot, és előrébb gurulok. A kuplungbowden se jó, mert túl rövid és határon van a kiemelésnél, de abból vettem újat csak nem raktam még fel. Most hogy hideg van, már egészen szarul működött a váltó, volt hogy egyáltalán nem vette be az üreset (volt hogy simán), erőltetni kell kicsit menet közben is fel-le váltásnál, Pedig most 10w50-es olaj van benne 10w40-es helyett. A léptetővilla lehet, vagy mi?
Szia! Már nincs meg sajnos.
Írtam Emailt ;)
Szia! Pl tőlem! Adatlap!
Sziasztok segítsetek nekem abba honnan tudok rendelni vagy venni zxr 400-am hoz levegőszűrőt.
üdv érdeklődni szeretnék hogy megvan e még a légszűrő? mert engem érdekelne.
Mi hívtunk ma !
Hello, eladó Kawasaki ZXR400-ás motorom. Több info a lenti linken.
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Hello!ZXR 400-at keresek,lehet sérült is vagy külfödi okmányokkal !
Köszönöm a válaszod és hogy szántál rám időt! :)
Olajból Repsol racing 10W50-es használok,gyertyából pedig NDU27ETR.Nekem ezek váltak be. NGK-val kapcsolatban nekem rossz tapasztalatom van. Természetesen ez az én véleményem,azért hallgass meg másokat is.
Sajnos nincs meg! Holnapi nap folyamán próbálok képet küldeni! Majd igyekszem!
Üdv Mindenki!
Most vettem egy zrx 400-at és olyan segítséget kérnék töletek hogy legyetek szivesek leírni hogy milyen tipusú olajat érdemes a motorba venni , milyen gyetyát és egyéb olyan dolgokat kell venni és kicserélni a motorokon ami a vásárlás után érdemes kicserélni.
Előre is köszönöm a válaszotokat és a rámszánt időt.