Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Legalább nekem meg Gerinek ne ossz itt. Mi tudjuk hol laksz. Voltunk már nálad. Ha akarom fogom és kiírom ide fórumra, meg mindenhova. Aztán jól szétbaszkodják a fejedet.
Nekem volt SDR-em... ;) Jó volt...;) azzal motorztam a legjobbakat.. csakhát a TZR jött, látott, és nyert... úgyhogy ment az SDR... :S kicsit bánom.
Mármint a depóban mentél el mellettem 20centire, a pályán még nem találkoztunk
Zolika, tényleg abba kéne már hagyni ezt a fos 4t dumát, rohadt unalmas már hogy évek óta ezt nyomod... Inkább azzal foglalkozz hogy meg se akarsz ismerni, pedig 20centire mész el mellettem a ringen a csodamotoroddal, na meg mintha tartoznál is még valamivel... Tudod nekem se ingyen csinálták a rezót amit "elvesztettél"
elvagy picit tévedve,azért tünik a 2t fogyasztása olyan hajdemagasnak,mert köbcentit nézel,nem literteljesítményt...
Idejét múlt?a felfogás,sztem az idejét mult,ami a 2t-vel kapcsolatban él-
ha idejét múlt lenne akkor nem probnák most megint feltámasztani...
Bocsi hogy ha esetleg ugy tünt hogy a 2t ócsárolnám pedig nem az volt a szándékom csak fosto4t beszolására akartam válaszolni "arra a fosra kár költeni egy fillért is" pedig én hozzá se szoltam. Amugy én tisztelema 2t. valoban nagyon jok meg minden igaz én nem sokat ültem 2t motoron mivel ez az elsö motorom csak probaként vezettem 2t. Amugy nekünk is volt trabantunk és nagyon igénytelen meg minden igaz nem mérhetö motorhoz de az is 2 ütemü volt. De hogy öszinték legyünk már eléggé idejét multa a 2t, és az köztudot hogy többet eszik mint egy 4t. Amugy köszi a segítséget de nem nagyon ismerem ezt a típust, esetleg valami mást mondjuk leo vince vagy kerker kipufogo-t nem lehet kapni ezekhez?
azért egy picit vegyél vissza a 2t ocsárolással hej... ezekszerint te még nemültél jó 2t gépen.benzinzabáló?Soma v2 tzr-je versenykörülmények közt se eszik 7-8nál többet,és mocskosul megy...
amugy a villanymocira jmca kipufogót vegyél,nem drágák,egyik zxr-emen nekem olyan rendszer volt.bár nemtudom hol fox találni..
Fostos4t apád fasza a fos. Fogadjunk hogy csak írigykedsz mert te soha nem ültél még zxr-en , és soha nem is fogsz azért szidod öket. Egyszer ha már megteheted szálj le azokrol a benzin zabáló szar 2t kemping biciklikröl és ülj rá egy ilyenre.
Segítsetek pls. hol találok zxr250-hez sport kipufogot, amitöl még jobb hangja lesz és talán pár LE-vel erösebb lesz. Várom a tippeket.
Nők bálványa Zolika látom marhára unatkozol.
Menjél inkább strandra, ott legalább élőben látsz csajokat, és elvagy a vizuális élménnyel mint a befőtt.

jól van én is így gondoltam
soha.. o olyan mint a sasquatch paran terjesztenek torteneteket h letezik de latni meg senki nem latta... cbresekre is azert van beragva mert tudja h meg ok is kikerulnek. hiaba van a nagy motor arzenalja ha motorozni nem tud. ez meg mar elegge unalmas kezd lenni.
írtad h meg akarod nézni a kakucsi pályát... qrva jó már voltunk, nem jöttök majd valamikor ti is?
qrvázni jár mr2ütem?
nyaljál sót te szerencsétlen,maximum a kurvázás rejtelmeit tudnád te nekem magyarázni mást nem.
szánalom..
mármint h.ringen lenni
te egyébként mikor szoktál h.ringen látni?
csak ha már oyan nagyon kened vágod azt a páyát egyszer szivesen megnézném mit teljesítesz rajta azzal a géppel...
persze,hiába is magyaráznám,úgysem értenéd
ha meg hobbi,akkor meg nem tök mindegy milyen a futómű?úgysem érzed.
zolika,akkor ne a szád járjon,ennyit mondok.
magyarázhatsz nekem jobbra balra,de mivel nekem ez egy hobbi,leszarom,hogy egy mz-t élen kitudok-e motorozni,vagy sem.Neked különben sem a futómű dumával van bajod hanem azzal hogy milyen motorra ülök,kötekedj csak,igazából nemérdekel,valószínű nem te fogod nekem elmagyarázni,hogy én most épp mit szeretnék,mit tudok és hogy nekem mi lenne a jó.
Egy SDR nekem is kéne
Hehe... Zoleeka! Hagyjál.. :D
Faxa a TZR, meg minden... ha az enyém lenne nem is gondolkodnék máson, de a faszom... nem az enyém, köcsög bátyám meg nem adja nekem, csak ha kifizetem neki... ppppppffffffffffffffff.. na szerinted? nem rottyantom telibe? :P
És ne is akarj meggyőzni, motorozni akarok, szinte mind1 mivel, de idén jó sokat.. amit a TZR-rel elég nehezen értem el... :P Szóval nem is érdekel a panaszkodásod, nehogy azt hidd, hogy hatsz rám.. :P
Inkább gyere át, ha kész van vmelyik motorod, és mutasd meg! ;)
A nyáron olyan rekordokat akarok megdönteni, amit senki nem csinál utánam..;) Újpest-Petőfi híd 9 perc alatt, suli-otthon 9 perc alatt! :D Simán menni fog. ;) Csak kéne hozzá kétkerék! A suli még robesszal is menni fog. Petőfi hídhoz meg kéne egy sdr... :S vagy vmi... :P
a fejlodeshez nem millios technika kell,hanem a hataron motorozni...ha egy szar motoron mar tudsz a hataron motorozni,azt jelenti hogy azt a motort mar kimotoroztad,mar nem tud ujat mutatni neked,tehat el lehet kezdeni vitatkozni a futomuvon...de addig tok felesleges
le mernem fogadni,hogy ha raultetnenek teged (es a tobbieket) egy tobb millas supersport 600-ra meg egy utcai-ra azonos LE-re lefojtva,ugyanazokat az idoket menned...
keves lennel te ahhoz
kerdezd az MZ-seket a futomurol,akik korbemotoroznak
nekem te ne magyarázzál meg semmit,üljél motorra,az kéne neked.
én ültem már szar és jó motoron is,és a futóműről annyit,hogy bármilyen balfasz legyél egy jó futómű mindenképp jó alap a fejlődéshez,és ha valaki azt veszi meg magának akkor azt veszi meg.pl tzr fényévekkel jobban feküdte az utat mint az rgv,én nem vagyoks senki a pályán,de ez nyilvánvaló volt,még az én kula tudásommal is.
de ha ilyen nagy az arcod gyere ki a ringre körberöhöglek az ns400addal együtt még a tzr-emmel is-
arra a fosra kar kolteni akar egy fillert is