Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Régen volt, jó ötlet, kb 10-11 évvel ezelőtt nagyon aktívak voltunk :) Jöhet újra a legszebb motor találkozója ;)
A repedés továbbfutását ragtapasz nem állítja meg, ellenben ha megkeresed a legvégét és ott megfúrod egy vékony fúróval, akkor nem fog tovább repedni. Az anyaga szinte biztos hogy ABS de ez valahol a belsejében bele van sütve, nézd meg. Ha az, akkor Hosch ipari ragasztóból kapni készletet, amivel egyrészt a repedést, másrészt a fúrt lyukat is szépen be lehet ragasztani, ha az megvan, akkor meg lehet erősíteni belülről üvegszövettel, fémhálóval stb amit szintén a ragasztóval lehet rálaminálni. https://www.barkacsland.hu/1_k...
Én a télen a gyerek cbr-jének az összes idomát ezzel csináltam meg, néhol még a letört és elveszett tartókonzolokat is ezzel pótoltuk egy másik motorból kivágott darabokkal.
Nekem lila van az nem baj ?
Májusban zzr találkozót szervezek, Budapesten.
esetleg ragasztani belül megtudom, ha gondolod
szia nekem van 6000 a 4db
Sziasztok! Tud valaki Budapesten ajánlani jó műanyagost, az első sárvédőn tegnap vettem észre hogy megrepedt az alsó csavarnál és elindult felfelé egy repedés. Néztem használtban, de ez mindegyiknél gyenge pont. De lehet egy vékony/erős fémlapot kellene mögé ráapplikálni ... Volt/van valakinek ilyennel gondja, hogy oldotta meg? A repedést egyelőre széles fekete szövet ragasztó szalaggal állítottam meg (remélem) de a csavar már nem fogja, oda azt gondoltam ki, hogy egy vékony de nagyobb felületű alátéttel "megfogatom" a letört részt.

A képen (nem az én sárvédőm ;), csak hogy mutassam mi/hol a baj), köszönöm előre is a segítséget.
Közben eszembe jutott még valami.Karbisorra kellene membrán,az egyik kirepedt.Zzr 1100,92-es.
+36306425314
Sziasztok.Vennék 92-es Zzr 1100-ra gyári,szép állapotu kipufogót kompletten.Jelenleg 4-1 Remus van rajta,de szeretném eredetire visszaállítani.Ha esetleg korrekt áron tudtok ajánlani,légyszives szóljatok.
+36306425314
Kérdezd őket:
https://auto.jofogas.hu/borsod_abauj_zemplen/Kawasaki_Zzr_alkatreszek_250_400_500_600__Zxr_600__STB_gumik___77655808.htm
Sziasztok!

Keresnék a 400-as Zizihez (bár szerintem a 600-nak is megegyezik) kihajtható kampókat, amik a faridomnál vannak. 4 db-ot. Köszi!
Látszik hogy hova kell: a két zöld fogaskerék között lenne, látszik a furat ahová a tengely megy.
Nincs véletlenül valakinek bontott műszerfala? Nekem csak a ford.szám mérőben lévő napi számláló meghajtó tengelye kellene, a két végén lévő fogaskerékkel együtt.
Tegnap szétszedtem megnézni hogy miért nem számlál, és látom hogy hiányzik a meghajtó tengely.
Azért őket nem nevezném akkor teljesen épelméjűeknek.. Azért legalább 2-3 havonta beindítják? 2-3 évente lecserélik az olajat szerencsétlen gépeken. Úgy sajnálom ilyenkor a vasakat, hiszen arra tervezték őket hogy szeljék az utakat hol lassabban hol száguldva. Erre meg állásra kárhoztatták őket. Szomorú
Majd elmúlik..
Német vagy osztrák lenne , és valakit érdekelne , érdemes lenne elmenni megnézni , de mivel olasz , vannak fentartásaim a km-t illetően !
Igen léteznek ilyen példányok , de sajna 1,5 milláért már nem éri meg megvenni , nem sokat hozzárakva 1400-ast is lehet venni , ráadásul nem csúnyákat ! De ha valakinek ez van a bakancs listáján akkor nagyon jól jár vele !
2 vállalkozó kolégámnak van 1-1 motorja, egyik egy VL1500 a másik agy Busa, egyik sem tud motorozni bár jogsijuk van, szemben laknak egymással és nagyjából egyidőben vették a gépeket (2002 táján) és mindkettőben 7000km körül van amit nem ők tettek bele.........nem sokára megyek életre kelteni a VL-t, amúgy mindkét gép gyönyörű hisz fűtött garázsban állnak letakarva és eladni sem akarják őket sőt vett a VL-es még motort mellé amire még rá sem ült.
Hát az ilyeneknél mindig azon gondolkodom hogy aki megvette az minek vette meg ? Ha ezt itthon árulnák akkor 95% az esély hogy kicsit elszaladt a ló a szerelővel aki visszatekerte az órát. De 22 év alatt 2600 Km. Az alig több mint 100 Km évente. Annyit az udvarban beletologatok egy motorba.
Arról nem beszélve hogy ennyi állás után vajon hol mennyi olaj maradhatott benne. Láttam már rideg tartáson tárolt 750 Km-es 17 éves csoppert. Rozsda által összekötött a henger meg a henger fal. Nem volt egy szép látvány.
ZZR 1100 2600 km-rel ????

https://www.subito.it/moto-e-s...
Hát elárultam nekik hogy kettő van de azt nem hogy hol
És elárultad a 2 leeresztőt is ? Akkor most tovább képezted a szerelőket ! Ezért a gumit ingyen kellett hogy szereljék !
Érdekes darab !