Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Sziasztok! ZXR 400 H motoromhoz keresek üzemanyagtankot. Belül a rozsda megette, így csak olyan érdekel, ami belül rendben van. A fényezés nem baj, ha kopott, karcos, de összevissza horpadt ne legyen 1 kiló gittel/kittel.

Továbbá hátsókerékhez keresek tehermentesítő gumit, vagy hardy, vagy menesztőgumi, nem tudom ki hogy nevezi. Ebből csak ténylegesen jó állapotú érdekel, vagy új.
Ezekre az ajánlatokat a robesz107 (kukac) freemail (pont) hu -ra várom.

Esetleg még segítséget szeretnék kérni, a motort sajnos nagyon keveset használom. Utóbbi időben sokat állt, karburátort gondolom ki kellene takarítanom, aztán valakivel megcsináltatni egy rendes beállítást és szinkront, ezen felül még mi az, amit mindenképpen szedjek szét, vizsgáljak meg?
Az a baj hogy hasonló nekem ugyan ez a kialakítás lenne a tuti ezért is érdeklődők hogy ami a mocin van minek a hivatalos idomja.
a gyertyákat már megrendeltem azt várom hogy megjöjjön és újra életet lehelhessek belé :)
nézd meg hassonloooo


olx.hu/m/hirdetes/q-zxr/vtr-cbr-zxr-gsx-r-nsr250-ID2Jn4d.html?code=0296fbf12a&page=2&photo=2


amugy jo lett a motorod?
Szia minek a farokidomját tettéd rá?
vagy valaki nem tudja minek a farok idomja van a mototon?
Ott én sem találtam,motoros boltok sem biztos,hogy ezeket a fajtákat erőltetik. Autós boltban rendeltem,lehet hogy ott nagyobb sikerrel jársz.Nézz meg többet is mert lehet hogy nem egy a beszállító és jelentős árkülönbségek lehetnek.
oksa
még annyit megsúghatnál hogy honnan tudok ilyen gyertyákat rendelni... mert a google nem ajánl magyar oldalt...
Majd írd meg mire jutottál!
Köszike a segítséget megpróbálom a tippedet hátha életet tudok lehelni bele :)
NDU27ETR azaz NipponDenso Ezt írja elő még a gyári gépkönyv is. Kicsit drágább mint a NGK de szerintem jobb is!
Akkor azt mondod te is hogy gyertya problémám van?
milyen gyertyákat javasolsz?
Én tavaly májusban jártam így! Minden előzmény nélkül meg állt.Tekert,de még igérni sem igért.Ha esetleg véletlenül elkapta egy pillanatra akkor is csak durrogot.Én is csak azt tudom mondani,hogy gyertyát cserélj! De akkor már mind a 4-et. Bár Én nem NGK-t vettem mert azokban nem bízok.(lehet valami hamisitványba botlottam) Volt hogy 1000 km után ki kellett dobálni őket.
Köszönőm a segítségedet jelzek hogy mire jutottam vele
amugy meik lett a te géped? képed van?
hidd el nézz rá a gyertyákra nem nagy dolog... tank le, levegö szürö le, aztán már ott is vannak. arra figyelj hogy a pipákat ugyan oda rakd vissza... de amugy elvileg aztse tudod el rontank mert meg vannak számozva
Az a érdekel hogy kb fél éve vettem a motort és eddig működött és most gondolt eggyet és nem működik...
gyertyákra nézz rá, lehet hogy hamisitvány ngk áldozata lettél.... szerintem akkor azz lessz a gond! nem biztos hogy assz összes az is lehet hogy csak 1db ment tönkre de ha igy van, ak cseréld ki mind a 4-et
Sztem kap anyagot mert amikor durrog láng csap ki a kipuból..
gyertyákat meg tudod nézni hogy kap e anyagot? ha kap akkor jok e a gyertyák? esetleg tyertya kábelek.... vagy ha nem kap anyagot dugulás
Egyszerűen indítottam mint minden szombaton kb 30 mp-re beindult leállt és azóta nem indul be csak teker teker de semmi durrog a kipu és ennyi.... próbáltam már szivatóval szivató nélkül indítani de eggyikre se kapja el csak teker és puffog
halli ez igy kevés. ki fejtenéd böveben?
esetleg volt valami elözménye hogy ezt a tünettet produlàlja?
pl. szereltél v.mit? , sok álás, stb!
HELP!
Kérlek segítsetek nekem!
Olyan problémám van hogy indítom a motort és nem indul el csak durrog a kipufogóm....
Mi lehet a gond?
Helló érdekelne a hengerfej ha külön eladó!
Sziasztok! Zxr -400 Hengerfejet Keresek !
Hali!
Nem Tudja Valaki Véletlenül Hogy 94-es Zxr 400nak mi a színkódja?
Hello keresnék zxr-hez kipufogó rendszert .