Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

3,2 alatt nem nagyon láttam. Amire alkudoztam 10800eur lett volna.
Nagyon szép tényleg! Ezek hatalmas "állatkák" már... AZ áraik is szépek lehetnek. Bele sem merek gondolni.
És egy limited edition zx14. Gyönyörű szin, 500 készült belőle, a zöldség előtt igencsak nézegettem egy ilyet, kétszáznegyvenvalahanyadik volt, amit a tankjára is irtak. De nem akaródzott kocsikázni 1200 km-t hogy megnézzem.
Itt egy amerikai zzr1100
Igy igaz. Ennél az esetnél bonyolitotta az ottani kódolást, hogy 600-as volt zx-ben is. A többi eltért, zzr-1200-ast nem vittek oda, igy az nem ütközött a zx12-vel.
De a zx6r európában is ment nem csak az amcsiknál, osztrákiában elég sok van még ma is.
Bazzz Nekem előző tulaj kezelte ninja-ként, zöld volt, markolat is ninja-s felirat rajta, stb, és nem értettem egy ideig, mi a fene, hát nem is az... de ő "csinált belőle" ...
A ninja név. Amerikai piacon ettől eladhatóbb.
Tudni mi az oka?
Igy mind természetesen ninja.
csodálkoztam :D ...
Igen, mert amerikába minden zizi zx-ként érkezik. Igy a zzr1100 is zx11, a zzr 1400 zx14.
Apróbb eltérések vannak mindegyik modellnél az eu-s megszokotthoz képest. Ott nincs zzr.
Ez nem zizi, ez zx6.
Köszi, nekem a fehér nagyon tetszik am, nagyon jól áll neki ( elsőnek enyém is az lett volna)
Mennyivel másabb! Szép!!
http://bikeswiki.com/Kawasaki_ZZR400

400-as belpiacos szinkódok. De amit kresekj még véletlenül se.......
Ilyen haccázast pl csak amerikába csináltak. Pedig milyen ciip. Tiszta ZX12
power rs meg diablo corsák meg m7rr, lófaxt, bakelit túra.
Így volt! 2-ig melóztam bécs nyugati felén a Hetezendorfer strasszén, 5-ig lehetett csekkolni a H-ringen az esti kawa motorozásra. Odaértem. 22 kör alatt porszárazra szítta a tankot, utána meg még este zúzás vissza Sopronba, mert hajnalban mentem melózni. Hazafelé kicsit aggódtam mert azért volt hangja a kislánckeréknek, de a fogakon kívül semmi más baja nem lett. Az akkori faxa dunlop d faxomtuggya202 vagy ilyesmi gumival.
Lehet ő az, fogatlan, a sárkány.
Otthagyta két fogát ! Beszartam !