Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

neked ezekutan semmire sem erdemes felulnod
na meg a leszakadt szelepek miatt,mi?szanalom a kobon
de futóművileg egy zxr joval komolyabb,és talán üzembiztosabb is.

istenem,hogy ti mennyire szerencsetlenek vagytok...allandoan ez a futomu dolog...mikor nottok mar fel vegre?MO-on talan van 6-7 motoros akinek a szajabol ezt elfogadom,a tobbitol csak szanalmas okoskodas...Geri,amig a nagymuter is korbeeloz teged a jarokeretevel minek okoskodsz a futomuvel?azt hiszed a szaros ZXR-rel jobb idot fogsz menni mint egy RGV-vel?
4. ZXR vagy FZR? egy ideig négyüteműzni akarok... ;)
mert te is GYP-es vagy mint a sok sügér itten
Huh srácok! Köszi a sok választ... de a tököm tele van az árakkal.. el vannak szállva.. :P vagy csak én gondolom úgy? :P
Jap, én is gondolkodtam, hogy úgyse bírnám ki pálya nélkül, ha van motorom... A TZR meg csak eszi a pénzt, jobban, mint egy ZXR szerintem... :S Na majd még gondolkodom, de addig is érdemes lenne kipróbálnom a ZXR-t.. ;) Amúgy EVO gyorsuláson az volt az egyetlen, ami lehagyott 200 m-en kategóriában... :P még az SDR-rel!
Geri!
28-án hol leszel? Melyik pályán?
Én abszolút Yamaha párti vagyok de tényleg 400-ban tényleg a ZXR a legjobb ez tény... Pályázni abszolút alkalmatlan az FZR szerintem, szériaállapotban persze. Szériában meg a ZXR majdnem tökéletes pályára. Utcára viszont nagyon frankó az FZR
eldöntöd mitakarsz,spórolni,vagy jó motort venni.
én is zxr-t vettem,majd nyilatkozom milyen,ha megvolt az első pályanap(remélem 28.a sikerül)
amugy félreéve a majomkodást,jó a v2 tzr-ed,de futóművileg egy zxr joval komolyabb,és talán üzembiztosabb is.
amugy angliában tényleg egy fzr-el verik a népet de annak sok köze gondolom egy sima utcai fzr.hez nincs..
Kint Angliában meg FZR-el nyerik a bajnokságot. Bár nekem is ezerszer szimpatikusabb a zxr.. Azért is van ez. :)
nem sikerült belinkelnem az SSP400-at.

www.jtmotorsport.hu
annyira nem fostos az a 4T!
atisracénél van a motrom javítani, és ha elkészül akkor megyek ki a ringre a töbiekkel, az meg nem tudom mikor lesz még.
de látogass el ide: SSP400
regisztrálj, és a fórumon keresztül tudunk dumálni. (nem csak velem, az összes ssp400-as versenyző szinte ott van) .
De igen,ismerem,én szereltem neki az NSR-t.Gyertek versenyezni,vele!
Az FZR-t nem lehet egy lapon említeni a ZXR-el.Szerintem annál rosszabb választás nem is lehetne 400-asból,mint az FZR.Motorfelkészítést vállalok
atisrace!
Te nem ismered véletlenül a Malekot? Nem nálad volt az NSR SP-je? Repsol fényű.
Tényleg ennyire szarok a többi 400asok a ZXR-hez képest? a zxr-ek árai el vannak szállva ... csak azé gondolkodom FZR-en. :S :P
Komolyan istella? Hát az szuper lenne! ;)
Egyik haverommal már gondolkodtunk ssp 400-ban.. csak tudod.. még tanulok.. stb..blabla. a lényeg, h kurva sok pénz. :P
Amúgy a 400assal is mindenképpen akarok pályázni... épp azért akarok most 4T-t, mert a 2T-eimet mindig annyira sajnálom. Egy ilyen fostos 4T-t meg nyugodt szívvel nyúznék a pályán... ;)
Szóval mikor is leszel kint Hringen? :D
Amúgy lehet, h már láttalak, mert egyszer voltam kint a TZR-rel, akkor láttam vmi narancsot a parkolóban... de akkor még nem figyeltem ezeket a 4t motorokat... ;)
jó lesz ha augusztusban majd hozod!
Csak gyere és hozd!
Hello Tom,

Megyek mindenféleképpen. Muszáj lesz már. Jelenleg mindennap meló van reggeltől estig. Ma egykis szabadnap.

ja igen, számot lécci küld el az spracing@vipmail.hu-ra. Amit beszéltünk.
a zxr szerintem jobb választás, bár nekem nem volt fzr-em......
mivan a dadis gyerekkel?
jön az augusztusi versenyre?
cimborámé volt,megvan mindene,homológ lesz a gép:D
egyelőre nem tudtam még menni vele,de bizalomgerjesztő az egész.versenyre készleszek vele
Fizetnél sem kéne FZR...
nagyon helyes!
kijé vót ez a motor?
idomok is megvannak hozzá?
oszt jó megyen a paripa?
legközelebb má énis a zöccséggee" jövök ha minden igaz
vegyé zxrt!
oszt gyere versengeni!
Amúgy én szivesen megmutatom a motom, ha megyünk a hungaroringre motrosnapra vagy versenyre.
Egy narancssárga zxrt keress egy narancssárga sátor alatt sok 2T között!
Szia Kutya!

A KincZel Csabi motra eladó!
Ja és megéri, mert gyorsabb mint az enyém :(
Kb úgy mennek a 2T sportmocik (RGV,TZR,RS) mint a 4T 400-asok csak nem kell annyira pörgetni meg ugye a hang az kárpótolhatatlan - nekem ZXR-em van a bratyómnak meg FZR hát az sokat nem tudok mondani mert nem mentem az FZR-el csak 1-2 kört de sokkal kényelmesebb (futómű puhább meg a kormánycsutkák feljebb vannak ezáltal nem támaszkodsz nagyon a csuklódra), csakhogy 1-2 példát mondjak.Jobban menni meg nemtom hogy jobban megy-e mivel enyém folytott igy csak 180-at megy a Yamaha meg 210-et.
Sziasztok!
Mostanában gondolkodom egy 400as négyüteműn...
Azt tudni kell rólam, h eddig egy TZR250-nel mentem, most szeretnék egy kicsit négyüteműzni, de egyáltalán érdemes felülnöm 400asra? :P
Még nem mentem ilyennel, ugyhogy szeretnék kis segítséget kérni!
Amúgy FZR és ZXR között vacillálok, ténylg annyival jobb a ZXR?
Esetleg ha vkinek van ZXR-re, vagy FZR-e, és szívesen megmutatná élőben a gépét, akkor szeretnék vele találkozni, meg dumálni!
Kösz előre is.;)