Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

am megint lesz Zizi tali
hát még a váz
Puig oldal gombát rendeltem. Ma szóltak h mehetek érte.
Ali n lehet olcsón rendelni a tengelyekbe. Kérdés mennyit ér? Viszont színben nagy a választék.
Nekem is puig van
Az elsőt még véletlen sem raknám , már a neve is rosszat sejtet !
Aztán miért? Kibaszott drága az idom.
Nekem.
LSL vagy Puig
Isten ments...
Sziasztok!

Kinek van a ZZR - en bukógomba? Én majd szeretnék az 1200-ra tenni, de még nem tudom, hogy milyet kéne...?
Sziasztok!

Nemrég vettem egy zzr 1400 2006ost. Azt szeretném kérdezni, hogy hideg és hosszabb megállás után indításkor elég bizarr hangja van szerintem a vezérműlánc feszítőnek, az olajnyomás felállásáig. Ez normális vagy gubanc van.
Sziasztok,

Arra jutottam, hogy több mint 10 év után eladom a 97' ZZR1100-as motorom. (nem az alábbi érintkezési probléma miatt :) )
Az utóbbi években már több ezer km-es túrákra jártunk vele ami az én magasságommal (195cm) már egy kicsit nyűgös volt. Így keresek egy kicsit túrásabb kivitelt.
Ha valakit érdekel írjon itt vagy a dgyuris@gmail.com-ra.
Jogos... :)
Nem gondoltam volna, hogy a kapcsoló elektromos része ilyen egyszerű felépítésű. Bár amikor szétpattintottam és a 6 rugó, 2 golyó és a 4 érintkező lemez a szélrózsa minden irányába elindult a szőnyegen hirtelen megállt bennem az ütő :D
Én szóltam.........
Anno volt olyan riasztóm ami inditani is tudta volna a motort a távirányitóról, és pont amiatt nem inditott mert a riasztó csak a gyujtás kontaktot kezelte, de a gyujtás bontva maradt.
Sziasztok,

Igazad volt kawa70, nem az ECU volt a ludas. Kipróbáltam egy bontottal és az eredmény nem változott.
Viszont azóta szétbontottam a gyári gyújtáskapcsoló alját és kiderült, hogy csak egy érintkező volt eloxidálódva, amit meg rátettem bontottat működik, csak Kanadai piacos.
Ergo kicsit elkapkodtam ezeket az alkatrész cseréket és 0 Ft-ból megoldottam a javítást. Viszont így most van gyújtáskapcsolóm és egy ECU-m ha valakit érdekel :)

Azért köszönöm a válaszokat és a segítséget!
Kawa vonat !
Kizárt, hogy az ecu adta meg magát egy gyujtwskapcsoló csere után.
Sziasztok,

Kimértem a trafóknál, gyújtás alatt megkapják a pozitívot, viszont multiméterrel és próbalámpával is mérve negatív jelet nem láttam indítózáskor. Szálszakadás nincs a motorvezérlőig. Illetve a motorvezérlőt kiméregetve úgy tűnik, hogy pont ennek a két kábelnek ami adja a jelet a trafóknak egyik értéke sem stimmel. Szóval most keresek egy ECU-t :)
A gyújtásvezérlőt kimértem, azokat kapcsolja össze amit a kapcsolási rajz mutat. A csatlakozónál összenéztem, hogy ugyan azok a kábelek találkozzanak amik a régi korbáccsal, sztem azzal nincs gond.
Az ezeregy elektronikája pofon egyszerű , gyújtásra teszed , a tekercsek fixen kapják a pozitívot , a negatívot kapcsolgatja a motorvezérlő !
A zzr 1100 gyujtáskapcsolója két érintkezős. Az egyik a gyujtótrafókat kapcsolja, a másik a többi gyujtásos áramkört. Biztos, hogy jo mindkét érintkező, illetve jól kötötted be, jót vettél, stb.,?
Sziasztok,

Szeretnék egy kis segítséget kérni. Van egy 1997-es ZZR 1100-asom és egy hete egyszer csak hiába fordítottam el a kulcsot, se kép se hang. Először aksira gondoltam mert már 10 év fölötti volt de kiderült, hogy a gyújtáskapcsoló halt be. Beszereltem egy bontottat így most vannak lámpák, forgatja a motort viszont nincs szikrám. Kimértem a biztosíték dobozt, abban minden dióda és relé jó, illetve a biztosítékok is. A 30A-es főbizti is. A motorvezérlő elektronikának nem minden értéke stimmel így arra még gyanakszom. A jeladót kimértem, az elvileg jó. A trafók primer oldala határérték közeli, a secundert nem tudtam rendesen mérni. Bár annak kis esélyét is látom, hogy egyszerre kihaljon mind a kettő.
Van esetleg valakinek ötlete, hogy mi lehet még a nyűgje? Sajnos az elektronikai tudásom nem túl erős :)

A válaszokat először is köszönöm! :)
Üdv
Dani
Hali!
Én innen rendeltem tavaly, és teljesen jó!
http://nagyvas.hu/kereses_tipu...
Sziasztok!

Lassan kuplung csere előtt állok, már nem bírja el 90.000 km felett a lovakat a drága, és telegáznál meg meg csúszik 9-10e környékén.Kérdés, mennyire bonyolult művelet, mert ezen még nem kellett cserélnem, bezzeg az MZ-n

És mi a vélemény erről a márkáról?
http://motoroswebaruhaz.hu/spd...
De faja képek tesa!
Mi is arra mentünk ebédelni.... Jááááááj, legközelebb beszéljünk, illetve telóm minden szarom kint van, mentsd el kérlek. Hamarosan jön az új "buli"

Aranyosak vagytok
Mivel már nem volt senki , így elmentünk egy "kanyarra " mégpedig Magyarország legszebb Kanyarjára !