Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Milyen vödör, milyen ecset?! Én magam fújtam spréből, a pg-colorban kevertettem a színt, ott töltötték palackba, még a feliratok is fújva vannak! Az almánál vettem idomsérülten, 10 rugóból lett ilyen, eladásnál alku nélkül az első vevő örömében ugrálva vitte, és később vissza se akarta adni, pedig szerettem volna. Sirály kis gép volt, 4 év alatt egy lánckerék csere volt minden baja, otthagyta 2 fogát a H-ringen egy pályanapon.
Volt hát ! Csak nem gyárból , hanem vödörből , korongecsettel festve !
kolbászzsír szín megnevezés tetszett
A haccáz még zxr színben is vót!
Mért nevetel szép az a szín.
találtam ilyeneket, ott egy zxr is
Tele zöld ott sem , volt benne fehér ! A legelsőnél H1 pedig a fő szín még nem is a zöld volt , hanem a piros-fekete-szűrke !
Igen -igen!
ZXR-ben volt, de volt benne csikozás asszem fehér és fekete.
Nekem is jobban tetszik, nagyon szép szín!
Azt én sem , én is inkább az 1100 -as múltját tudom , ezért lehet hogy a hatszáz egész más színekben is pompázott !
Az lehet hogy a zxr-nél volt nem? ( zöld)

Enyém eredetileg full fekete volt, mikor megszületett :")
Igen, abban amit Te is linkeltél, de a csak alul szürke az nem nagyon.
Az enyém az , de naranccsal csinibb lenne !
Attól függ, melyik ccm-hez. Mert a hatszázas pl igen sürün fekete. 1100 angol piacra is ment, igaz ott is alul szürke sáv. Német piacra emlékeim szerint volt év amikor készült. 400-as, 250-es nem tudom.
Természetesen mindenkinek más az izlése, nekem a lila/sötét bordó ami nagyon tetszik!
Az Eusok is többszínűek !
Gyári fekete igen, de kawa zöld a zzr-nél csak az utóbbi időben terjedt el, én nem tudok róla.
Fekete csak amerikaiba , tele zöld soha !
Az 1100 jól néz ki.
Köszi szépen! De durva!

Na most akkor ha már színezünk, nekem van két kérdésem még: létezett gyári fekete, illetve "kawa" zöld ( telibe az egész ) változat?
Meg kellene nézni az akkori szinkódokat. Nekem csak az 1100-re van meg valahol a gépen. Minden piacra más szinkombinációk jöttek ki, az eu-s egyszinű, de az usa gb és a belpiacos modellek kétszinben is jöttek ki. A tengeren tulról nem negyon jöttek eu-ba tömegesen használt motorok, de előfordulnak. A kis zizi esetleg a német piacra is mehetett vegyes szinben, de nem sűrű variáció.
Fú baszkikám tényleg nagyon jól áll neki a kolbászzsír!