Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Senki se milliomos aki SSP400-ban indul.
Ha kijössz majd meglátod.
De miért is kell milliomosnak lenni ahoz, hogy versenyezz?
Mennyit költesz a motorodra egy évbe?
Köt fel. bizt, súlyadó...stb
és akkor még nem is motoroztál.
MAGYARÁZKODÁS!
AMI FELESLEGES!
Igen, felig lelkisimeretfurdalasom is van, mert igertem hogy megyek es viszem, masreszt viszont nem, gondolj bele te is:

arrol volt szo, hogy vegyem le rola a gumit, felviszem, megnezed, es ha tetszik, nem volt gorgozve, akkor megveszed.

Ehhez kepest jott egy srac jo messzirol, es azt mondta, hogy elvisz egy halom cuccot, elso felnivel egyutt... nem voltak feltetelek, kifizette, vitte.

most ha felviszem es te kitalalod hogy megsem kell akkor meg igy jartam.

valaki mindenkeppen utalna, vagy a srac, vagy te.
kérlek szépen SEGITSETEK! nagyon fontos!
azt szeretném megkérdezni hgoy a 400 as zxrnek a fodulatszám órálya spirálos vagy elektronikás? azaz a gyujtáshoz megy e? akár a réginek a körlámpásnak akár a kockalámpásnak! légyszi aki tudja dobjon meg eg ymaillal: reeeman@freemail.hu! tényleg nagoyn fontos örök hála aki megmondja! :(
Hát meglátjuk...egyáltalán ráérek-e majd. Egyébként persze hogy indulnék én, csak hát nem vagyok milliomos.
nem kell szétbarkácsolnod!
ha van kedved gyere ki 20.-án a H-ringre és nézzél szét!
Helló dnor!
Köszi a kerekeket!
Igazán jó Veled üzletelni!
Kár hogy már egy hete lebeszéltük a dolgot, és nem tartottad magad ahoz amit megigértél!
További sok sikeres üzletet!
Nem volt szép amit tettél!
Csak? Ha 2 motorom lenne még meg is tenném de azért az utcán is használt mocimat nem barkácsolom szét.
le kell venned a visszapillantókat,indexeket,hátsó lábtartót,az olajbetöltő scavart átfúrod és ledrótozod,szerzel egy idomot aminek az alja zárt,licensz,és beevezel.nagyjából ennyi.
Mi szükséges ahoz?
Te mér nem gyüssz SSP400-ba versengeni?
talán vasárnap
Ooookkk. Nem jön valaki Kakucsra valamikor?
passz!
Sose nem használtam ilyet!
Dunlop D208 utcaiba? Vasárnap 2.2 , 2.2 volt
Rosszul tudod!
Elöre 2-2,1 hátra 1,9 -2,0 attól függ mennyire van meleg.
Na meg a gumitól iss függ.
Mi Dunlopot használunk, slick-et és ezeket a nyomásokat rakjuk a gumikba.
OLVASS A SOROK KÖZÖTT!
Ez nem az én véleményem! Hanem a nagyátlag, egyébként meg nekem is 400-asom van.
Ma K-ringen megvolt az első perec a kis Kawaval
üdv a fórumon

zx4r neked milyen jogsid van a gépedhez?
én is ilyen gépet akarok venni...nagyon bejön nekem ez a 400-as Kawa
én pont fordítva tudom
Szia Gumidoki!

Kérdésem a guminyomásra vonatkozna. Gixer 750 K6-os gépem van, Super Corsa gumikat szeretnék feltetetni rá, előre SC1-et, hátra SC2-öt. Milyen guminyomást javasolsz, mivel a motor gyári értékeit én nagyon keménynek találom.

Köszi

Szia!

Utcára a gyári beállítás, mínusz 0,2 bar, pályára előre 2,1 hátra 1,9.
Amit felszeretnél tenni, az pályagumi, utcai használatban nem lesz elég meleg, hidegen lehet hogy rosszabbul fog tapadni mint az utcai gumi!

Üdv: Gumidoki – Pásztóy Tamás
előre kevesebb kell
De pályán véletlenül nem előre kell több? xlzx neked nincs is ZXR400-od
előre 1.8-2.0 hátra 2.1-2.3
Azoktól kérdezem akik pályázni járnak: elől a gyári 120/60-as gumi van fent, vagy lecseréltétek 120/70-re? És mennyi nyomás van nektek elől- hátul? Tegnap nekem 2.2 elől, 2.1 hátul, nem volt gond.